דף הבית הודעות לעיתונות צרכנות וקניות מה באמת קורה עם חניה בתל אביב?
מה באמת קורה עם חניה בתל אביב?
איילת צור 22/09/14 |  צפיות: 3998

נראה שרב הנסתר על הגלוי בכל מה שנוגע לחניה בתל אביב. תושבי העיר וכן אורחים שמגיעים מוצאים עצמם מבולבלים באשר להיכן ניתן להחנות בתל אביב והמרוויחה עיקרית היא כמובן העירייה. נראה שאין שקיפות אודות החניה בתל אביב מטעם העירייה ואנחנו משלמים את המחיר ובגדול.

לא מאמינים? תנסו בעצמכם. חפשו אתם במו המקלדת שלכם את הנחיות החניה בתל אביב של העירייה. ואם מידע זה לא שקוף עבורינו - כיצד נוכל לקבול עליו? ולקבל משפט צדק!!

את הגושפנקא לכך קיבלנו לא מזמן ועם חותמת של בית המשפט השלום בתל אביב. אך זה לר המקרה היחיד מסתבר שלא מעט דו"חות בוטלו על ידי בתי המשפט בגלל אותו העדר שקיפות במצופה מעירייה, כל עירייה. אז למה זה שונה בתל אביב? מדוע מדיניות אכיפת החניה בתל אביב עמומה, סגורה ואינה מפורסמת כך שכל אחד ואחת יוכלו ליהנות ממנה, ולדעת את זכויותיו.

 

סלופארק - הפתרון לכאב ראש!

אתם יכולים לחכות עד שעיריית תל אביב תסדיר ותפרסם את הנחיות החניה בעיר, אין שום בעיה עם זה רק שאתם עלולים לקבל דו"ח חניה בתל אביב. אך אתם גם יכולים לקחת את השליטה לידיים שלכם ולעבוד עם סלופארק.

סלופארק מאפשרת לכל לקוח להחנות את רכבו בתל אביב, באזורים ידועים מראש - אזורי כחול לבן וכך ליהנות מחניה נוחה ומבלי להיות מוטרדים אם חניתם במקום שמותר.

השירות של סלופארק הוא חיוני במיוחד לאור האנדרלמוסיה שאנחנו עדים לה פעם אחר פעם. כדי להתחבר יש להירשם לשירות, להתחבר וזה הכול. שירותי החניה דורשים אך ורק טלפון נייד ואם יש לכם טלפון מדובר 3.0 תוכלו לעשות הכול דרך אפליקציה חניה ייחודית שפותחה בחברה והיא הופכת את התהליך החניה לעוד יותר קל ופשוט.

מאחר ודיברנו לא מעט על העירייה אז חשוב לומר בנקודה הזו כי השירות של סלופארק - שירותי החניה מהנייד - אלו הם שירותים המאושרים על ידי העירייה והמחיר שנשלם עבור החניית רכבנו יהיה תמיד זהה למחיר שגובה העירייה על חניות בתל אביב, וכלל זה נכון לגבי כל הערים שבהן יש את השירות - ויש לא מעט עיריות שנרתמו לפרויקט. אז אל תהיו פראיירים, קחו את השליטה לידיים שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איילת צור


 


מאמרים נוספים מאת איילת צור
 
למה לבזבז גם זמן וגם כסף? רכשו ביטוח חיים אונליין
למה לבזבז כל כך הרבה זמן ולא מעט כסף, רוכשים ביטוח חיים אונליין וחוסכים המון. קראו כיצד רוכשים ביטוח חיים אונליין

מה באמת קורה עם חניה בתל אביב?
מה באמת קורה עם חניה בתל אביב? - לא מאמינים? תנסו בעצמכם. חפשו אתם במו המקלדת שלכם את הנחיות החניה בתל אביב של העירייה. ואם מידע זה לא שקוף עבורינו - כיצד נוכל לקבול עליו? ולקבל משפט צדק!!

שילוט עסקי בערי ישראל
22/09/14 | עיצוב
שילוט עסקי בערי ישראל- שילוט עסקי הוא אחד האלמנטים הכי חשובים עבור עסקים וחברות. השילוט הוא אמצעי שיווקי רב עוצמה, הוא דרך מצוינת לכוון והורות על מקומו של בית העסק והוא חלק מארגז הכלים שכל בעל עסק וחברה צריכים לשקול.

ניהול פרויקטים בבניה
22/09/14 | נדל"ן
ניהול פרויקטים בבניה - בשנים האחרונות צצים להם בכל רחבי הארץ פרויקטי בניה בסדרי גודל שונים. חלקם בערים גדולות ומרכזיות וחלקם באזורים מרוחקים ומבודדים

לפני שאתה משלם על ניסור בטון מחיר נמוך מדי...
16/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - בעל נכס, לפני שאתה מתפתה לחפש אדם שיבקש עבור ניסור בטון מחיר זול יותר ממה שיבקש מקצוען חשוב שתדע מספר דברים אודות אופן ואיכות העבודה של כל אחד מאותם אנשים.

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

עיצוב ביתי עם נסור בטון
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - נכון שאת חושבת על עיצוב הבית ולא תמד יודעת איך? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבקשים להתייעץ עם אנשי מקצוע ומעצבים לגבי שינוי מראה פנים הבית שלהם. גם את יכולה לעשות כן.

ניסור בטון יריית הפתיחה לשיפוץ מושלם
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון, קידוח בטון - לפעמים יכול לקחת לנו זמן רב מאוד עד שאנחנו אוזרים אומץ ומחליטים שזה הרגע שבו הכל מתחיל, והשיפוצים יוצאים לדרך. לכל אחד בבית יש את כל מה שהוא רוצה לשנות

לעבור לבית החלומות עם ניסור בטון
03/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון - עצמאות היא חלק מאוד חשוב מהדרך שבה אני חי את החיים שלי. חיכיתי ממש ליום שבו אוכל לעזוב את בית ההורים כדי שיהיה לי בית משלי, וביום שבו הצלחתי לחסוך מספיק כסף רכשתי את הבית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI