דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה הפקת חשבוניות בחינם באמצעות תוכנה לניהול עסק
הפקת חשבוניות בחינם באמצעות תוכנה לניהול עסק
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 3233

במאמר הבא נדבר על תוכנה לניהול עסק, שמספקת עבורו יתרונות רבים המתבטאים בשירותי ניהול פיננסי איכותי בחינם, החוסך לבעל העסק זמן וכסף.

חשבונית מס בחינם

אחת הפונקציות הבולטות של תוכנה לניהול עסק, היא הוצאת חשבוניות מס בחינם. חשבונית מס היא מסמך שמתעד עסקאות. עסקה היא תהליך שבמסגרתו מוכר או נותן שירות מספק שירות ללקוח או מוכר לו מוצר, והלקוח משלם עבורו. לאחר ביצוע העסקה, נותן בעל העסק ללקוח חשבונית מס, שמשמשת את הלקוח להוכחה שבוצעה עסקה בינו לבין המוכר, ואת המוכר היא משמשת כדי להראות לרשויות המס שבוצעה עסקה, שבמהלכה הוא קיבל כסף, ולקבל מהן את שומת המס, שמחושבת לפי צירוף הסכומים של כל החשבוניות יחד, בתקופת זמן נתונה. חשבונית מס כוללת בתוכה את הפרטים של הלקוח, את פרטי העסק שמכר את המוצר או סיפק את השירות, מה סופק במהלך העסקה, מספרה הסידורי שאותו אין צורך לרשום ידנית כי הוא כבר מופיע עליה, וסך הסכום ששילם הלקוח ללא מע"מ וכולל מע"מ.

תוכנה לניהול עסק חוסכת לך כסף וזמן

תוכנה לניהול עסק עושה את עבודת הניהול הפיננסי של העסק בעצמה. התוכנה מפיקה את החשבוניות, כאשר על בעל העסק רק להזין את הנתונים. התוכנה גם חוסכת לך כבעל עסק את הצורך ללכת לדואר ולשלוח את החשבונית, כיוון שניתן לשלוח אותה באמצעות המייל, ובכך חוסכת לך תוכנה לניהול עסק גם את עלויות הבולים והמעטפות, וכן את הזמן שלוקח לה להגיע אל הלקוח, היות ודרך האי מייל היא מגיעה אליו באופן מידי. כמו כן כשאתה שולח חשבונית דרך האי מייל, אתה יכול להיות בטוח שהיא תגיע, בניגוד למשלוח בדואר שיכול גם לא להגיע. ישנו יתרון נוסף בשימוש בתוכנה לניהול עסק – אתה חוסך את עלות פנקסי החשבוניות, וכן את הצורך ללכת לבית הדפוס או לחנות למכשירי כתיבה המוכרת אותם. אצל עסקים קטנים ועוסקים פטורים או חייבים שונים, כגון רופאים, עורכי דין או סוכני ביטוח עצמאיים, תוכנה לניהול עסק אפילו מייתרת את הצורך בשימוש בשירותי רואה חשבון, כיוון שהיא עושה את כל מה שהוא עושה, מהר יותר, וללא טעויות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI