דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט – משלוח חשבוניות ללא עלות
תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט – משלוח חשבוניות ללא עלות
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 3241

השיטה הנהוגה כיום בעסקים רבים להוצאת חשבוניות, היא הוצאת חשבוניות ידניות מפנקס חשבוניות, אך אין בכך צורך יותר כיוון שקיימת תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט שבאמצעותה ניתן להוציא חשבוניות ללא עלות, ולייעל את פעילותו החשבונאית של העסק בעזרת פונקציות שונות הקיימות בה.

מהי חשבונית?

חשבונית מס היא הדרך לתעד עסקאות שבוצעו בין מוכר או ספק שירות לבין לקוח. בזכות החשבונית יכול בעל העסק להראות לרשויות המס שבוצעה עסקה, ואחת לשנה לרכז את כל העתקי החשבוניות ולשלוח אותן לרשויות המס. החשבונית כוללת מספר פרטים -  פרטיו של בית העסק, פרטי הלקוח, סוג העסקה ומהותה, והסכום כולל ולא כולל המע"מ.

מהן היתרונות של תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט?

· תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרת להפיק חשבוניות ללא עלות כיוון שהחשבוניות נשלחות באמצעות המייל. משלוח חשבוניות דרך המייל חוסך לבעל העסק את עלות המעטפות והבולים, וכן את הזמן המתבזבז על ההגעה לתיבת הדואר כדי לשלוח את החשבוניות, וההגעה לחנות לציוד משרדי כדי לקנות את פנקסי החשבוניות.

· תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מוציאה חשבוניות ממוחשבות ויפות לעין, בעלות מראה מתקדם לעומת המראה המיושן של החשבוניות הממולאות ידנית, כך שהעסק נראה יותר אטרקטיבי בעיני לקוחותיו.

· במידה ובעל העסק הוא עוסק מורשה או פטור כמו רופא או עורך דין, הוא אינו נזקק לשירותי רואה חשבון היות ותוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט היא אשר מבצעת את העבודה שרואה החשבון נוהג לבצע וביעילות גבוהה יותר.

· תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט הינה ידידותית ולא צריך להיות מבין גדול במחשבים כדי לתפעל אותה. כמו כן השימוש בתוכנה אינו דורש ידע מוקדם בהנהלת חשבונות, היות והתוכנה מבצעת את כל עבודת החשבונאות הנדרשת, וכל מה שצריך בעל העסק לעשות הוא רק להזין את הנתונים.

· התוכנה משפרת את השירות ללקוח היות והוא מקבל את החשבוניות מידית דרך המייל ואינו צריך להמתין עד שהן תגענה בדואר.

· בזכות התוכנה אין צורך לשמור את החשבוניות בתוך קלסרים ובאופן מסורבל, וכמו כן שליפת חשבוניות מהמחשב מתבצעת באופן מידי, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא רק להזין את שם הלקוח, וזאת בניגוד לשליפת חשבוניות מתוך קלסרים שעלולה לקחת זמן שאינו מחויב המציאות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI