דף הבית אימון אישי אימון זוגי סימן ההיכר של העסק שלכם:
סימן ההיכר של העסק שלכם:
מרטין 08/08/15 |  צפיות: 3873

דפי לוגו

דפי לוגו הינם אחד מסימני ההיכר של עסק או חברה עצמאית אשר המקצועיות והמקצוענות שלה באות לידי ביטוי גם בשטח העיצוב הגרפי והאסתטיקה. על כל חברה השואפת להיות בעלת שם ולמתג את עצמה יש לה להרכיב לוגו כסימן היכר אשר יהיה מזוהה עם שם החברה או העסק.

מהם דפי לוגו?:

דפי לוגו הינם דפי מחשב בגודל A4 עליהם, בדרך כלל בפינה העליונה שלהם מתנוסס לוגו, הוא סימן ההיכר של החברה. השימוש בדפי לוגו יאפשר לעסק שלכם להדפיס מכתבים, הזמנות, חשבוניות וטפסים מסוגים שונים עם סימן ההיכר של החברה מוטבע בראש הדף.

היתרונות המקצועיים של דפי לוגו:

השימוש בדפי לוגו מקנה לחברה העצמאית או העסק רושם של מקצועיות של רצינות ושל הקפדה על הפרטים המדויקים. השימוש בדפי לוגו נותן ללקוח את הרושם שמדובר בחברה או עסק מאורגנים ומוקפדים ושיש לו כתובת מדויקת לפנות אליה כמו גם אחריות.

יתרונות העיצוב המקצועי:

אם ברשותכם לוגו קיים עם שם החברה או העסק שלכם אשר עוצב במיוחד בשבילכם על ידי מעצב גרפי, ודאי תשאלו את השאלה, "מדוע לא אוכל להדפיס דפי לוגו באופן עצמאי?" ובכן התוצאה הביתית תמיד תפיק מראה חובבני ובלתי מקצועי ואילו בעבודתו של מעצב גרפי מומחה ומיומן תהיה ניכרת עבודה מדויקת ומרשימה בתוצאה שלה.

פרמטרים שונים ותמחור:

סתם לקרוא משהו- המחירים המוצעים לעריכת לוגו, דפי לוגו, גלויות והדפסות שונות לבית עסק או חברה משתנים ונקבעים על פי פרמטרים שונים. מרבית מן התקציב יהיה מוקצב לבניית ויצירת הלוגו עצמו, התאמתו לרצונותיו ושאיפותיו האסתטיות של הלקוח והתאמתו לסוג ואופי העסק. המחיר ישתנה לפי מספר הסקיצות אשר ידרשו מאת המעצב הגרפי.

לוגו עם שם החברה בווריאציות שונות:

הרב מאיר אבוטבול- לאחר שכבר יצרתם את הלוגו ניתן באמצעותו הייעוץ והעזרה של המעצב הגרפי ובית הדפוס ליצור ווריאציות שונות של טפסים ותדפיסים עליהם יופיע הלוגו כגון, דפי לוגו, מעטפות, גלויות, הזמנות, דפי מחשב חשבוניות ועוד. לאחר ההשקעה הזאת ברשות בית העסק שלכם יהיה ציוד משרדי וניירות אשר על כולם מודפס ומעוצב שם החברה והלוגו המזוה איתה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI