דף הבית פיננסים וכספים הלוואות הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות חוץ בנקאיות
אבי 13/07/16 |  צפיות: 12112
צורך לקחת הלוואות אינו מעיד דבר על אופי ההתנהלות או על המצב הפיננסי. כיום ניתן למצוא אנשים עמידים לצד אנשים ששורדים את היום יום, עסקים גדולים ומצליחים לצד עסקים קטנים שנמצאים בתחילת דרכם, אנשים מבוגרים לצד חיילים צעירים ועוד, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא בקשת הלוואה. עם זאת בעוד שיש אנשים שלא יחששו לפנות אל הבנק שלהם על מנת לקבל הלוואה, הרי שיש אנשים שבקושי מסיימים את המחשבה לפנות לבנק, וזאת כי הם מכירים את פרטי החשבון שלהם ומהר מאוד מבינים שאפילו הפגישה עם הפקיד מיותרת, הם מראש צופים את התשובה- הבנק לא יהיה זה שיסכים לחתום על ההלוואה הרצויה.

תנאים מפתים

עבור אותם אנשים שיודעים מראש שהבנק לא יספק את ההלוואה, מחכים גופים חוץ בנקאיים שישתפו פעולה בקלילות וללא יותר מדי בדיקות, אלא פשוט מאוד יעניקו את ההלוואה. עם זאת הלוואות חוץ בנקאיות לא מיועדות רק עבור אותם אנשים עם פרטי חשבון בעייתי, אלא גם עבור אנשים עמידים שבקלות יכולים לקבל הלוואה בבנק, אך יחד עם זאת כן מעדיפים לקבל הלוואה דרך מקור חלופי, וזאת כי כיום המבחר הגדול של האפשרויות נלחם על כל לקוח, עובדה שמולידה מבחר תנאים נוחים כגון הלוואות מיידיות. מכאן שעל כל אחד להחליט אל איזה גוף הוא מעדיף לחבור.

שיעורי בית

לאור כל זאת יש לשאול מהי הדרך המשתלמת ביותר על מנת להשיג את ההלוואה. מכאן שיש להשוות מגוון פרמטרים משמעותיים. בין היתר יש לבחון את הנתונים הבאים: גובה ההלוואה, גובה הריבית, תקופת ההחזר, הגמישות שמתאפשרת בהחזרת ההלוואה, מהן נקודות היציאה וכדומה. כמו כן טוב לדעת שגם כאשר מדובר על הלוואה, ניתן להתמקח על גובה הריבית- במיוחד אם ניתן להצביע על נכסים, יש ערבים ותזרים המזומנים הנו עקבי. לסיכום כן מדובר על זמן שיש להשקיע, אך גם פה מי שמבקש לחסוך בזמן יימצא שיש גופים מקצועיים שלוקחים את מלאכת ההשוואה עליהם, ובכך גם חוסכים זמן וגם מבטיחים לסגור עסקה עם החברה המשתלמת ביותר.

מידיות

יש לא מעט יתרונות כאשר מדובר על הלוואות חוץ בנקאיות, אך יחד עם זאת אחד היתרונות הבולטים ממנו אין להתעלם נוגע לפרמטר הלוואות מיידיות. בעוד שהליך קבלת ההלוואה בבנק ידוע כאיטי, הרי שקבלת הלוואה באפיק חלופי, כגון הלוואות חוץ בנקאיות, הרבה יותר מהירה, ולא פעם מדובר על מענה שאינו עובר את ה24 שעות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI