דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים עיצוב אתרים באמצעות שילוב פלאש ו HTML
עיצוב אתרים באמצעות שילוב פלאש ו HTML
Simbla 26/11/14 |  צפיות: 12468

עיצוב אתרים באמצעות שילוב פלאש ו HTML

אם בוחנים את ההיסטוריה של עיצוב אתרים לאינטרנט, אפשר לגלות שבתקופות שונות יושמו טכניקות שונות של בניית אתרים כדי להתאים את האתר לרוח התקופה. כך למשל, לפני מספר שנים בחרו אתרי אינטרנט רבים להתבסס על פלאש, שאיפשר להם להציג אפקטים ויזואליים מתוחכמים כמעין אמצעי למשוך גולשים, ובהמשך לכך לייצר המרה של גולשים לכדי לקוחות. אסכולה זו הצליחה למשך זמן מוגבל בלבד, מאחר וערכם של האפקטים הויזואליים נעלם מהר מאוד, ואותם אפקטים הפכו לנטל יותר מאשר נכס.

דעיכתו של הפלאש

בנוסף לכך, זוהרו של הפלאש הלך ודעך ככל שבעלי אתרים רבים יותר הבינו שהשימוש בו פוגע ביכולת לקדם את האתר במנועי חיפוש מובילים. לאורך השנים הלך ותפס הפלאש את מקומו הנכון בעולם של עיצוב אתרים, כשהיום כבר ברור שאתר אינטרנט איכותי ומקצועי צריך להתבסס על תכנות HTML, CSS ו Javascript כאשר הפלאש מספק לנו אלמנטים שונים וספציפיים מאוד על מנת להפוך את האתר ליותר דינמי. כל הנושא של יצירת אפקטים ויזואליים גדולים לכל אורכו ורוחבו של המסך, די נעלם מן העולם וכבר לא נעשה בו שימוש.

CSS מספק אלטרנטיבה אטרקטיבית

השימוש בפלאש מתמקד כיום ביישום נקודתי סביב אלמנטים שונים בדף. כך למשל, כל נושא הטפסים נהנה מהתקדמות רבה באמצעות אפשרויות הפלאש המגוונות. כאשר אתם ממלאים טופס ומזינים את שמכם, כתובתכם, שם משתמש, סיסמה וכדומה, יכול הפלאש לסייע בביצוע שורה של שינויים ופעולות בתוך הטופס ללא צורך להעביר את המשתמש מעמוד לעמוד על כל שינוי ועדכון בנתונים. יחד עם זאת, ראוי לומר שלצד הפלאש, גם עולם CSS הלך והתקדם, וכיום יודע ה CSS להציע יכולות ופונקציונליות דומה מאוד לזו של פלאש, ולמען האמת, אנשי מקצוע רבים העוסקים בתחום של עיצוב אתרים אכן מעדיפים את השימוש ב CSS.

התייעצו באיש מקצוע

באופן עקרוני, את ההחלטה לגבי שילוב של אלמנטים ושפות תכנות שונות באתר שלכם, אתם רוצים לקבל בסיועו של איש מקצוע בלבד, ולשם כך יהיה עליכם למצוא גורם מקצועי ובעל ניסיון בתחום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Simbla


 


מאמרים נוספים מאת Simbla
 
הגמישות שמציעה הפקת חשבוניות באינטרנט
היתרונות הטמונים בהפקת חשבוניות באינטנרט

עיצוב אתרים באמצעות שילוב פלאש ו HTML
סקירה קצרה אודות כלים שימושיים בעיצוב אתרים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI