דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית פורטל ארגוני – אתר פנימי של ארגונים
פורטל ארגוני – אתר פנימי של ארגונים
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 10615

פורטל ארגוני הוא אתר אינטרנט פנים ארגוני שבו חברה או ארגון גדולים או בינוניים מעלים תכנים שונים עבור העובדים, ובנוסף מאפשר להנהלה של הארגון לקבל פידבקים מן העובדים באמצעות פורומים או סקרים שהיא עורכת, כך שמדובר בצינור תקשורת יעיל מאוד בין הארגון לעובדיו. במאמר הבא נסביר על חלק מן הממשקים שכולל פורטל ארגוני ומדוע כה משתלם עבור חברות גדולות או בינוניות להקים אותו.

דוגמאות לחלק מהממשקים שקיימים בפורטל הארגוני

• פורום ארגוני – באתר הפורטל הארגוני יש ממשק של פורום שבו העובדים מביעים את דעתם לגבי דברים שצריך לייעל בארגון וזוכים למענה של המנכ"ל או מנהל בכיר אחר בארגון. מדובר בממשק חשוב היות והעובדים הם מקור מצוין לקבל ממנו פידבקים לגבי כל דבר שניתן לעשות כדי להפוך את סביבת העבודה לנוחה יותר. כמו כן, עובד שמתייחסים לדעתו ומשפרים דברים בארגון בהתאם למה שהוא או חבריו רשמו, הוא עובד שבע רצון, שיפגין מוטיבציה רבה בעבודתו.

• פרסום משרות - באמצעות פורטל ארגוני, החברה מפרסמת משרות חדשות שנפתחו בארגון והעובדים יכולים להגיש את מועמדותם למשרות אלה. ידוע שהעובדים הטובים והמסורים ביותר מגיעים מתוך שורות הארגון כיוון שהם כבר נקלטו בו, מרגישים אליו שייכות ובעלי מקצועיות רבה בתחום בו הוא פועל. כמו כן, יש אפשרות שעובדים קיימים יציעו את מועמדותם של חבריהם באמצעות חבר מביא חבר.

• הנחות ומבצעים לעובדי הארגון - הפורטל הארגוני מאפשר לחברה לפרסם דילים לטיולים או כרטיסים מוזלים להצגות ומופעים שניתנים בדרך כלל לארגונים גדולים או בינוניים.

• פרסום תמונות – באמצעות פורטל ארגוני אפשר לפרסם תמונות מאירועי חברה או מהטיול השנתי שלה, מה שמאפשר לשמור על הזיכרונות מאירועים אלה.

• ידע מקצועי – באמצעות פורטל ארגוני ניתן לשמור מצגות והסברים מקצועיים שונים, מה שמשפר את הידע המקצועי של העובדים, ומאפשר גם לעובדים שלא נכחו בהרצאה מסוימת לדעת מה נאמר בה ולדעת את התוכן שהועבר בה בלי להיות נוכחים בה פיזית.

• טפסים - בפורטל הארגוני החברה מפרסמת טפסים שונים. מדובר באפשרות מצוינת כיוון שניתן לדעת בוודאות שכל העובדים קיבלו את הטפסים, ולקבל אותם ממולאים מהר.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI