דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה תוכנה לניהול עסק המוציאה חשבוניות ממוחשבות
תוכנה לניהול עסק המוציאה חשבוניות ממוחשבות
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 3157

כיום בעידן האינטרנט ניתן להוריד תוכנות רבות בחינם. אחת מהתוכנות האלה הינה תוכנה לניהול עסק המוציאה חשבוניות מס בחינם, ולה יתרונות רבים בנוסף. במאמר הבא נדבר על היתרונות הרבים של תוכנה לניהול עסק, שמלבד זאת שהיא מוציאה לבעל העסק חשבוניות בחינם, היא גם מאפשרת לו לנהל את העסק שלו מבחינה פיננסית בצורה מסודרת, וללא פתח לטעויות.

מהי חשבונית מס?

חשבונית מס היא מסמך המתעד עסקה, שבמסגרתה מוכר או נותן שירות מספק מוצר או שירות ללקוח, והלקוח משלם עליו. בסיום העסקה המוכר מוסר ללקוח את החשבונית, ומשאיר שני העתקים אצלו, שאחד הוא שומר לעצמו, ואת השני הוא שולח לרשויות המס, ועל סמך צירוף כל החשבוניות ביחד הן נותנות לו שומת מס מתאימה.

שני דרכים להוצאת חשבוניות

הדרך הראשונה להוצאת חשבוניות הינה הוצאה של חשבונית מס ידנית, אותה קונה בעל העסק מחנות למכשירי כתיבה או מבית דפוס, וממלא בה את כל הפרטים באופן ידני.

הדרך השנייה להוצאת חשבוניות היא באמצעות תוכנה לניהול עסק שהינה חינמית, והיא עדיפה הרבה יותר מהדרך הראשונה, מבחינת הנוחות אותה היא מספקת, ומבחינת הכסף שהיא חוסכת. החיסכון של בעל העסק בכסף ובזמן באמצעות השימוש בתוכנה זו הוא רב, ומעבר לחיסכון זה הוא גם זוכה להוציא חשבונית שנראית מרשימה הרבה יותר מהחשבונית המונפקת בפנקס החשבוניות.

מהם היתרונות בהוצאת חשבונית ממוחשבת?

ראשית בזכות תוכנה לניהול עסק  בעל העסק לא צריך ללכת ולקנות פנקסי חשבוניות, היות ודרך התוכנה הוא יכול לשלוח כמה חשבוניות שרק ירצה, ואין לו גם שום צורך להדפיסן כיוון שהוא שולח אותן דרך האי מייל. משלוח חשבונית דרך האי מייל עדיף בהרבה מאשר משלוח חשבונית דרך הדואר, כיוון שהוא חוסך את עלות הבולים והמעטפות, חוסך את הצורך ללכת לדואר ולשלוח את החשבונית, וחוסך את הזמן שלוקח לחשבונית להגיע, כיוון שדרך האי מייל הלקוח מקבל את החשבונית במקום. בזכות תוכנה לניהול עסק  גם אין לעסקים קטנים צורך בשכירת שירותיו של רואה חשבון, כי דרך התוכנה ניתן לשלוח את כל הקבלות לרשויות המס בלחיצת כפתור.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI