דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה אנרגיות בגוף
אנרגיות בגוף
levth 16/09/14 |  צפיות: 11105

לכולנו כבר יצא לשמוע לפחות סיפור אחד על מישהו שהצליח להתגבר על בעיה בריאותית גופנית כלשהי בלי עזרתם של רופאים. בכל סיפור יש שיטה אחרת, אך ככלל נראה שהמשותף לכל הסיפורים האלו הוא העובדה שהאנשים הצליחו לאזן את האנרגיות שלהם בגוף.

איזון מחזק את הגוף

אפשר להשוות איזון אנרגיות בגוף לאיזון הגוף עצמו. כאשר אדם מאזן את שיווי המשקל שלו, כאשר הוא עומד יציב, הוא יכול להחזיק על ראשו ספר מבלי שהספר ייפול מטה. כלומר, כאשר הגוף מאוזן הוא מצליח להתמודד טוב יותר עם מה שקורה סביבו.

כאשר האנרגיות בגוף מאוזנות, הגוף מתפקד טוב יותר גם מבפנים. מלבד זאת, גם הנפש יציבה יותר. יחד, הגוף והנפש יכולים להתגבר על כל מכשול כמעט, תלוי במידת החוזק והנחישות שלהם.

ריפוי הגוף ממחלות

בשנים האחרונות הרבה אנשים הולכים ל מטפלים ברפואה משלימה כדי לטפל בבעיות בריאות גופניות שמציקות להם, כמו נשירת שיער או שיער דליל, בעיות עור, מיגרנות וכדומה. רבים מהם מרוצים מהתוצאות; מי שלא מתמיד ומוותר מהר מדי לא זוכה לגלות את הסגולות של הטיפול הנטורופטי.

מבחינת המטפלים הנטורופטיים, הגוף הוא מערכת מסועפת של צינורות אנרגיה, וכאשר אדם לא חש בטוב סימן שאחד הצינורות חסומים והאנרגיה לא זורמת בצורה הנכונה. לכן, הפתרון שלהם הוא תמיד לאזן את האנרגיות בגוף

איך מאזנים את האנרגיות בגוף?

איזון אנרגיות בגוף יכול להתבצע בכמה דרכים, וכל מטפל בוחר בשיטה שהוא מעדיף. בין השאר, יש מטפלים שבוחרים בשיטת הרייקי ואחרים בוחרים בדיקור. כל מטפל ומה שהוא טוב בו.

לא משנה איזו שיטה בוחרים, האיזון של האנרגיות מתבצע על ידי טיפול בנקודות התורפה, הנקודות שבהן האנרגיות חסומות ולא יכולות לעבור ובעקבות כך נוצר חוסר איזון.

עובד או לא? רק הזמן יגיד

כפי שאמרנו קודם, אנשים שמוותרים על ה ריפוי הוליסטי אחרי טיפול אחד או שניים וודאי לא ימליצו לחברים שלהם טיפול שכזה כיוון שלא הרגישו שינוי, והסיבה לכך היא שמדובר בתהליך. כאמור, הגוף שנו הוא מערכת מסועפת של צינורות שקשה לטפל בכולן בטיפול אחד של חצי שעה או שעה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 levth


 


מאמרים נוספים מאת levth
 
מגנטים לאירועים
02/12/15 | צילום
איך זה בכלל עובד יש איכויות או הבדלים בין תמונה לתמונה אנחנו נספר לכם כאן הכול

חופשת ספא
למה דווקא חופשה ספא ?! רוצים מנוחה גם לגוף וגם ונפש אז זה הפטרון

טיפים לבחירת וילה
15/01/15 | צימרים
כול הדרכים הנכונות לבחירת וילה לנופש

למה זה טוב פילאטיס לנשים הרות
אימוני פילאטיס בזמן ההריון מומלץ או לא !?

עיצוב דלתות לבית
דלת הבית היא אחד החלקים החשובים בכל בית. היא גם הדבר העיצובי הראשון בו ניתקלים מבקרים בבית וגם המחסום הראשי אל הבית בפני פורצים וגנבים אפשריים. כיום עיצוב דלתות לבית אפשרי גם עם מנגנוני ביטחון מתקדמים.

הגברת לחץ בברזים בבית
16/09/14 | שיפוצים
לחץ מים חלש בברזים בבית הוא בעל השפעה עצומה על איכות המגורים. כשהלחץ של המים חלש, קשה להתקלח בנוחות, לשטוף ידיים, לשטוף כלים וכן הלאה. במצב כזה, הגברת לחץ בברזים בבית חייבת להיעשות בצורה הנכונה.

אנרגיות בגוף
אם אתם רוצים להשיג שקט ושלווה בחיים שלכם ולחזק את הגוף שלכם, איזון אנרגיות בגוף הוא הפתרון. איזון יכול לעזור לכם אף להתגבר על מחלות שנחשבות לחמורות וקשות במיוחד.

העידן החדש עם המחשבים
העידן החדש עם המחשבים מספק לנו עולם ומלואו של תוכן מכל קצוות העולם. כמו כן, בעידן החדש מחשבים הם לא רק ניידים או נייחים, וגם הטלפונים הסלולריים שלנו יכולים להיות המחשב האישי שלנו.

גרפולוג משפטי
11/09/14 | כללי
משפטים רבים זקוקים לשירותי גרפולוג משפטי על מנת לקבוע בדעת מומחה שכזה נושאים הקשורים לזיוף הונאה ומירמה. מהו גרפולוג משפטי ומה תפקידו במהלך המשפט במאמר הבא.

חלונות אלומיניום מאריכים שנים
08/09/14 | שיפוצים
רוצים חלונות שהם גם יפים, גם נוחים ושימושיים וגם מאריכים שנים? חלונות אלומיניום הם הפתרון הכי טוב, גם לבית וגם למשרדים. אך שימו לב שהאלומיניום בעל הגנה מפני רטיבות וחלודה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI