דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן כיצד לקדם פרויקטי בניה? - יואל גבאי
כיצד לקדם פרויקטי בניה? - יואל גבאי
יואל גבאי 27/01/15 |  צפיות: 12455
שינוי ייעוד הקרקע

ההליך המומלץ ביותר לקידום פרוייקטים של בניה הוא רכישת קרקע חקלאית, אשר בהחלט עתידה להיות מופשרת למגורים בעתיד הנראה לעין. על מנת שההפשרה תתבצע במהירות, מומלץ לבחור בקרקע הנמצאת באיזור שעתיד להיות מפותח, ורצוי כזה הממוקם בקרבת מה לאזורי מגורים שכבר עומדים על תילם.

בחירה בפרוייקטים מועדפים

הרשויות בישראל מעדיפות, ומסיבות ברורות, לקדם את הבנייה במתחמים מועדפים עבורן – למעשה, הצעת חוק שאושרה לאחרונה מצביעה על כך בדיוק. על פי התוכנית, קבינט הדיור יכריז על מתחמי הדיור המועדפים מבחינתו, לרוב בשולי הערים, כך שברור מדוע בחירה בהם יכולה לקצר תהליכים בצורה משמעותית.

יואל גבאי,מנכ"ל חברת גבאל, יועץ להשקעות נדל"ן. מתמחה באיתור והשבחת קרקעות,קידום פרויקטיםלפני שלב הבנייה,פעילות מול הרשויות למען השגת רישיונות, היתרים ואישוריםלבנייה על הקרקע,שינוי ייעודי קרקע.פרטי קשר - יואל גבאי:

טלפון: 03-9024131

פקס: 03-9026919


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יואל גבאי

מר יואל גבאי הוא מנכ"ל חברת גבאל המעניקה שירות של יזמות והשקעות נדל"ן ומתמחה באיתור והשבחת קרקעות, קידום פרויקטים לפני שלב הבנייה, פעילות מול הרשויות למען השגת רישיונות, היתרים ואישורים לבנייה על הקרקע ושינוי יעודי קרקע.

פרטי קשר - יואל גבאי חברת גבאל :

03-9024131

03-9026919 - פקס

[email protected] 


מאמרים נוספים מאת יואל גבאי
 
כיצד לקדם פרויקטי בניה? - יואל גבאי
27/01/15 | נדל"ן
פרוייקט בניה, ולא צריך להיות מומחה לתחום על מנת לדעת זאת, הוא הליך ארוך, הכולל בתוכו שורה ארוכה של שלבים. ובכל זאת, ישנם מספר דברים שניתן לעשות על מנת לקצר תהליכים, בעיקר בכל הנוגע להתנהלויות מול הרשויות השונות. לפניכם חמישה צעדים העונים על ההגדרה הזו בדיוק.

כיצד מקדמים פרויקטים לפני שלב הבניה?
28/08/14 | נדל"ן
הבניה בישראל היא מורכבת ומסורבלת ולכן, בין היתר, נוצרה מצוקת שבסיסה נעוצה סוגיית ההיצע והביקוש. כיום הביקוש בישראל הוא גבוה מאוד, אך ההיצע מצומצם. חברות נדל"ן רבות ואנשי נדל"ן כמו יואל גבאי מעניקים שירות של קידום פרויקטים לפני שלב הבניה. מה כולל קידום הפרויקטים?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI