דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל ארבע טעויות נפוצות בנוגע לשיחות לחו"ל
ארבע טעויות נפוצות בנוגע לשיחות לחו"ל
roy vaknin 18/08/14 |  צפיות: 3361

על אף ההתקדמות הרבה בתקופה האחרונה בכל הקשור לעריכת שיחות לחו"ל, אנחנו שומעים שוב ושוב על טעויות מוזרות של אנשים בנושא זה. אנשים אלה אינם ערים לחידושים הקיימים בתחום, אשר הופכים את השיחות הבינלאומיות בימינו לפשוטות וזולות יותר מאי פעם. הנה ארבע הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים בנוגע לשיחות מהארץ לחו"ל:

"שיחות לחו"ל זה לעשירים בלבד"

כיום לא צריך כבר תקציב מיוחד בשביל להיות בקשר עם האנשים היקרים לך בחו"ל. אם בעבר הלא רחוק דקת שיחה לארצות הברית עלתה מספר שקלים, היום אפשר לשוחח בשיחה בינלאומית בחינם לחלוטין או לכל היותר בעלות נמוכה בלבד. אפליקציית magicJack למשל, שהינה אפליקציה שמתקינים בחינם על הנייד שלכם, מאפשרת לערוך שיחה בינלאומית למספר נייח או נייד בארצות הברית ובקנדה ללא עלות בכלל. אפשר גם להתקשר למספרים נייחים או ניידים במדינות אחרות, במחיר מצחיק. אם האדם שאליו אתם מתקשרים התקין גם הוא את האפליקציה – השיחה תהיה בחינם תמיד, בלי קשר למיקום שלכם.

"נאלץ להסתפק בהודעות SMS"

זהירות, הודעות טקסט עשויות להיות יקרות יותר משיחה שנערכת באמצעות אפליקציה ייעודית כגון ה- magicJack שהוזכרה קודם. ובכלל, מדוע להתפשר ולשלוח הודעות כתובות כשאפשר לשמוע את הקול של בני משפחתכם ולשוחח כמו בני אדם?

"שומעים הכי טוב מהטלפון בבית"

אם יש לכם חששות לגבי איכות השיחה או כמות הניתוקים, אתם כנראה לא ניסיתם מעולם לערוך שיחה לחו"ל על גבי רשת האינטרנט, באמצעות אפליקציה ייעודית כמו זו שהוזכרה לעיל. מהירויות האינטרנט בימינו מגיעות לשיאים חדשים ומשאירות מאחור כל טכנולוגיה אחרת.

"לא רוצה להתחייב לשירות כלשהו"

לא רוצים להתחייב – לא צריך. השימוש באפליקציית magicJack, לצורך המחשה, אינו כרוך בעריכת מנוי או במסירת פרטי כרטיס האשראי שלכם. נדרשת רק התקנה של האפליקציה, ואפשר מייד להתקשר למספר אמריקאי או קנדי או לכל מי שהאפליקציה מותקנת אצלו, ללא רישום מוקדם. מי שמעונין בשיחות למדינות נוספות יכול לשדרג את המנוי, אך הדבר אינו כרוך בהתחייבות מיוחדת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 roy vaknin


 


מאמרים נוספים מאת roy vaknin
 
אפליקציית מג'יק ג'ק לביצוע שיחות חינם
האינטרנט משמש ככלי רב עוצמה בתחומים רבים כמו: פרסום, העברת מידע, תקשורת ועוד. יכולתו בשימוש כאמצעי תקשורת מעולה נותנת לרבים אפשרות להתקשר לאנשים שונים כל העת.

חיוג לחו"ל עם מג'יק ג'ק
פעמים רבות אנו חוזרים מחו"ל ומגלים להפתעתנו כי החודש חשבון הטלפון גבוה במיוחד. כמובן שאותו עיקרון עובד גם הפוך- פעמים רבות הקרובים שלנו טסים לחו"ל ובכדי לשמור אתם על קשר אנו מחייגים, מדברים ובסוף החודש מקבלים חיוב גבוה שלא תמיד ציפינו לו.

ארבע טעויות נפוצות בנוגע לשיחות לחו"ל
על אף ההתקדמות הרבה בתקופה האחרונה בכל הקשור לעריכת שיחות לחו"ל, אנחנו שומעים שוב ושוב על טעויות מוזרות של אנשים בנושא זה.

רישום לאירועים יכול להתבצע היום בצורה אחרת
העולם של היום אינו עומד במקום והוא מציע מגוון רחב של יכולות מדויקות ומתקדמות הרבה יותר בשנים האחרונות.

כיצד ניתן לבצע שיחות חינם לחו"ל?
אנחנו חיים בתקופה בה אנחנו זוכים לאין ספור שירותים ב"חינם", אך בפועל שום דבר לא באמת ניתן לנו בחינם. כאשר אתם גולשים באתר חדשות בחינם, אתם משלמים עבור הגלישה בכך שאתם נחשפים לאין ספור פרסומות, ובשורה התחתונה יש השלכות לחשיפה ארוכה ותדירה זו לפרסומות. הפרסומות גורמות לכם לקנות יותר מוצרים, ואף להעלות את רמת המוכנות שלכם לשלם יותר, כך שבסופו של דבר אתם משלמים על הגלישה באתר החדשות, בצורות אחרות.

חיוג לחול באמצעות האינטרנט
חיוג לחול באמצעות האינטרנט הוא ביטוי שאין לו שום ביסוס במציאות. להבדיל ממה שאנחנו נוטים לחשוב, התקשורת הבינלאומית באינטרנט מתבצעת כולה באמצעות תוכנות המבוססות על אנשי קשר ולא על חיוג.

magicJack לנצל את האינטרנט עד תום
אין ספור אנשים טוענים יותר ויותר, שאנחנו חיים בעידן בו בני אדם לא מדברים זה עם זה, אבל המציאות מראה שככל שעובר יותר הזמן, הוצאות התקשורת שלנו דווקא עולות, והן עולות כי אנחנו מתקשרים יותר בטלפון, שולחים יותר דואר אלקטרוני, מדברים יותר באפליקציות שיחות מיידיות במחשב ובסמארטפון ועושים עוד מגוון של פעולות המיועדות לסייע לנו לתקשר עם העולם, בין אם מדובר בטלוויזיה בכבלים, ובין אם מדובר בתשתיות אינטרנט טובות ומהירות יותר.

magic jack – ניהול חכם של שיחות בינלאומיות בחינם
על אף שעלויות התקשורת צנחו בצורה משמעותית במהלך העשור האחרון, עלות התקשורת עדיין נקבעת על פי שני פרמטרים מרכזיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI