דף הבית ביטוח ביטוח חיים למה לבזבז גם זמן וגם כסף? רכשו ביטוח חיים אונליין
למה לבזבז גם זמן וגם כסף? רכשו ביטוח חיים אונליין
איילת צור 04/06/20 |  צפיות: 6411

ביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים האלו שפשוט לא כדאי לוותר עליהם, בוודאי אם יש לכם ילדים או פרטנר/ית.

ביטוח חיים פרטי מסוג ריסק מבטיח למעשה שבמידה והמבוטח נפטר, לא עלינו, תקבל המשפחה (המוטבים) סכום כסף גדול שיאפשר לה להמשיך לשמור על רמת החיים. מוות של אחד ההורים למשל משפיע מאוד על כלכלת משק הבית. ללא המפרנס קיים קושי אמיתי להמשיך ולשמור על כלכלת הבית, ולעיתים מאוד קרובות סכום הפיצוי המגיע מפוליסת ביטוח החיים מפרידה בין טרגדיה לבין חיים בכבוד.

ביטוח חיים אונליין, יותר זול והרבה יותר נוח

זה קרה רק בשנתיים האחרונות, לא צריך טלפונים, לא צריך לשלם לסוכני ביטוח עמלות וגם לא צריך לקום מהכיסא הנוח שבבית. כבר היום ניתן לרכוש ביטוח חיים אונליין וליהנות מהנחות מפליגות תודות לקיצוץ של המתווכים (סוכני הביטוח).

ביטוח חיים אונליין הוא לא רק זול יותר ונוח לרכישה, הוא גם מאפשר לנו לערוך השוואת מחירים בין כמה הצעות ביטוח, ולבחור את הצעת ביטוח החיים הטובה והמשתלמת ביותר עבורנו.

ביטוח חיים אונליין – איך זה עובד הלכה למעשה?

כדי לרכוש ביטוח חיים אונליין לא צריך לעשות הרבה. יש לגשת לאתר ביטוח חיים אונליין, למלא מספר פרטים אישיים (שם, שם משפחה, גבר/אישה, עישון ועוד כמה פרטים נוספים) ובתוך 2 דקות לערך מקבלים הצעת מחיר לביטוח חיים ריסק.

למי שחושש שרכישת ביטוחים אונליין, חשוב לציין כי חברות ביטוח אמינות תמיד יציעו דרכי יצירת קשר על מנת לשוחח עם נציגים מקצועיים אנושיים. אותם ניתן לשאול שאלות, לקבל תמיכה ועזרה בתהליך הרכישה אונליין.

מעבר אוטומטי בין פוליסות ביטוח חיים הוא עוד יתרון כאשר רוכשים ביטוח חיים אונליין. כלומר: גם אם יש לכם כבר פוליסת ביטוח חיים ובדקתם הצעת מחיר דרך אתר ביטוח אונליין ומצאתם שההצעה טובה יותר - תהליך המעבר בין הפוליסות, מזו הישנה לזו החדשה והמשתלמת יותר, יערך באופן אוטומטי, מבלי שאתם תצטרכו לעשות דבר. נוח, אמרנו כבר?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איילת צור


 


מאמרים נוספים מאת איילת צור
 
למה לבזבז גם זמן וגם כסף? רכשו ביטוח חיים אונליין
למה לבזבז כל כך הרבה זמן ולא מעט כסף, רוכשים ביטוח חיים אונליין וחוסכים המון. קראו כיצד רוכשים ביטוח חיים אונליין

מה באמת קורה עם חניה בתל אביב?
מה באמת קורה עם חניה בתל אביב? - לא מאמינים? תנסו בעצמכם. חפשו אתם במו המקלדת שלכם את הנחיות החניה בתל אביב של העירייה. ואם מידע זה לא שקוף עבורינו - כיצד נוכל לקבול עליו? ולקבל משפט צדק!!

שילוט עסקי בערי ישראל
22/09/14 | עיצוב
שילוט עסקי בערי ישראל- שילוט עסקי הוא אחד האלמנטים הכי חשובים עבור עסקים וחברות. השילוט הוא אמצעי שיווקי רב עוצמה, הוא דרך מצוינת לכוון והורות על מקומו של בית העסק והוא חלק מארגז הכלים שכל בעל עסק וחברה צריכים לשקול.

ניהול פרויקטים בבניה
22/09/14 | נדל"ן
ניהול פרויקטים בבניה - בשנים האחרונות צצים להם בכל רחבי הארץ פרויקטי בניה בסדרי גודל שונים. חלקם בערים גדולות ומרכזיות וחלקם באזורים מרוחקים ומבודדים

לפני שאתה משלם על ניסור בטון מחיר נמוך מדי...
16/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - בעל נכס, לפני שאתה מתפתה לחפש אדם שיבקש עבור ניסור בטון מחיר זול יותר ממה שיבקש מקצוען חשוב שתדע מספר דברים אודות אופן ואיכות העבודה של כל אחד מאותם אנשים.

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

עיצוב ביתי עם נסור בטון
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - נכון שאת חושבת על עיצוב הבית ולא תמד יודעת איך? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבקשים להתייעץ עם אנשי מקצוע ומעצבים לגבי שינוי מראה פנים הבית שלהם. גם את יכולה לעשות כן.

ניסור בטון יריית הפתיחה לשיפוץ מושלם
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון, קידוח בטון - לפעמים יכול לקחת לנו זמן רב מאוד עד שאנחנו אוזרים אומץ ומחליטים שזה הרגע שבו הכל מתחיל, והשיפוצים יוצאים לדרך. לכל אחד בבית יש את כל מה שהוא רוצה לשנות

לעבור לבית החלומות עם ניסור בטון
03/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון - עצמאות היא חלק מאוד חשוב מהדרך שבה אני חי את החיים שלי. חיכיתי ממש ליום שבו אוכל לעזוב את בית ההורים כדי שיהיה לי בית משלי, וביום שבו הצלחתי לחסוך מספיק כסף רכשתי את הבית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI