דף הבית ביטוח קרן השתלמות כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
בתיה כץ 17/06/14 |  צפיות: 11122

כל אחד בתאריך או בזמן מסוים ירצה או יצטרך להפתיע את יקיריו במתנה יפה ומקורית, רשתות השיווק והחנויות מוצפים ומלאים בהרבה מאד סוגים של מתנות והפתעות מכל הסוגים והמינים חלקם יפים יותר וחלקם פחות אך כמובן שעל טעם וריח אין מה להתווכח.

על מנת לתת מתנה מפתיעה ומרגשת ריכזנו בעבורכם כמה רעיונות וטיפים חשובים במיוחד לבחירת מתנה שהופכת לכם את החוויה של נתינת המתנה לעוצמתית במיוחד.

ישנם כמה כללים לבחירה נכונה של מתנה, קבלו כמה המלצות לבחירת המתנה המוצלחת

1.         הטיפ הראשון, הוא טיפ מאד חשוב, בן אדם יוכל לקבל מתנה שעולה לא מעט כסף אך הוא כלל לא נצרך לאותה מתנה אותו אדם עשוי לקבל סוג של מתנה שהשווי שלה שלושה דולר אך היא תשמח אותו והיא אף תהיה נחוצה עבורו. כשאתם עומדים אל מול רכישת מתנה לאישה הקדישו מחשבה על מקבל המתנה ועל הצרכים שלו האם באמת אותו שי שאתם רוצים לתת יהיה נחוץ עבורו והכי חשוב תפתיע אותו בגדול.

2.         טיפ זה  מתקשר למגמת הפרסונליזציה שזה התאמה אישית, ישנן חנויות ייחודיות אשר משרתות את הציבור בצורה אישית ויעילה כמו לדוגמא אתר התכשיטים בהקדשה אישית, החנות המקוונת הנ''ל מציעה גלריה מרשימה של תכשיטי כסף בעיצוב יפה ומיוחד, מתנות ליום הולדת ועוד כאשר בכל מתנה מקבלים כבונוס מתנה הקדשה לבחירתך במגנט מעוצב  את אותה ההקדשה אתם  מחברים וצוות האתר מוציאים את האיחול על גבי מגנט מעוצב, את תכשיט הגולדפילד החברה הטובה עונדת ואילו את האיחול יחד עם המתנה היא תניח במקום נגיש כך שהיא רואה אותה תמיד דבר שהופך את המתנה למוצלחת במיוחד.

3.         כלל שלישי הינו חשוב ביותר,יש להקדיש מחשבה  ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו,  אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.

4.         דבר נוסף, האיחולים הלבביים שמתלוות למתנה המקורית, שירה ומוריה קבלו מהדודה שלהם את אותה מתנה, שרשרת מגן דוד מכסף, אבל ההבדל הוא שלבת אחת היתה מצורפת למתנה הקדשה אישית על גבי מגנט מעוצב, אתם יכולים לנחש אתן איזה ילדה יותר מופתעת.

לסיכום: מתנה מקורית ומפתיעה איננה נמדדת  בכסף ששילמתם אלא היא נמדדת מאד בחשיבה ובתשומת הלב שהענקתם לה, ובברכות אשר מצורפים יחד עם המתנה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בתיה כץ


 


מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
הכפירה בקיומו של אלוקים
13/11/19 | יהדות
מהן ההוכחות לקיומו של האלוקים? ההוכחות לקיומו של האלוקים נמצאות בעולם אותו ברא האלוקים, שהרי הבריאה מעידה יותר מאלף עדים על יוצרה. דווקא הללו שאינם מאמינים שיש אלוקים, לוקחים סיכון בל יתואר במילים. אנו נרחיב בפרק הבא את ההוכחות למציאות האלוקים לפי המדע, הפילוסופיה והלוגיקה, אך בינתיים ננסה לתהות על ההגיון המנחה את הללו השוללים את מציאות האלוקים:

כיצד ניתן להגדיר את האמונה באלוקים?
13/11/19 | יהדות
מהו ההבדל בין האלוקים לכל מיני יצורי אגדות שאנשים המציאו? שאלה זו מופנית פעמים רבות לדתיים, והיא לרוב נועדה להכעיס. מעטים שואלים את השאלה הזאת בכוונה אמיתית לעמוד על ההבדל בין יצורי אגדות מכל מיני מיתולוגיות, שאנשים המציאו, לבין האלוקים יוצר שמיים וארץ, כפי שהיהדות מלמדת עליו כבר אלפי שנים.

חוקי הטבע
13/11/19 | יהדות
למה התפוח נופל לאדמה? במציאות שאנו מכירים, הצרכים של החיים והחיים עצמם מתואמים בהרמוניה שאינה מלמדת על מקרה אלא על יד מכוונת. זהו המפליא באמת! זוהי העובדה המכריחה אותנו לקבל את מציאותו של בורא - חוקי טבע ביקום שהיה אמור להיות באנטרופיה מוחלטת!

האמת על חוקי הטבע
13/11/19 | יהדות
מה עומד מאחורי כל זה? המלומדים יכולים להסביר לנו שכל דבר הנצפה בטבע, נקבע על סמך התנאים הסובבים אותו ועל סמך חוקים פיזיקליים כלשהם. "אך מיהו אשר קובע את התנאים הבסיסיים המאפשרים את כל זה? מי קובע את החוקים הפיזיקליים אשר קובעים טבעים אחרים?" ויותר מכל "מדוע דווקא מה שצריכים החיים לקיומם הוא מה שקיים?"

הידעת שאבות המדע הסיקו שיש בורא לעולם?
13/11/19 | יהדות
שנאתם של אתאיסטים רבים עיוורה אותם באופן כזה, שהם מגנים כל אמונה ואפילו מושכלת במציאות בורא. בין אם חוזר בתשובה עשה זאת משכל, מהתבוננות בעולם ובקוסמוס ובין אם עשה זאת מרגש, ההכרה במהותו הפנימית, אתאיסטים יגנו אותו ויקטלגו אותו מיד בתור "טיפש". אותם שונאים חשים עצמם מורמים מעם, "מדעיים", "מביני עניין", ואת המאמינים כ-"פאנטים", "עיוורים" וכדו'.

גיל העולם - כל השיטות לישוב הסתירה
13/11/19 | יהדות
מהן השיטות השונות לישוב גיל העולם כפי שמציעים אותו האתאיסטים, לבין גיל העולם על פי האמור בתורה? כאן תמצאו את כל התשובות בקצרה, בתוך 5 גישות שונות!

גיל העולם והבריאה - סתירה או טעות בהבנה?
13/11/19 | יהדות
מדוע לנסות להציג את העולם כצעיר יותר, או כמתיישב עם דברי התורה? כאן תמצאו תשובה אובייקטיבית, לוגית ובלתי מתחמקת לשאלה, מדוע בכלל לנסות ליישב בין דברי התורה למדע התיאורטי בדבר גיל העולם, מהי בעצם השאלה, ומהי האמת שמאחורי הקושיה?

אולי כולנו בחלום?
12/11/19 | יהדות
שאלה ששואלים מתפלספים רבים, היא "מדוע שנסמוך על המציאות הנגלית לעינינו?" התשובה לכך די פשוטה למעשה: זאת מכיון שזאת המציאות היחידה אותה אנו מכירים!

מצוות לימוד תורה
26/05/19 | יהדות
לימוד תורה היא מצוות עשה מהתורה, לפי המקורות, מצווה זו עומדת נגד כל יתר המצוות כמו שנאמר תלמוד תורה נגד כולם, הערך של לימוד התורה, מלבד היותו מצווה, הוא ידוע בהשפעה העצומה שיש לו על נפש האדם, הלימוד נוטע בנפש האדם יושר, מידות טובות, ערכים של יושר אהבת ישראל, חסד ורחמים.

בחירה מוצלחת של תיק לספר תורה
30/04/19 | יהדות
ישנם תיקים לספר תורה העשויים מאיכות ירודה וחומרים שמתכלים ומתבלים לאחר זמן קצר, אצלנו לדוגמא התיקים עשויים עץ בוק משובח והדוגמאות העיטורים נעשים בעבודת יד, על ידי אנשי מקצוע המובילים בתחום זה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI