דף הבית בידור ופנאי עיצוב שילוט עסקי בערי ישראל
שילוט עסקי בערי ישראל
איילת צור 22/09/14 |  צפיות: 6567

שילוט עסקי הוא אחד האלמנטים הכי חשובים עבור עסקים וחברות. השילוט הוא אמצעי שיווקי רב עוצמה, הוא דרך מצוינת לכוון והורות על מקומו של בית העסק והוא חלק מארגז הכלים שכל בעל עסק וחברה צריכים לשקול.

אולם, חשוב לדעת שלא כל אחד בכל זמן יכול לתלות שילוט עיסקי מאיר עיניים. מדוע? ובכן הצבת שלט עסקי זה העסק של העיריות והמועצות המקומיות. רק גופים אלו יכולים לאשר הצבת שילוט עסקי ויש בזה לא מעט הגיון.

הסיבות שבעטיין השלט העסקי דורש את אישור העירייה הן רבות, ננסה לעמוד על העיקריות שבהן: כך למשל, העירייה צריכה לאשר שלטים כאלו מאחר והעירייה היא זו שאחראית על חזות העיר והנראות שלה. עוד סיבה היא נושא הבטיחות. אם ננסה לתאר עולם שבו כל אחד יכול לשים כל שלט בכל מקום, הרי שבמקרה כזה עשויות לקרות לא מעט תאונות. שלטים שאינם מחוזקים היטב עלולים ליפול על ראשם של עוברים ושבים ולפצוע אותם. לכן לכל עירייה יש סטנדרט של בטיחות לתליית שלטים. עוד סיבה לכך שיש לקבל היתר מן העירייה הוא האחידות של השלטים בעיר וגם נושא זה קשור לחזות העיר אך גם לשוויון. לבסוף, עיריות הן אלו שמאשרות את השילוט מאחר והן אלו שאמונות על רישוי של עסקים בעיר. בצורה כזו מבטיחה העירייה שעסקים בלתי מורשים או בלתי חוקיים לא יתלו שלטים בלתי לגיטימיים וכך יעברו שוב על החוק.

אם כך, נראה שהעירייה, בעזרת חוקי העזר העירוניים, היא זו שאחראית באופן בלעדי על אישור השילוט, יהא זה שילוט עסקי, מסחרי, שלטי הכוונה או פרסומי חוצות.

הגשת בקשה לשילוט עסקי ומסחרי מהעירייה

בנקודה זו חשוב לציין כי על מנת ליהנות משלטים עבור העסק שלכם, עליכם לגשת לעירייה ולבקש את האישור שלה. לכל עירייה יש את חוקי העזר שלה ואת הפרוצדורות הייחודיות שלה, אבל ניתן לומר בהכללה גסה שראשית יש להגיש בקשה מסודרת לעירייה. לכל עירייה יש טפסים מתאימים לכך ויש למלא אותם. השלב הבא הוא הדמיה, פרט זה לא תקף בכל העיריות אבל בחלקן כן - יש לבצע הדמיה של השלט העסקי ולאשר אותה בעירייה. בשלב השלישי תדון העירייה, כלומר המחלקה האמונה על כך בעירייה ותחליט אם לאשר או לדחות.

שיהיה בהצלחה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איילת צור


 


מאמרים נוספים מאת איילת צור
 
למה לבזבז גם זמן וגם כסף? רכשו ביטוח חיים אונליין
למה לבזבז כל כך הרבה זמן ולא מעט כסף, רוכשים ביטוח חיים אונליין וחוסכים המון. קראו כיצד רוכשים ביטוח חיים אונליין

מה באמת קורה עם חניה בתל אביב?
מה באמת קורה עם חניה בתל אביב? - לא מאמינים? תנסו בעצמכם. חפשו אתם במו המקלדת שלכם את הנחיות החניה בתל אביב של העירייה. ואם מידע זה לא שקוף עבורינו - כיצד נוכל לקבול עליו? ולקבל משפט צדק!!

שילוט עסקי בערי ישראל
22/09/14 | עיצוב
שילוט עסקי בערי ישראל- שילוט עסקי הוא אחד האלמנטים הכי חשובים עבור עסקים וחברות. השילוט הוא אמצעי שיווקי רב עוצמה, הוא דרך מצוינת לכוון והורות על מקומו של בית העסק והוא חלק מארגז הכלים שכל בעל עסק וחברה צריכים לשקול.

ניהול פרויקטים בבניה
22/09/14 | נדל"ן
ניהול פרויקטים בבניה - בשנים האחרונות צצים להם בכל רחבי הארץ פרויקטי בניה בסדרי גודל שונים. חלקם בערים גדולות ומרכזיות וחלקם באזורים מרוחקים ומבודדים

לפני שאתה משלם על ניסור בטון מחיר נמוך מדי...
16/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - בעל נכס, לפני שאתה מתפתה לחפש אדם שיבקש עבור ניסור בטון מחיר זול יותר ממה שיבקש מקצוען חשוב שתדע מספר דברים אודות אופן ואיכות העבודה של כל אחד מאותם אנשים.

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

עיצוב ביתי עם נסור בטון
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - נכון שאת חושבת על עיצוב הבית ולא תמד יודעת איך? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבקשים להתייעץ עם אנשי מקצוע ומעצבים לגבי שינוי מראה פנים הבית שלהם. גם את יכולה לעשות כן.

ניסור בטון יריית הפתיחה לשיפוץ מושלם
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון, קידוח בטון - לפעמים יכול לקחת לנו זמן רב מאוד עד שאנחנו אוזרים אומץ ומחליטים שזה הרגע שבו הכל מתחיל, והשיפוצים יוצאים לדרך. לכל אחד בבית יש את כל מה שהוא רוצה לשנות

לעבור לבית החלומות עם ניסור בטון
03/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון - עצמאות היא חלק מאוד חשוב מהדרך שבה אני חי את החיים שלי. חיכיתי ממש ליום שבו אוכל לעזוב את בית ההורים כדי שיהיה לי בית משלי, וביום שבו הצלחתי לחסוך מספיק כסף רכשתי את הבית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI