דף הבית פיננסים וכספים הלוואות כיצד לבחור הלוואה חוץ בנקאית?
כיצד לבחור הלוואה חוץ בנקאית?
דניאל דורמן 05/08/14 |  צפיות: 4440

רבים מאיתנו צריכים בשלב זה או אחר לקבל הלוואה על מנת להשלים פעולות יום יומיות או פעולות מיוחדות שהסכום כסף הקיים כרגע לא מאפשר לנו לבצע. ואם זאת כאשר אנו זקוקים להלוואה אנחנו נוטים לפעול בצורה אימפולסיבית ולא הגיונית, הרצון בפתרון מיידי או הצורך בכסף מתגברים על השכל הישר, אם כן כדי לדעת מראש מהם סוגי ההלוואות השונים וכיצד לזהות את היתרונות והחסרונות של כל סוג הלוואה. במאמר הקרוב נתמקד בנושא הלוואה חוץ בנקאית וכיצד לבחור אחת שתתאים לכם.

הלוואה.

למען הסר ספק הרשו לי להסביר מקצרה מה היא הלוואה. הלוואה הנה מתן של סכום כסף או אשראי לאדם או חברה, על ידי אדם או חברה אחרת. הלווה מחויב להחזיר את סכום הכסף תוך תקופה מסוימת. לרוב בנוסף לסכום הראשוני של ההלוואה, נדרש תשלום נוסף עבור השירות שמספק נותן ההלוואה.

הלוואה בנקאית

על מנת להבין מהיא הלוואה חוץ בנקאית ומה היתרונות והחסרונות שלה אנו נדרשים קודם כל להבין מהיא הלוואה בנקאית. הלוואה שכזו היא הלוואה הניתנת על ידי הבנק לאדם או עסק. כשאר הבנק מלוואה סכום כסף מסוים הוא נזקק לביטחונות כי אכן יוכל האדם או החברה להחזיר את הכסף, ולכן נדרשים לרוב ערבים, ערבים ישלמו את הכסף במידה ולא יוכל האדם לעשות זאת. בנוסף נדרשת  הכנסה חודשית שתאפשר החזרה של ההלוואה בצורה נוחה, הבנק יכול לעמוד גם על אופי השימוש בכסף, ולאשר או לפסול את מתן ההלוואה בהתאם.

הלוואה חוץ בנקאית.

כפי שניתן להבין מהפסקה הקודמת תהליך קבלת הלוואה מהבנק הינו סבוך, ובנוסף בהתאם למצבים שונים ייתכן ולא תוכלו כלל לקבל הלוואה שכזו. בדיוק מהסיבה הזאת עצמאים ובעלי עסקים רבים לוקחים הלוואות מגופים שהם אינם בנקאים, הגופים הללו מאפשרים לקחת סכום כסף ללא מתן ערבות, ללא הוכחה של חשבון בנק תקין או הכנסה. אם כן נשאלת השאלה היכן המלכוד. אכן הלוואה שכזו מגיע עם מספר יתרונות בולטים מבחינת האפשרות לקבלה, אך בצד השלילי תשלומי ההחזר בהלוואה חוץ בנקאית יהיו לרוב גבוהים יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל דורמן


 


מאמרים נוספים מאת דניאל דורמן
 
האם אפשר למצוא בתי מלון באילת במחיר זול?
14/08/14 | בתי מלון
במאמר הקרוב ננסה להסביר בקצרה על העיר אילת ובתי המלון באזור. ובנוסף ניתן כמה טיפים לגבי מציאה של מלון זול באזור אילת.

כיצד לבחור הלוואה חוץ בנקאית?
05/08/14 | הלוואות
במאמר הקרוב נסביר את ההבדל הבסיסי בין הלוואה חוץ בנקאית להלוואה בנקאית, בנוסף ניתן קווים מנחים לבחירה של הלוואה משתלמת.

כל מה שרציתם לדעת על ניקיון חלונות מקצועי
במאמר הקרוב נעבור על כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ניקיון חלונות ובנוסף נסביר כיצד לבחור איש מקצוע בתחום.

כל מה שרציתם לדעת על הלוואה מיידית.
01/07/14 | הלוואות
במאמר הקרוב נעבור על מספר דברים שחשוב לדעת לפני שמחליטים לקחת הלוואה מיידית.

נופש בים המלח
כמה סיבות שאולי לא חשבתם עליהם לבקר ביום המלח.

מתי נידרש לבצע חיפוש פטנט וכיצד זה מתבצע?
ישראלים רבים חושבים על רעיון נהדר, שלדעתם מהווה פטנט. אבל לפני שניתן לרשום אותו, צריך לחפש קודם אם אין פטנט כזה, שכבר נרשם. לשם כך מתבצע הליך של חיפוש פטנט. המאמר שלפניכם יתאר את החשיבות של הליך כזה, וכיצד ניתן לבצע אותו.

כך תקנה בזול ג'קוזי או סאונה יבשה
לרבים מהישראלים יש בביתם ג'קוזי או סאונה יבשה, המשמשים להתרגעות ופינוק. מאחר ומדובר במוצרים שאינם זולים, הנה לפניכם מדריך שידריך אתכם כיצד לרכוש מוצרים אלו במחיר נמוך, ואפילו זול.

כך תמצאו פתרונות שינה זולים
19/05/14 | עיצוב
אם אתם מתכננים לעבור לדירה משלכם, או לדירה שכורה, אתם בוודאי מחפשים פתרונות שינה. ידוע כמובן כי ניתן לקנות מיטה ומזרן חדשים, אך אלו יקרים למדי. אילו פתרונות שינה זולים קיימים בשוק? במאמר זה נצביע על כמה מהם.

ככה תשיגו עיצוב גינות בזול
14/05/14 | גינון
אם אתם מחפשים לעצב את הגינה שלכם, ומוגבלים בתקציב, בוודאי תרצו להפחית עד כמה שניתן את תקציב עיצוב הגינה, ועדיין לקבל גינה מעוצבת היטב. המאמר שלפניכם יפרט כיצד תוכלו להשיג עיצוב גינות בזול יחסית, ועדיין להיות מרוצים מהתוצאות.

ארבע עצות שימושיות לאיתור מומחה השתלות שיניים
30/04/14 | רפואה
אם גם לכם עקרו שן אחת או יותר ואתם צריכים לבצע השתלות שיניים, אתם וודאי תוהים איך לבחור מומחה מתאים. אחרי הכל מדובר בעבודה הדורשת זהירות וערנות רבה,גם כדי לא לפגוע בעצבים הממוקמים מתחת לשן, וגם כדי שהשתלים יחזיקו מעמד לאורך כמה שיותר שנים. אז איך נאתר מומחה כזה? העצות הבאות סייעו לכם בכך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI