דף הבית בידור ופנאי צילום מגנטים לאירועים
מגנטים לאירועים
levth 02/12/15 |  צפיות: 13097

לעיתים רבות, כחלק מארגון והפקה של מסיבה, נעשים מאמצים שונים לחשוב על מזכרות שתינתנה לאורחים באירוע. כמובן שהמהות של מזכרות הינה ליצור זיכרון של האירוע אצל המוזמנים והרבה פעמים מדובר במטרה שקשה להשיג. סוג של מזכרות שתמיד יכולות להתאים לאירועים, הינן מזכרות כמו למשל- מגנטים לאירועים בצפון . מגנטים למסיבות מתעדים רגעים שונים במסיבה. כך, האורחים במסיבה יכולים להצטלם עם מוזמנים מסוימים, בפוזות שונות, תוך כדי רגעים מיוחדים ועוד. כל התמונות תודפסנה כמגנטים ותעבורנה אל האורחים עוד בזמן האירוע עצמו.

מגנטים למסיבות- חוויה של מזכרת:

שילוב של מגנטים למסיבות באירוע שלכם, אינו מספק רק מזכרת אלא גם חוויה נוספת לאורחים. למשל, חברים יכולים לתכנן תמונה למזכרת יחד, ניתן ליצור פינות מסוימות במסיבות השונות לצורך תכנון תפאורה, שימוש באביזרים שונים מהאירוע ועוד- וכל זה כדי ליצור תמונה אחת ששווה הרבה מאד זיכרונות ולהפוך את התמונה ל מגנטים שיכול ללוות אתכם בכל פתיחה וסגירה של המקרר שלכם. לכן, מדובר במזכרת שיש לה ערך מוסף בכך שהיא ניתנת לעיצוב על ידי האורחים עצמם וכן בכך שהפקת המזכרת יכולה להיות חווייתית במיוחד עבור האורחים שלכם. בהחלט מדובר באפשרות כדאית למדי.

איכות הדפסת המגנטים:

כדי שאותם מגנטים למסיבות יהוו מזכרת איכותית, המגנטים חייבים להיות מודפסים באיכות גבוהה למדי עם דיוק רב בהפקת התמונה ובהדפסה שתאפשר שמירה על תמונה חדה ורעננה למשך שנים רבות. לא כל צלם מגנטים ישנו שירות שדואג לאיכות התמונות שמהווה את הבסיס להצלחת הגימיק. אנחנו רוצים לאפשר מזכרת משמעותית ולא מזכרת שתדהה לה במהירות. לכן, איכות ההדפסה היא מרכיב שיש לתת עליו את הדעת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 levth


 


מאמרים נוספים מאת levth
 
מגנטים לאירועים
02/12/15 | צילום
איך זה בכלל עובד יש איכויות או הבדלים בין תמונה לתמונה אנחנו נספר לכם כאן הכול

חופשת ספא
למה דווקא חופשה ספא ?! רוצים מנוחה גם לגוף וגם ונפש אז זה הפטרון

טיפים לבחירת וילה
15/01/15 | צימרים
כול הדרכים הנכונות לבחירת וילה לנופש

למה זה טוב פילאטיס לנשים הרות
אימוני פילאטיס בזמן ההריון מומלץ או לא !?

עיצוב דלתות לבית
דלת הבית היא אחד החלקים החשובים בכל בית. היא גם הדבר העיצובי הראשון בו ניתקלים מבקרים בבית וגם המחסום הראשי אל הבית בפני פורצים וגנבים אפשריים. כיום עיצוב דלתות לבית אפשרי גם עם מנגנוני ביטחון מתקדמים.

הגברת לחץ בברזים בבית
16/09/14 | שיפוצים
לחץ מים חלש בברזים בבית הוא בעל השפעה עצומה על איכות המגורים. כשהלחץ של המים חלש, קשה להתקלח בנוחות, לשטוף ידיים, לשטוף כלים וכן הלאה. במצב כזה, הגברת לחץ בברזים בבית חייבת להיעשות בצורה הנכונה.

אנרגיות בגוף
אם אתם רוצים להשיג שקט ושלווה בחיים שלכם ולחזק את הגוף שלכם, איזון אנרגיות בגוף הוא הפתרון. איזון יכול לעזור לכם אף להתגבר על מחלות שנחשבות לחמורות וקשות במיוחד.

העידן החדש עם המחשבים
העידן החדש עם המחשבים מספק לנו עולם ומלואו של תוכן מכל קצוות העולם. כמו כן, בעידן החדש מחשבים הם לא רק ניידים או נייחים, וגם הטלפונים הסלולריים שלנו יכולים להיות המחשב האישי שלנו.

גרפולוג משפטי
11/09/14 | כללי
משפטים רבים זקוקים לשירותי גרפולוג משפטי על מנת לקבוע בדעת מומחה שכזה נושאים הקשורים לזיוף הונאה ומירמה. מהו גרפולוג משפטי ומה תפקידו במהלך המשפט במאמר הבא.

חלונות אלומיניום מאריכים שנים
08/09/14 | שיפוצים
רוצים חלונות שהם גם יפים, גם נוחים ושימושיים וגם מאריכים שנים? חלונות אלומיניום הם הפתרון הכי טוב, גם לבית וגם למשרדים. אך שימו לב שהאלומיניום בעל הגנה מפני רטיבות וחלודה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI