דף הבית פיננסים וכספים הלוואות הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה
הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה
אבי 12/07/16 |  צפיות: 11808

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה לכל מטרה, הלוואה עבור כל אחד, הלוואה שניתן לקבל בכל רגע, הלוואה שניתן להזמין מכל מקום, הלוואה שניתן להחליט לעשות עמה מה שרוצים- הלוואה שפשוט מחכה שתעזרו בה. האם הלוואה אכן יכולה להיות כ"כ אידאלית? ובכן כן ולא. מצד אחד כן כי כיום כבר ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה ביתר קלות מבלי לצאת מהבית, מבלי לפגוש את נציג הבנק, מבלי למצוא ערבים, מבלי להצביע על בטחונות, מבלי לשתף עבור מה היא מיועדת, מבלי לפגוע במסגרת האשראי ומבלי לחכות לה יותר מכמה ימים, אך מצד שני לא, כי גם כאשר מדובר על פנייה אל הלוואות חוץ בנקאיות, גם אז יש צורך לעמוד במספר קריטריונים- אך הם הרבה יותר בסיסיים ממה שהבנק דורש.

תנאי סף

מה החלום שלכם? לסגור את המינוס ולהתחיל דף נקי? לצאת מהלוואה שתנאי הריבית שלה אינם משחקים לטובתכם, לקנות מכונית חדשה? לשפץ את הבית? ובכן אין בעיה, כל עוד אתם מכל גיל 21, בעלי הכנסה קבועה וללא עבר בעייתי עם הבנק- אתם מוזמנים לקבל את ההלוואה הרצויה. כמו כן יש להבין שכל גוף מימון רשאי לקבוע לעצמו את תנאי הסף, והתנאים הנ"ל מייצגים את הלך הרוח הכללי, באים להבהיר שלעומת הבנק- אצל גופים חוץ בנקאיים ההלוואה ניתנת ביתר קלות.

מבחר והשוואה

חברות אשראי, חברות ביטוח, גופי מימון שונים, מקומות עבודה ועוד מגוון מקומות נוספים עשויים להיות הכתובת שלכם עבור קבלת הלוואות. עם זאת, אין לטעות שכולם מחזיקים בתנאים זהים, ובזכות המבחר הגדול הלקוח זוכה להשוות ביתר קלות, ומכאן שלמצוא הלוואות חוץ בנקאיות משתלמות במיוחד עבורו. כמו כן, תנאים שנמצאים משתלמים עבור לווה אחד אינם בהכרח יימצאו משתלמים עבור לווה אחר, ועל כן כל אחד צריך לבדוק לעומק את ההצעה, כאשר ניתן ואף רצוי לצפות מנציג החברה שיעזור לכם למצוא את מסלול החזרת ההלוואה הנכון לכם ביותר, תוך התייחסות לפרמטרים שונים כגון משכורת, התחייבויות, הכנסה עתידית, הוצאה עתידית וכדומה.

גופים חוקיים

כבר ציינו שיש לא מעט גופים שמציעים הלוואות, אך יחד עם זאת גם יש לקחת בחשבון שיש גופים שאינם פועלים במסגרת החוק- אינם מאושרים ע"י משרד האוצר, ומהם יש להתרחק גם כיוון שהם עשויים להיות קשורים לשוק האפור והם אינם חוקיים וגם כיוון שהם אינם פועלים באופן מסודר ונמנעים מסגירת חוזה כדרוש לפי חוק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI