דף הבית נשים נשים - אחר אין תכשיטים אלא ליופי
אין תכשיטים אלא ליופי
בתיה כץ 02/06/14 |  צפיות: 4520

בשנים האחרונות החל להיווצר שינוי דרסטי בהתנהלות הצריכה של ענף התכשיטים, יש עליה גדולה בהתעניינות בתכשיטי כסף וגולדפילד , אחת מתוך הגורמים לכך הינה עליית מחיר הזהב ברחבי העולם שהשפיעה מיידית לעליה במחירי התכשיטים מזהב טהור. מסיבה זו הצרכנים מצאו בסופו של דבר מוצרים חלופיים מצוינים לדוגמה ועוד וסוגים נוספים.

במאמר זה תוכלו לקבל אינפורמציה חשובה לגבי מספר סוגים של תכשיטים שהולכים כיום, איזה מעלות יש בהם ודרכים באיזה אופן לשמור על אותם תכשיטים

תכשיטי כסף

תכשיטים מכסף הם תכשיטים מיוחדים בעלי יופי מרשים אשר מעניק חן כמעט בכל הופעה והופעה, מרבית הבנות מחזיקות באמתחתם תכשיטים מכסף כמו שרשראות, עגילים וכן הלאה. כדי לוודא שאותו תכשיט הינו אמיתי והוא עשוי מכסף טהור מומלץ לבדוק שמופיע עליו החותמת 925. את תכשיטי הכסף אי אפשר לייצר ממאה אחוז כסף מפני שהדבר היה גורם להם שיהיו רכים מאד ולא ניתן לייצר אותם, מסיבה זו הוסיפו שבע אחוזים וחצי של נחושת שהיא נחשבת לסוג מתכת היותר יוקרתית לייצור של תכשיטים איכותיים.

תכשיטי כסף נוטים להשחרה, אחת מתוך הסיבות השכיחות לתופעה הנ"ל היא הרמה של החומציות בעור הגוף. ככל שרמת החומציות עולה, התכשיטים נוטים להשחיר. קיימים כמה גורמים שמעלים את הרמה של החומציות לדוגמה התעמלות ופעילות גופנית, כיוון שכך מומלץ  להסיר את כל התכשיטים קודם הפעילות.

לא מעט נשים שואלות האם צריך להסיר את תכשיטי הכסף לפני המקלחת, והתשובה לכך היא שכדאי ואף מומלץ להתקלח עם התכשיטים  בגלל שהמים והסבון גורמים לאיזון רמת החומציות בעור ובנוסף גם עוזרים להסיר את כתמים שחורים, ולאחר המקלחת מומלץ ליבש אותם בצורה עדינה עם מטלית עדינה. אבל צריך להיזהר מלהתרחץ עם התכשיטים בבריכה או בים בגלל שמי הבריכה מכילים כלור והמים של הים הינם מכילים מלחים שיכולים לגרום לפגיעה בתכשיט.

תכשיטים מגולדפילד

תכשיטי גולדפילד הם בעצם תכשיטים שהזהב בהם מהווה בתור חלק משמעותי מאד גם בכמות והן בנוגע לתהליך העיצוב שהוא עובר במהלך הייצור, תכשיטים העשויים מגולדפילד דומים בחזותם החיצונית לתכשיטי זהב.

כל אישה מעוניינת שתכשיט הגולדפילד שלה תשמור על הברק והחן לאורך זמן, וכיוון שכך יש לדאוג שהוא אינו יבוא במגע עם בשמים ועם אלכוהול, בזמן רחצה בים ובבריכות יש להסיר את התכשיטים ומידי פעם לנקות בנוזל ניקוי מתאים ואחרי כן לנגב בצורה עדינה במטלית רכה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בתיה כץ


 


מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
הכפירה בקיומו של אלוקים
13/11/19 | יהדות
מהן ההוכחות לקיומו של האלוקים? ההוכחות לקיומו של האלוקים נמצאות בעולם אותו ברא האלוקים, שהרי הבריאה מעידה יותר מאלף עדים על יוצרה. דווקא הללו שאינם מאמינים שיש אלוקים, לוקחים סיכון בל יתואר במילים. אנו נרחיב בפרק הבא את ההוכחות למציאות האלוקים לפי המדע, הפילוסופיה והלוגיקה, אך בינתיים ננסה לתהות על ההגיון המנחה את הללו השוללים את מציאות האלוקים:

כיצד ניתן להגדיר את האמונה באלוקים?
13/11/19 | יהדות
מהו ההבדל בין האלוקים לכל מיני יצורי אגדות שאנשים המציאו? שאלה זו מופנית פעמים רבות לדתיים, והיא לרוב נועדה להכעיס. מעטים שואלים את השאלה הזאת בכוונה אמיתית לעמוד על ההבדל בין יצורי אגדות מכל מיני מיתולוגיות, שאנשים המציאו, לבין האלוקים יוצר שמיים וארץ, כפי שהיהדות מלמדת עליו כבר אלפי שנים.

חוקי הטבע
13/11/19 | יהדות
למה התפוח נופל לאדמה? במציאות שאנו מכירים, הצרכים של החיים והחיים עצמם מתואמים בהרמוניה שאינה מלמדת על מקרה אלא על יד מכוונת. זהו המפליא באמת! זוהי העובדה המכריחה אותנו לקבל את מציאותו של בורא - חוקי טבע ביקום שהיה אמור להיות באנטרופיה מוחלטת!

האמת על חוקי הטבע
13/11/19 | יהדות
מה עומד מאחורי כל זה? המלומדים יכולים להסביר לנו שכל דבר הנצפה בטבע, נקבע על סמך התנאים הסובבים אותו ועל סמך חוקים פיזיקליים כלשהם. "אך מיהו אשר קובע את התנאים הבסיסיים המאפשרים את כל זה? מי קובע את החוקים הפיזיקליים אשר קובעים טבעים אחרים?" ויותר מכל "מדוע דווקא מה שצריכים החיים לקיומם הוא מה שקיים?"

הידעת שאבות המדע הסיקו שיש בורא לעולם?
13/11/19 | יהדות
שנאתם של אתאיסטים רבים עיוורה אותם באופן כזה, שהם מגנים כל אמונה ואפילו מושכלת במציאות בורא. בין אם חוזר בתשובה עשה זאת משכל, מהתבוננות בעולם ובקוסמוס ובין אם עשה זאת מרגש, ההכרה במהותו הפנימית, אתאיסטים יגנו אותו ויקטלגו אותו מיד בתור "טיפש". אותם שונאים חשים עצמם מורמים מעם, "מדעיים", "מביני עניין", ואת המאמינים כ-"פאנטים", "עיוורים" וכדו'.

גיל העולם - כל השיטות לישוב הסתירה
13/11/19 | יהדות
מהן השיטות השונות לישוב גיל העולם כפי שמציעים אותו האתאיסטים, לבין גיל העולם על פי האמור בתורה? כאן תמצאו את כל התשובות בקצרה, בתוך 5 גישות שונות!

גיל העולם והבריאה - סתירה או טעות בהבנה?
13/11/19 | יהדות
מדוע לנסות להציג את העולם כצעיר יותר, או כמתיישב עם דברי התורה? כאן תמצאו תשובה אובייקטיבית, לוגית ובלתי מתחמקת לשאלה, מדוע בכלל לנסות ליישב בין דברי התורה למדע התיאורטי בדבר גיל העולם, מהי בעצם השאלה, ומהי האמת שמאחורי הקושיה?

אולי כולנו בחלום?
12/11/19 | יהדות
שאלה ששואלים מתפלספים רבים, היא "מדוע שנסמוך על המציאות הנגלית לעינינו?" התשובה לכך די פשוטה למעשה: זאת מכיון שזאת המציאות היחידה אותה אנו מכירים!

מצוות לימוד תורה
26/05/19 | יהדות
לימוד תורה היא מצוות עשה מהתורה, לפי המקורות, מצווה זו עומדת נגד כל יתר המצוות כמו שנאמר תלמוד תורה נגד כולם, הערך של לימוד התורה, מלבד היותו מצווה, הוא ידוע בהשפעה העצומה שיש לו על נפש האדם, הלימוד נוטע בנפש האדם יושר, מידות טובות, ערכים של יושר אהבת ישראל, חסד ורחמים.

בחירה מוצלחת של תיק לספר תורה
30/04/19 | יהדות
ישנם תיקים לספר תורה העשויים מאיכות ירודה וחומרים שמתכלים ומתבלים לאחר זמן קצר, אצלנו לדוגמא התיקים עשויים עץ בוק משובח והדוגמאות העיטורים נעשים בעבודת יד, על ידי אנשי מקצוע המובילים בתחום זה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI