דף הבית קניות וצרכנות ביקורות מוצרים מתקנים מהם אתם מוזגים לעצמכם מים
מתקנים מהם אתם מוזגים לעצמכם מים
מו דוידי 28/07/11 |  צפיות: 1510

ברז הביתי שלכם

המקור הראשון ועדיין העיקרי שבאמצעותו אתם שותים מים הוא כמובן ברז המים שלכם, זה יכול להיות ברז פשוט בכמה עשרות או מאות שקלים, מאידך זה גם יכול להיות ברז מאוד יוקרתי ומעוצב כזה שאתם רוכשים באלפי שקלים, מין ברז מתוצרת של מותג גרמני או איטלקי, בכל מקרה סביר להניח שלא משנה העלות של הברז עצמו העיקר שיצאו ממנו מים איכותיים, הנקודה העיקרית שאיכותם של המים ממש לא תלוייה בברז עצמו אלה במערכת הולכת המים, מסיבה זאת אתם משתדלים לא לשתות מים גם מברז שעלה לכם אלפי שקלים רבים.

ברז מים מיוחד שמחובר למערכת אולטרה סגול לטובת סינון של חיידקים

המתקן הראשון שעליו נדבר והוא לא ברז מים רגיל זהו ברז מים דק שיושב ליד הברז הרגיל, יחודו בעובדה שהוא מחובר למערכת אולטרה סגול, מערכת חשמלית ייחודית שתפקידה העיקרי הוא לגרום לסטריליזציה של המים ובכך למנוע מחיידקים להגיע אליכם לכוס המים, כל ייעודו של ברז זה הוא שתייה של מים איכותיים מאוד, כאלו שאין מצב שיהיו בהם חיידקים.

בר של מים מינרלים

מין מתקן קטן כזה שיושב על השיש ועליו אתם מניחים כד גדול של מים מינרלים, מצד אחד תקבלו מים באיכות גבוהה במיוחד אלו המים המינרלים, מצד שני מדובר על מתקן שביר שתופס יחסית שטח גדול על משטח השיש שלכם ואת זה אתם חייבים לקחת בחשבון

בר גדול של מים מינרלים

הפתרון היותר רחב מבית היוצר של מפעלי המים המינרלים אלו הם מתקני מים שעומדים בנפרד, בדרך כלל מעמידים אותם במטבח או באיזור ציבורי כשמדובר על משרד, מצד אחד עדיין מדובר על מים מינרלים, מאידך מדובר על מתקן די גדול ומסיבי וממש לא נוח בכל מה שקשור ללוגיסטיקה, אתם נדרשים להתעסק כל פעם אם ההחלפה של המיכל הענק הזה, פעולה מאוד לא נוחה עבורכם, מעבר לכך מדובר על מתקן שמספק מים וקרים אבל בשונה ממיני בר הוא לא מספק לכם מגוון של טמפרטורות, בכלל מדובר על מתקן פחות משוכלל ואסטטי

קומקום מים עם מערכת סינון פנימית פשוטה

קומקום של בריטה הוא הפתרון הכי זול בשוק, מאידך הוא גם נותן לכם פתרון חלקי ביותר, יכולת הסינון של הקומקום הזה מוגבלת מאוד, אנחנו ממש מדברים על סוג של פתרון ראשוני שלא ממש יכול להתמודד עם המסננים המשוכללים של תמי 4 מאידך זה עדיף על כלום.

מיני בר המתקן לסינון מים והפתרון המנצח.

כשמדברים על פתרון מנצח ואיכותי אין כמו המתקן של תמי 4 מצד אחד מדובר על מתקן קטן ויפיוף שושה את העבודה, מסנן את המים שלכם בכמה רמות כולל סינון מכאני וסינון בקטריאלי, אתם מקבלים את המים הכי טובים שניתן, חוץ מזה יש לכם שליטה מלאה על טמפרטורת המים, החל במים בטמפרטורת החדר, דרך מים חמימים למטרנה של התינוק שלכם, מים חמים מאוד לקפה ומים רותחים לכאלו שאוהבים לשרוף את הלשון שלהם, חוץ מזה יש כמובן גם מים קרים לימי הקיץ החמים. אפשר להגיד שהמתקן בזה מחליף את הצורך בכל פתרון אחר למים הביתה כולל הקומקום החשמלי המוכר, וברז המים הקרים במקרר שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מו דוידי


 


מאמרים נוספים מאת מו דוידי
 
ביטוח חובה לרכב שלכם המוצר הכי בסיסי שיש
עכשיו אתם חושבים לעצמכם וודאי על מה מתבססים המרווחים האלו של עלויות ביטוח החובה, למה אחד משלם אלף פלוס והשני אלפיים פלוס כשלא מדובר בעצם על שום עלות הקשורה ישירות לעלות הרכב. הסיבה היא מאוד פשוטה, ביטוח חובה לרכב משתנה בהתאם לפרופיל של הנהג.

כמה מושגים הקשורים בביטוח הרכב שלכם
05/03/12 | ביטוח רכב
אז איך בעצם זה שאתם משלמים מחיר אחד על הביטוח שלכם ואחרים משלמים מחיר שונה על הביטוח שלהם

ביטוח נסיעות לחול כמה עובדות ממש חשובות
על מוצר חינמי. כפי שאתם וודאי יודעים אין באמת ארוחות חינם וגם לא במקרה הזה. מדובר על ביטוח שמספק ביטוח חלקי בלבד

ביטוח רכב אתם עושים עוד לפני שהתחלתם לנהוג
04/03/12 | ביטוח רכב
אין סיכוי שתצליחו להעביר את הרכב, קטנוע או אופנוע שלכם טסט שנתי במידה ולא תוכיחו כי יש לכם לכל הפחות ביטוח רכב חובה בר תוקף – כאשר אתם ניגשים לטסט השנתי, ביטוח רכב בר

ביטוח נסיעות חול- לטוס בלב רגוע
מצב בריאותי הוא גם קריטריון לעלות ובחירת הביטוח. אישה בהריון למשל דינה שונה ויש צורך בהרחבת הביטוח בהתאם. קיים סיכון של סיבוכי הריון או לידה מוקדמת שיש לקחת אותם בחשבון.

ייצור שוקולד
מתי ואיך חל המעבר מאבקת הקקאו המרה המשמשת למטרות ריפוי והמרצה לממתק נפוץ ונגיש לכל? להליך אחראים מספר אישים

ביטוח נסיעות לחול - המגן שלך בחול
ישנם סעיפים שחייבים להופיע בכל ביטוח נסיעות, ללא הבדל מהו יעד נסיעתכם כמו כיסוי במקרה של אובדן או גניבה וכן במקרים של ביטולי או קיצור נסיעה. גם ביטוח רפואי חייב להיות בכל פוליסה

שוקולד הפרה המתוקה
מאז תחילת שנות האלפיים חלו שינויים מרחיקי לכת בחברת עלית. מרחיקי לכת קודם כל עד נצרת עילית לשם עבר מפעל השוקולד המיתולוגי שעמד בלב רמת גן.

בית זה לא רק קירות – חשיבות ביטוח משכנתא
קניית בית היא הוצאה כלכלית עצומה , ביחס להכנסות של משפחה ממוצעת. החשיבה, הזמן והממון המושקעים בקניית בית הם רבים. אחרי ההחלטה איזה בית לקנות יש צורך במשהו שיגן על הרכוש יקר הערך שלנו.

נסיעה לחול בראש שקט
במסע קניות אנחנו עלולים להיתקל בנושא של פגיעה ברכוש כמו אבידה או גניבה. מספר הפעמים שנשלוף את הארנק בקניות יכול לצוד את עינו של מישהו שיחמוד את ארנקנו. ביטוח נסיעות לחול ידאג לנו לפיצויי כספי במקרה של אובדן או גניבה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI