דף הבית פיננסים וכספים שוק ההון אינטראקטיב ברוקרס
אינטראקטיב ברוקרס
אבי 13/07/16 |  צפיות: 10598

לסחור בבורסה העולמית מהטלפון הנייד

אם בעבר מסחר בבורסה העולמית הייתה פעולה שמתבצעת אך ורק דרך קשר ישיר עם צד שלישי, כיום כל אחד יכול לסחור ללא כל בעיה. ניתן לבצעמסחר במניות, באגרות חוב, בחוזים עתידיים ועוד, בכל מקום בעולם. בכך, ניתן לנצל הזדמנויות רבות ולהשקיע בשווקים שפונטנציאל הצמיחה שלהם גבוה מאוד, הרבה יותר מאשר השוק בישראל.

השינוי הגדול שהתחולל בתחום המסחר בבורסה העולמית הגיע בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט. כיום כל התחום של מסחר במניות ובבורסה בכלל הפך לממוחשב ואינטראקטיבי הרבה יותר, ולמעשה ניתן לבצע כל פעולה שהיא מבלי לקום מהכיסא. יותר מכך- באמצעות אפליקציה ייעודית, ניתן לבצע כל פעולה שהיא מכל מקום ובכל זמן שנוח ללקוח.

הנגישות הרבה מתאפשרת באמצעות פלטפורמות מסחר שונות, וביניהן גם מערכת המסחר אינטראקטיב ברוקרס. מדובר במערכת אשר מוגדרת על ידי אנשי מקצוע בתחום כמערכת המתקדמת ביותר בעולם, ולא בכדי. המערכת שייכת לאחד מן הברוקרים הגדולים והמוכרים באמריקה, אשר הונו העצמי עומד על מיליארדי דולרים- כך ניתן לדעת כי מדובר בגוף גדול ויציב ביותר. בנוסף לכך, ניתן ליהנות מאבטחה ברמה הגבוהה ביותר בעולם.

ללמוד את התחום על בוריו

למרות שהתחום של מסחר בבורסה העולמית הפך להיות נגיש וזול לכל, חשוב לזכור שלא מדובר במשחק הימורים פשוט. כדי לסחור נכון ובאופן אפקטיבי, חשוב מאוד להיות בעל ניסיון, וכן להכיר על בוריו את התחום של השוק העולמי. גם עבור מי שיש לו ניסיון במסחר בבורסה המקומית, הלימוד אודות הבורסה ברחבי העולם מומלץ על מנת להכיר את ההבדלים העיקריים ולבצע "נחיתה רכה" בשווקים חדשים ולא מוכרים.

לצורך לימוד התחום, ניתן להיעזר בעצות של משקיעים ותיקים. עם זאת, חשוב להבין שלא כל צורת מסחר מתאימה לכל אחד, ולכן כדאי לקחת עצות מסוג זה בערבון מוגבל. דרך נוספת להכיר את התחום היא להשתתף בסדנה ייעודית, אשר מציעה רקע מקיף על תחומי המסחר השונים.

 

בנוסף, ניתן להיעזר בשירות שמציעים כמה מהבנקים ומבתי ההשקעות- ניתן להיעזר בהם על מנת לקבל מעטפת דוברת עברית למערכת אינטראקטיב ברוקרס. מעבר לאפשרות לקבל סיוע בלימוד המערכת ותמיכה טכנית, ניתן לקבל עצות מקצועיות בנוגע לפעולות הנכונות שניתן לבצע בכל רגע. הדבר עשוי להיות לעזר רב למשקיעים בתחילת הדרך, אך גם למשקיעים ותיקים לא תזיק עצה טובה מפי בנקאי מקצועי ובעל ניסיון רב שנים בתחום ההשקעות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI