דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח עיבוי שפתיים – אין צורך בניתוח, יש שפתון מעבה שפתיים
עיבוי שפתיים – אין צורך בניתוח, יש שפתון מעבה שפתיים
ויטהמול כי בריאות זה הכל 19/01/11 |  צפיות: 4044

עיבוי שפתיים – אין צורך בניתוח, יש שפתון מעבה שפתיים

טיפוח המראה החיצוני חשוב כמעט לכל אישה. נשים שמחות לפנק את עצמן בטיפולי יופי שונים, טיפולי ספא לגוף, שימוש בקרמים מתאימים וכל מה שתורם להרגשתן הטובה עם חזותן החיצונית.
שפתיים בשרניות נחשבות לחלק מאידיאל היופי המערבי בחברה שלנו, ולכן בעידן היופי הנוכחי, נשים שמות דגש רב על עיבוי שפתיים.


כיוון שנשים רבות מצטערות כי לא זכו להיוולד עם השפתיים הנכונות, רבות מבצעות הליך קוסמטי שנקרא עיבוי שפתיים – הליך שבו חומר מוזרק על-ידי רופא אל תוך השפתיים כדי ליצור שפתיים עבות בעלות מראה בשרני יותר.

עיבוי שפתיים יכול להתבצע ע"י הליך קוסמטי אשר באמצעותו מזריקים לשפתיים חומרים אשר נועדו למלא את השפתיים, ליצור נפח, לעבות אותן ולעצב אותן כשפתיים חושניות ויפות, עיבוי שפתיים הוא אומנם הליך קוסמטי, אך ככל הניתוחים הפלסטיים, הוא מתבצע על ידי רופא במרכזים רפואיים מאושרים.

שפתיים תמיד היו מוקד לטיפוח אסתטי, וגם לפני שהומצאו טיפולים כמו ניתוח לעיבוי שפתיים או מילוי שפתיים, נשים תמיד ניסו להדגיש את שפתיהן ע"י מריחת ליפסטיק ותוחם שפתיים, התורם אף הוא לעיבוי. אגב, לא רק צבע הליפסטיק חשוב להדגשה, אלא גם המרקם, כך שיתכן שהליפסטיקים עושים את העבודה גם בתחום של עיבוי שפתיים וגם בשמירה על מרקם חלק ועדין.


אחת הסיבות לאובססיה הנשית לעיבוי שפתיים היא ששפתיי האישה הן סמן חיצוני המעיד על רמת הפוריות שלה. מחקרים הראו שרמת המשיכה של גבר לאישה קשורה קשר הדוק להרכב ההורמונים שיש לאישה בגוף בתקופת ההתבגרות. אותם מחקרים אף הוכיחו שגברים נמשכים יותר לנשים עם שפתיים מלאות יותר. לכן, מתקבל על הדעת שנשים מוכנות ורוצות לעבור מילוי שפתיים, עיבוי שפתיים או עיצוב שפתיים כלשהו.

ניתן לראות שכיום הרבה מהכוכבות כמו אנג’לינה ג’ולי, מג ראיין, קורטני קוקס ועוד, דואגות לשמור על מראה שפתיים חושני באמצעות עיבוי שפתיים או מילוי שפתיים אחת לכמה זמן. ואם הן עושות את זה, אז למה לא אנחנו?


ניתן לבחור בתהליך מילוי "קמטי העישון" סביב הפה, הכוונה לקמטים שהליפסטיק גולש אליהם ככל שמתבגרים. התהליך נקרא מילוי שפתיים, אך הוא שונה מטיפול עיבוי שפתיים שהוזכר קודם.

כאשר בוחרים לעבור הליך של עיבוי שפתיים יש לזכור שיותר עלול להיות גם יותר מדי, כיוון שהמראה שמתקבל אחרי עיבוי שפתיים כזה הרבה יותר בולט ואנחנו לא רוצות שפתיים מוגזמות... יש להיוועץ עם רופא גם על הפרופורציות המתאימות.

כיום קיימים גם פתרונות טבעיים לעיבוי השפתיים, כמו ה- Naked Kiss ליפסטיק, שפתון שהוא פטנט אמריקאי לעיבוי השפתיים ומכיל קומפלקס ויטמיני B וקולגן.
תוצאה מרבית של עיבוי שפתיים עד 40% ניתן לקבל לאחר שימוש של חודש ימים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ויטהמול כי בריאות זה הכל

ויטהמול - בית טבע באינטרנט המציע מגוון מוצרים טבעיים לטיפול בקשת רחבה של בעיות רפואיות. טיפול טבעי נגד עצירות, להוריד כולסטרול גבוה, עיבוי שפתיים, סיוע בבעיות פרקים ועוד... 


מאמרים נוספים מאת ויטהמול כי בריאות זה הכל
 
כולסטרול גבוה - תוספי תזונה להורדת כולסטרול
21/01/11 | מחלות לב
הכולסטרול מצוי בזרם הדם ובכל תאי הגוף, חיוני לבניית קרומי תאים, הורמונים סטרואידים ולתהליכים שונים בגוף. עם זאת, כולסטרול גבוה בדם הוא אחד מגורמי הסיכון העיקריים למחלות לב כלי דם ושבץ מוחי. על כן, מומלץ לעתים ליטול תוזף תזונה טבעי להורדת כולסטרול גבוה.

עצירות - טיפול טבעי עם סופרלס
תרופה לעצירות, כאמור, יכולה להתבסס על השיטות הטבעיות נגד עצירות כגון: שינוים בהרגלי התזונה, הגברת שתיית מים בכדי לרכך את הצואה היבשה, אכילת מספר רב של ארוחות קטנות על פני 2-3 ארוחות גדולות אשר מכבידות על מערכת העיכול בפירוקן, וכמו כן, מומלץ להגביר פעילות גופנית להמרצת פעולות המעיים והעיכול וכטיפול נגד עצירות.

שמן מרווה מזרעי צ'יה - אומגה 3 צמחית
זרעי צ'יה הם אחד המקורות העשירים ביותר באומגה 3, הם מכילים אומגה 3 בכמות גדולה הרבה יותר מכל מקור אחר בטבע ולמעשה שמן מרווה המופק מגרעיני צ'יה מכיל כ 64% אומגה 3.
כמו כן, שמן מרווה המופק מזרעי הצ'יה מכיל אנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון) בכמות העולה על כל מקור צמחי אחר כמו גם ברזל וסידן.


עיבוי שפתיים – אין צורך בניתוח, יש שפתון מעבה שפתיים
טיפוח המראה החיצוני חשוב כמעט לכל אישה. נשים שמחות לפנק את עצמן בטיפולי יופי שונים, טיפולי ספא לגוף, שימוש בקרמים מתאימים וכל מה שתורם להרגשתן הטובה עם חזותן החיצונית.
שפתיים בשרניות נחשבות לחלק מאידיאל היופי המערבי בחברה שלנו, ולכן בעידן היופי הנוכחי, נשים שמות דגש רב על עיבוי שפתיי

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI