דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים שיווק אינטרנטי בעזרת מומחה קידום אתרים
שיווק אינטרנטי בעזרת מומחה קידום אתרים
ליאת מ 27/11/14 |  צפיות: 5891

שיווק אינטרנטי בעזרת מומחה קידום אתריםתשכח מכל הסיסמאות השיווקיות שאתה בוודאי שומע מחברות קידום אתרים כאלו ואחרות או אפילו מבעלי מקצוע בתחום, אתה בוודאי לא יכול להרשות לעצמך "לתת את המפתחות" לבעל מקצוע חסר ניסיון שיבצע שיווק אינטרנטי לאתר של העסק שלך. אז מה עושים? כיצד יודעים מיהו מומחה ומי לא? בוא נצא לבדוק!

מומחה קידום אתרים – שיווק אינטרנטי ישן מול שיווק אינטרנטי חדש

מבולבל? אל תהיה. רבים כיום משתמשים במושג הנ"ל ובצדק – קידום אתרים חדש הוא קידום שלא רק מוביל אותך אל ראש הרשימה במנוע החיפוש במגוון של ביטויים (וחשוב שתזכור – מגוון של ביטויים בתחום בו אתה עוסק, יאפשר לך חשיפה גדולה יותר ברשת ודעת קהל חיובית של הגולשים אודות העסק שלך: "אם הוא נמצא במספר רב של ביטויים בעמוד הראשון, ככול הנראה מדובר על עסק גדול") אלא קידום שהופך גולשים ללקוחות.

אז אם עד עכשיו הכרנו קידום של תוצאות "וירטואליות" אנו כיום מכירים קידום של תוצאות "בעולם האמיתי" בהליכי קידום עסקים קטנים וגדולים כאחד, כיצד הדבר נעשה? על ידי קידום במקומות רלוונטיים. לדוגמא: יש לך עסק של שולחנות ומקדם האתרים מקדם אותך באופן "אוטומטי", כלומר, רושם לך תוכן לא שיווקי, מבצע החלפות קישורים עם אתרים ואתה מופיע במקום הראשון אבל אף אחד לא מתקשר ומדוע? הסיבה לכך פשוטה.

אם התוכן שיווקי, לא ענייני ולא מוביל לשום ערך מוסף, הרי בוא נהיה כניים – גם אתה לא היית מתקשר.
לעומת זאת – אם בעת הליך פרסום עסק התוכן ענייני, לא שיווקי בצורה מוגזמת אלא שיווקי באופן שבאמת מלמד את הגולש ותוך כדי מוכנס אל התוכן גם אלמנט שיווקי ותמונות של המוצרים של העסק שברשותך שיכולים למשוך את הלקוח הפוטנציאלי, יש סיכוי רב יותר שגולש מהסוג הנ"ל יצור קשר עמך לעומת תוכן שאין בו שום ערך מוסף.

מעבר לכך, אם מקדם האתרים מקדם אותך "על אוטומט" ולא מנסה לפנות לפלטפורמות רלוונטיות, הסיכוי להגדיל את מעגל הלקוחות – קטן. לעומת זאת, אם מקדם האתרים מנסה לשווק את העסק שלך, נצא מנקודת הנחה שמדובר על עסק למנורות, בבלוגים ופורומים שקשורים בעיצוב פנים וכד', הסיכוי שתקבל טלפונים גבוה יותר.

שיווק אינטרנטי עדכני, עכשווי, משלב מספר אלמנטים של שיווק תוך כדי, אף פעם לא נשען על "אסטרטגיית קידום" לאורך זמן מבלי לבדוק האם היא אכן מובילה לאנשהו, האם היא אכן מועילה ויעילה. מקדם מומחה בודק היטב את הנתונים שנגלים אליו בgoogle webmater, google analytics, google addword וכל תוכנת קידום רלוונטיית שיכולה למנף את העסק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ליאת מ


 


מאמרים נוספים מאת ליאת מ
 
איך לשלב בין איכות למחיר?
מכירים את התחושה בה אתם רוצים לשנות את מראה הבית אבל אתם פשוט לא יודעים כיצד לעשות זאת? מצד אחד – בא לכם "לפתוח את הכיס" מה שנקרא ולהשקיע במקום בו אתם מבלים ואוהבים כל כך, אך מצד שני – התקציב שלכם לא מאפשר זאת.

רהיטי בוטיק לסלון הבית
11/05/15 | ריהוט
על מנת להצליח לעצב את הבית ברהיטי בוטיק יוקרתיים, חשוב להבין שמדובר – לפני הכול – על עניין של טעם אישי, על כך אין שום ספק אך חשוב להצליח לשלב בין אלמנטים חשובים נוספים והם: הפונקציליות שדורשים מהרהיט, לדוגמא: ספה יפהפייה שאיננה נוחה לא באמת תצליח לספק את העבודה וחבל ולכן – יש לחשוב מה הצורך שלנו מהרהיט, האם אנו חובבים ספה קשיחה יותר או פחות וכדומה.

דלתות פנים בזול לבית – האם המחיר מעיד על האיכות?
07/05/15 | ריהוט
יתרה מכך – מדובר על שאלה שכל אדם המתעניין ברכישת דלתות פנים לחדרי ביתו, מוכרח לשאול את עצמו (לחיצה על הקישור תוביל אתכם לאחת החברות האמינות והטובות בתחום הנ"ל) מדוע מדובר על שאלה חשובה? בואו נברר יחד.

דלת כניסה מחיר ואיכות
14/04/15 | ריהוט
לעיתים, מרוב מגוון, אנשים נוטים ללכת לאיבוד ושוכחים לשים את הדגש על הדברים החשובים באמת. שניים מהדברים החשובים הללו שפשוט חייבים לשים עליהם את מלוא תשומת הלב כאשר מדובר על דלתות לבית, הם הפרמטרים של איכות לצד מחיר. מדוע זה כה חשוב? בואו אחרינו ונברר יחדיו.

דלתות חוץ מעוצבות במחירים נמוכים אצל לידור דלתות
02/04/15 | ריהוט
בזכות התחרות הנהדרת בתחום הדלתות הלקוחות מרוויחים ונהנים מכל מיני יתרונות בדיוק לשם כך חשוב לבדוק היטב מספר דברים טרם שולפים את כרטיס האשראי והולכים בצורה אוטמטית לבחור דלת לבית. חשוב לזכור: דלת שעוטרת את הבית בין אם מדובר על דלת כניסה או פנים, היא למעשה רהיט שצריך להחזיק לאורך שנים ולא פחות חשוב מכך: דלתות אלו יקבעו כיצד הבית ייראה.

איך ייעוץ שיווקי באינטרנט יציל לך את הכיס?
מזל טוב! מה זאת אומרת על מה? על העסק שלך. ברכותינו. אם נכנסת למאמר הנ"ל אתה בוודאי תוהה לגבי דבר אחד מרכזי והוא כיצד ייעוץ שיווקי יכול להציל לך את הכיס. הסיבה לכך די פשוטה. בוא פשוט נתחיל ונעבור לפסקה הבאה.

איך קידום אתרים אורגני יראה בשנת 2015?
כאמור, שנת 2015 (לדעתנו האישית) לא תביא עמה איזה חידוש יוצא דופן אלא רק התחזקות של מגמות קיימות, אותן מגמות אנו לוקחים בחשבון בעת עריכת אסטרטגיית קידום אתרים מחודשת שאנו עורכים לכל קהל לקוחותינו (ללא יוצא דופן כחלק ממתן השירות שלנו ושאיפתנו למצוינות הן בקידום והן מבחינת שירותיות). אז כיצד אנו עומדים לקדם אתכם השנה? בואו אחרינו לפסקה

שיווק אינטרנטי בעזרת מומחה קידום אתרים
שיווק אינטרנטי בעזרת מומחה קידום אתריםתשכח מכל הסיסמאות השיווקיות שאתה בוודאי שומע מחברות קידום אתרים כאלו ואחרות או אפילו מבעלי מקצוע בתחום, אתה בוודאי לא יכול להרשות לעצמך "לתת את המפתחות" לבעל מקצוע חסר ניסיון שיבצע שיווק אינטרנטי לאתר של העסק שלך. אז מה עושים? כיצד יודעים מיהו מומחה ומי לא? בוא נצא לבדוק!

שיווק אינטרנטי לעסק שלך? ובכן, תלוי אזה
בוא נדמיין את הסיטואציה הבאה: בעל עסק המשווק קולנועיות לגיל השלישי (בעיקר) רוצה לשווק את עצמו באינטרנט. הוא פונה לחברת קידום וזו מציעה לו שיווק בYOUTUBE (כלומר, שיווק ויראלי בעיקר) לצד שיווק ברשתות חברתיות. ובכן, שיווק זה אמנם יכול להועיל, אבל אם נהיה ריאליים – כמה שיווק מהסוג הנ"ל באמת יכול לעזור לבעל העסק, לא הרבה ומדוע? כי בני גיל הזהב לא נמצאים כל כך ברשתות חברתיות וגם לא ברשת החברתית המוזיקאלית Youtube.

טיפול יעיל בפטרת ציפורניים – למנוע הידבקות של ציפורניים נוספות
מה עושים? נותנים לבעיה לעבור מעצמה? כאן טמונה בעייתם של אנשים רבים אשר חושבים שבעיות אלו חולפות מעצמן – דבר, שכמו שהצלחת להבין, לא קורה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI