דף הבית ויטהמול כי בריאות זה הכל

ויטהמול כי בריאות זה הכל

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: ויטהמול
אתר אינטרנט:  www.vitamall.co.il
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

ויטהמול - בית טבע באינטרנט המציע מגוון מוצרים טבעיים לטיפול בקשת רחבה של בעיות רפואיות. טיפול טבעי נגד עצירות, להוריד כולסטרול גבוה, עיבוי שפתיים, סיוע בבעיות פרקים ועוד...
מאמרים נוספים מאת ויטהמול כי בריאות זה הכל
 
כולסטרול גבוה - תוספי תזונה להורדת כולסטרול
21/01/11 | מחלות לב
הכולסטרול מצוי בזרם הדם ובכל תאי הגוף, חיוני לבניית קרומי תאים, הורמונים סטרואידים ולתהליכים שונים בגוף. עם זאת, כולסטרול גבוה בדם הוא אחד מגורמי הסיכון העיקריים למחלות לב כלי דם ושבץ מוחי. על כן, מומלץ לעתים ליטול תוזף תזונה טבעי להורדת כולסטרול גבוה.
למאמר המלא...

עצירות - טיפול טבעי עם סופרלס
19/01/11 | דיאטה ותזונה
תרופה לעצירות, כאמור, יכולה להתבסס על השיטות הטבעיות נגד עצירות כגון: שינוים בהרגלי התזונה, הגברת שתיית מים בכדי לרכך את הצואה היבשה, אכילת מספר רב של ארוחות קטנות על פני 2-3 ארוחות גדולות אשר מכבידות על מערכת העיכול בפירוקן, וכמו כן, מומלץ להגביר פעילות גופנית להמרצת פעולות המעיים והעיכול וכטיפול נגד עצירות.
למאמר המלא...

שמן מרווה מזרעי צ'יה - אומגה 3 צמחית
19/01/11 | הפרעות קשב וריכוז
זרעי צ'יה הם אחד המקורות העשירים ביותר באומגה 3, הם מכילים אומגה 3 בכמות גדולה הרבה יותר מכל מקור אחר בטבע ולמעשה שמן מרווה המופק מגרעיני צ'יה מכיל כ 64% אומגה 3.
כמו כן, שמן מרווה המופק מזרעי הצ'יה מכיל אנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון) בכמות העולה על כל מקור צמחי אחר כמו גם ברזל וסידן.
למאמר המלא...

עיבוי שפתיים – אין צורך בניתוח, יש שפתון מעבה שפתיים
19/01/11 | קוסמטיקה וטיפוח
טיפוח המראה החיצוני חשוב כמעט לכל אישה. נשים שמחות לפנק את עצמן בטיפולי יופי שונים, טיפולי ספא לגוף, שימוש בקרמים מתאימים וכל מה שתורם להרגשתן הטובה עם חזותן החיצונית.
שפתיים בשרניות נחשבות לחלק מאידיאל היופי המערבי בחברה שלנו, ולכן בעידן היופי הנוכחי, נשים שמות דגש רב על עיבוי שפתיי
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI