דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל אפליקציית מג'יק ג'ק לביצוע שיחות חינם
אפליקציית מג'יק ג'ק לביצוע שיחות חינם
roy vaknin 01/09/14 |  צפיות: 3555

האינטרנט משמש ככלי רב עוצמה בתחומים רבים כמו: פרסום, העברת מידע, תקשורת ועוד. יכולתו בשימוש כאמצעי תקשורת מעולה נותנת לרבים אפשרות להתקשר לאנשים שונים כל העת. משתמשים רבים מחפשים דרכי שימוש זולים, או כאלו שניתנים חינם לשיחות טלפון, מתוך מטרה של הוזלת ההוצאות בצורה משמעותית. אפליקציית מג'יק ג'ק מצאה פיתרון נהדר, והיא מציעה שיחות חינם לארצות הברית ולקנדה לכל לקוחותיה, ולכן, מומלץ להתקין אותה ולהשתמש בה בקביעות.

שיחות חינם לארה"ב וקנדה

ישראלים רבים גרים, מטיילים, נמצאים בשליחויות ועובדים בארה"ב ובקנדה. קהילות יהודיות גדולות נמצאות בהן, וכולם מקיימים קשר רצוף וקבוע עם ישראלים. שיחות חינם יסייעו מאוד בהורדת תקציבי השיחות לחו"ל, וכדאי לכל אחד להשתמש באפליקציה המיוחדת הזאת. ניתן להתקשר לכל טלפון בארצות הללו, בין אם הוא נייד או נייח, וממש אין צורך ברכישת מנוי, או בשימוש בכרטיס אשראי לתשלום. מקבל השיחה אינו חייב להתקין את האפליקציה על הטלפון שלו, כך שאפשרויות השימוש בה הינן גדולות במיוחד.

שימוש יעיל בטלפון החכם

הטלפון החכם משדרג את רמת החיים של כל אחד, ומשום כך, השימוש בו הוא רחב מאוד, ומתגבר כל העת. המכשיר עצמו אינו זול לרכישה, והאחזקה שלו עולה כסף לבעליו. חברות הסלולאר גובות סכומי כסף עבור השימוש, הביטוח, התיקונים ועוד, וכל אחד מחפש דרך לחיסכון בעלויות אלו. שימוש באפליקציית מג'יק ג'ק מעודד חיסכון גדול, ומומלץ לכל בעלי המכשירים החכמים  המתאימים שמחוברים לאינטרנט לנצל אותה לצרכיהם.

מספר טלפון קבוע לשימוש

ניתן לרכוש עוד שירותים רבים ומוצלחים במסגרת האפליקציה שיעזרו בתקשורת עם אנשים שונים. ניתן לרכוש מספר טלפון בארה"ב, ואל מספר מקומי זה ניתן להתקשר, והמכשיר עם האפליקציה יצלצל בכל מקום בעולם. אנשים יוכלו להתקשר אל המספר בעלות של שיחה מקומית בארה"ב או בקנדה, ולא יהיה שום תשלום של שיחות חוץ. כמו כן, ניתן לקבל אופציה  בתשלום להוצאת שיחות טלפון ליעדים נוספים בעולם, וזה יתרון שיקרוץ לישראלים רבים. כידוע ישראלים רבים מסתובבים במקומות שונים בעולם, ותקשורת עימם היא חיונית מאוד. בכל מצב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 roy vaknin


 


מאמרים נוספים מאת roy vaknin
 
אפליקציית מג'יק ג'ק לביצוע שיחות חינם
האינטרנט משמש ככלי רב עוצמה בתחומים רבים כמו: פרסום, העברת מידע, תקשורת ועוד. יכולתו בשימוש כאמצעי תקשורת מעולה נותנת לרבים אפשרות להתקשר לאנשים שונים כל העת.

חיוג לחו"ל עם מג'יק ג'ק
פעמים רבות אנו חוזרים מחו"ל ומגלים להפתעתנו כי החודש חשבון הטלפון גבוה במיוחד. כמובן שאותו עיקרון עובד גם הפוך- פעמים רבות הקרובים שלנו טסים לחו"ל ובכדי לשמור אתם על קשר אנו מחייגים, מדברים ובסוף החודש מקבלים חיוב גבוה שלא תמיד ציפינו לו.

ארבע טעויות נפוצות בנוגע לשיחות לחו"ל
על אף ההתקדמות הרבה בתקופה האחרונה בכל הקשור לעריכת שיחות לחו"ל, אנחנו שומעים שוב ושוב על טעויות מוזרות של אנשים בנושא זה.

רישום לאירועים יכול להתבצע היום בצורה אחרת
העולם של היום אינו עומד במקום והוא מציע מגוון רחב של יכולות מדויקות ומתקדמות הרבה יותר בשנים האחרונות.

כיצד ניתן לבצע שיחות חינם לחו"ל?
אנחנו חיים בתקופה בה אנחנו זוכים לאין ספור שירותים ב"חינם", אך בפועל שום דבר לא באמת ניתן לנו בחינם. כאשר אתם גולשים באתר חדשות בחינם, אתם משלמים עבור הגלישה בכך שאתם נחשפים לאין ספור פרסומות, ובשורה התחתונה יש השלכות לחשיפה ארוכה ותדירה זו לפרסומות. הפרסומות גורמות לכם לקנות יותר מוצרים, ואף להעלות את רמת המוכנות שלכם לשלם יותר, כך שבסופו של דבר אתם משלמים על הגלישה באתר החדשות, בצורות אחרות.

חיוג לחול באמצעות האינטרנט
חיוג לחול באמצעות האינטרנט הוא ביטוי שאין לו שום ביסוס במציאות. להבדיל ממה שאנחנו נוטים לחשוב, התקשורת הבינלאומית באינטרנט מתבצעת כולה באמצעות תוכנות המבוססות על אנשי קשר ולא על חיוג.

magicJack לנצל את האינטרנט עד תום
אין ספור אנשים טוענים יותר ויותר, שאנחנו חיים בעידן בו בני אדם לא מדברים זה עם זה, אבל המציאות מראה שככל שעובר יותר הזמן, הוצאות התקשורת שלנו דווקא עולות, והן עולות כי אנחנו מתקשרים יותר בטלפון, שולחים יותר דואר אלקטרוני, מדברים יותר באפליקציות שיחות מיידיות במחשב ובסמארטפון ועושים עוד מגוון של פעולות המיועדות לסייע לנו לתקשר עם העולם, בין אם מדובר בטלוויזיה בכבלים, ובין אם מדובר בתשתיות אינטרנט טובות ומהירות יותר.

magic jack – ניהול חכם של שיחות בינלאומיות בחינם
על אף שעלויות התקשורת צנחו בצורה משמעותית במהלך העשור האחרון, עלות התקשורת עדיין נקבעת על פי שני פרמטרים מרכזיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI