דף הבית מדע וטבע

מאמרים בנושא מדע וטבע

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
נאבקים בקורוזיה במתקני אחסון של פסולת גרעינית בעזרת סימולציה מולטיפיזיקלית מתקדמת
27/04/15 |  מאת: מעיין סבן | מדע וטבע
קורוזיה היא האויב חסר הרחמים של המתכת, והמאבק עימה פשוט לא יכול להיגמר כאשר מעורבים תופי פלדה עמוסים בפסולת גרעינית. זהו המצב באיטליה, בה הופסק הייצור המקומי של אנרגיה אטומית, ועדיין קיים הצורך באחסון בטוח של פסולת רדיואקטיבית ברמה נמוכה המיוצר כתוצר לוואי של ייצור חשמל, ופעולות של מחקר, רפואה ותעשייה. Sogin S.p.A הינה החברה האיטלקית בבעלות הממשלה האחראית על הוצאה מכלל שימוש של אתרים גרעיניים באיטליה ועל הניהול של פסולת רדיואקטיבית.
למאמר המלא...

תרגום אתר אינטרנט מעברית לשפות זרות
25/06/12 |  מאת: דנה הראלי | מדע וטבע
הגלובליזציה פתחה שוק עיסקי חדש לחברות הישראליות וכך יותר ויותר מהחברות מציעות בשנים האחרונות את שירותיהן ללקוחות פוטנציאלים מעבר לים. ההתקשרות והתקשורת בין החברות נעשת בעיקר באמצעות האינטרנט בכלל ואתרי החברות בפרט. אתר החברה מכיל אינפורמציה רבה על מוצרי החברה ושירותיה, לכן חברות המעוניינות במידע על החברה פונות ישר לאתר.
למאמר המלא...

קייטנת מדעים
23/05/11 |  מאת: עמוס | מדע וטבע
קייטנת מדע אינה המצאה חדשה. לעומת זאת קייטנות רבות ובייחוד קייטנת קיץ הם סיפור שונה בתכלית. מגוון הנושאים והתחומים המדעיים אשר הם נוגעות בהם הוא רחב מאד. נדמה שכמעט אין תחום מדעי שלא מכוסה לפחות באחת מהם. בין אם זה רובוטיקה, בישול מולקולרי, ניסויים כימיים, תרמודינמיקה ועוד. כל קייטנה משלבת אתגרים, גירויים עשירים ויצירה משותפת. כל אחד מהילדים בא לידי ביטוי וזוכה לפתח קשת רחבה של יכולות וכישורים. קייטנות מדעים: עולם של ניסויים והפתעות
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI