דף הבית עסקים עסקים - אחר רישום לאירועים יכול להתבצע היום בצורה אחרת
רישום לאירועים יכול להתבצע היום בצורה אחרת
roy vaknin 04/08/14 |  צפיות: 3252
העולם של היום אינו עומד במקום והוא מציע מגוון רחב של יכולות מדויקות ומתקדמות הרבה יותר בשנים האחרונות. אם מישהו למשל, רוצה להירשם לאירוע מסוים שמפיקיו פועלים בצורה מתקדמת ורצינית, הרי שהוא יכול לעשות זאת בדרך שלא ממש הכרנו בעבר הרחוק בגלל חוסר בטכנולוגיה מתקדמת.

 

היום אנו מסתכלים על רשת האינטרנט ומקבלים אותה כדי מובנת מאליה. אך אם נזכור את המצב שלפני כשני עשורים נראה כיצד בצענו לא מעט פעולות פשוטות בסרבול נוראי. היום בכל הקשור לרישום לאירוע ולעוד לא מעט פעולות אחרות שכל אחד מאתנו צריך ורוצה לעשות, הרי שאנו נהנים מנוחות שונה לגמרי מהעבר.

 

המודולאריות שמאפשרת התעסקות מדויקת עם מגוון פרטים כדי שכל אחד יוכל ליהנות מרמה גבוהה של רישום לאירועים שמעניינים אותו, נוצרו מערכות חכמות שיש להן המון יתרונות להציג לכל אדם. מערכת שזמינה לשינויים רבים ומגוונים בצורה מהירה וחלקה מראה כיצד היא יכולה לספק לכל אדם נוחות רבה כשהוא מעוניין להירשם לכנס, להופעה, או לכל אירוע אחר שמדבר אליו.

 

כשאנו מדברים על זמינות של המערכת לשינויים ולעדכונים, אנו בעצם מתכוונים לכך שמערכת חדישה היא כזו שבה ניתן להרכיב שדות שונים בהתאם לרישום לכל אירוע, בחירה של שדות מתאימים, הרכבת פרטים אישיים יותר של המוזמנים ועוד אפשרויות מקדמים את מנהל האירוע ומפיקיו אל הרכבת שירות טוב יותר לקהל.

 

נראה כי היכולות עוד יגדלו להן בעתיד טכנולוגיה היא לא דבר שניתן לעצור אותו, והיא מתפתחת ומתקדמת בכל שנה בצעדי ענק. בלא מעט תחומים אנו רואים כיצד חידושים טכנולוגיים יצרו דברים מדהימים הן עבור אנשי עסקים, הן עבור מוסדות וארגונים, והן עבור אנשים פרטיים כמובן. לכן גם בכל הקשור לפעולה כמו רישום לאירועים הטכנולוגיה תקל עוד יותר.

 

די ברור שבעתיד יהיו האפשרויות של רישום לאירועים לכל סוג של אירוע כאלה שמותאמות עוד יותר לכל קהל. זאת מאחר ומפיקי האירוע יקבלו פלטפורמה נרחבת וחכמה עוד יותר שבזכותה הם יכולים לנהל את הרישום בצורה ממוקדת ואישית הרבה יותר כדי להימנע מטעויות וכדי למקסם את הרווח מכל אירוע שאותו הם מפיקים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 roy vaknin


 


מאמרים נוספים מאת roy vaknin
 
אפליקציית מג'יק ג'ק לביצוע שיחות חינם
האינטרנט משמש ככלי רב עוצמה בתחומים רבים כמו: פרסום, העברת מידע, תקשורת ועוד. יכולתו בשימוש כאמצעי תקשורת מעולה נותנת לרבים אפשרות להתקשר לאנשים שונים כל העת.

חיוג לחו"ל עם מג'יק ג'ק
פעמים רבות אנו חוזרים מחו"ל ומגלים להפתעתנו כי החודש חשבון הטלפון גבוה במיוחד. כמובן שאותו עיקרון עובד גם הפוך- פעמים רבות הקרובים שלנו טסים לחו"ל ובכדי לשמור אתם על קשר אנו מחייגים, מדברים ובסוף החודש מקבלים חיוב גבוה שלא תמיד ציפינו לו.

ארבע טעויות נפוצות בנוגע לשיחות לחו"ל
על אף ההתקדמות הרבה בתקופה האחרונה בכל הקשור לעריכת שיחות לחו"ל, אנחנו שומעים שוב ושוב על טעויות מוזרות של אנשים בנושא זה.

רישום לאירועים יכול להתבצע היום בצורה אחרת
העולם של היום אינו עומד במקום והוא מציע מגוון רחב של יכולות מדויקות ומתקדמות הרבה יותר בשנים האחרונות.

כיצד ניתן לבצע שיחות חינם לחו"ל?
אנחנו חיים בתקופה בה אנחנו זוכים לאין ספור שירותים ב"חינם", אך בפועל שום דבר לא באמת ניתן לנו בחינם. כאשר אתם גולשים באתר חדשות בחינם, אתם משלמים עבור הגלישה בכך שאתם נחשפים לאין ספור פרסומות, ובשורה התחתונה יש השלכות לחשיפה ארוכה ותדירה זו לפרסומות. הפרסומות גורמות לכם לקנות יותר מוצרים, ואף להעלות את רמת המוכנות שלכם לשלם יותר, כך שבסופו של דבר אתם משלמים על הגלישה באתר החדשות, בצורות אחרות.

חיוג לחול באמצעות האינטרנט
חיוג לחול באמצעות האינטרנט הוא ביטוי שאין לו שום ביסוס במציאות. להבדיל ממה שאנחנו נוטים לחשוב, התקשורת הבינלאומית באינטרנט מתבצעת כולה באמצעות תוכנות המבוססות על אנשי קשר ולא על חיוג.

magicJack לנצל את האינטרנט עד תום
אין ספור אנשים טוענים יותר ויותר, שאנחנו חיים בעידן בו בני אדם לא מדברים זה עם זה, אבל המציאות מראה שככל שעובר יותר הזמן, הוצאות התקשורת שלנו דווקא עולות, והן עולות כי אנחנו מתקשרים יותר בטלפון, שולחים יותר דואר אלקטרוני, מדברים יותר באפליקציות שיחות מיידיות במחשב ובסמארטפון ועושים עוד מגוון של פעולות המיועדות לסייע לנו לתקשר עם העולם, בין אם מדובר בטלוויזיה בכבלים, ובין אם מדובר בתשתיות אינטרנט טובות ומהירות יותר.

magic jack – ניהול חכם של שיחות בינלאומיות בחינם
על אף שעלויות התקשורת צנחו בצורה משמעותית במהלך העשור האחרון, עלות התקשורת עדיין נקבעת על פי שני פרמטרים מרכזיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI