דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל טיסה לני יורק
טיסה לני יורק
גלעד רימר 30/06/12 |  צפיות: 3492

טיסה לניו יורק

טיסה לניו יורק היא כמעט חלום בעבור הרבה מאוד ישראלים בפרט, ותיירים ברחבי העולם מכל מיני מדינות שונות בכלל. ניו יורק, כמעט הבירה הלא רשמית של ארצות הברית, היא קוסמופוליטן סוער שמהווה מרכז קיומי לא רק בארצות הברית אלא גם מהווה סוג של מרכז עולמי בכל מה שקשור כמעט בכל התחומים (טכנולוגיה, תקשורת, בידור, פוליטיקה וכו'). תיירים רבים שמגיעים לניו יורק מוצאים את עצמם כמעט אבודים.

כשמתכננים טיסה לניו יורק בדרך כלל יש מעט מאוד זמן והרבה מאוד אטרקציות, אירועים, מקומות וחוויות שצריך לחוות, לעבור ולראות. מעטים האנשים שמקציבים במהלך תכנון טיסה לניו יורק מספיק זמן בשביל להספיק הכל ולכן צריך להיות יותר סלקטיביים בזמנים שמקצבים וללכת לראות קודם כל את מה שהכי מעניין אתכם באופן פרטני, בחיים הכל זה עניין של סדר עדיפויות וטיסה לניו יורק לא שונה במאומה.

מאיפה מומלץ להתחיל? טוב כדאי לעשות חלוקה. יש את האטרקציות שבאמת הכי כדאי לבקר בהן והן מהוות את אטרקציות ה"חובה" של העיר. מדובר פה על כל האתרים המפורסמים ביותר של העיר כמו פסל החירות, סטטן איילד, האמפייר סטייט בילדינג, השדרה החמישית, ועוד אתרים רבים שאתם בטוח מכירים וכבר שמעתם עליהם עוד לפני שהחלטתם על טיסה לניו יורק. באתרים האלה מאוד כדאי לבקר, אחרת תגידו תחושה קלה של החמצה אחרי הטיסה לניו יורק.

בחלק השני של הטיול, מומלץ מאוד לתכנן אתרים לפי תחום ההעניין האישי שלכם. כך לדוגמא צעירים בדרך כלל ירצו לנצל את חיי הלילה פורחים של העיר במהלך הביקור שלהם בניו יורק. ישנם אנשים שאוהבים אומנות וירצו להכניס למסלול הטיול שלהם הרבה מוזאונים למיניהם, אחרים הם חובבי היסטוריה גדולים וירצו לראות את כל האתרים ההיסטוריים של העיר. ניו יורק צופנת בחובה את כל אלו כפי שנאמר, אבל לרוב אחרי טיסה לניו יורק כמות הזמן שתהיה לכם תהיה מצומצמת במקרה הטוב ביותר, ולכן חשוב שתחליטו מה הם הדברים החשובים לכם ביותר ותתכננו טיסה לניו יורק לפי סדר העיפודיות שלכם ולא לפי גורם חיצוני שמכתיב לכם סדר עדיפויות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גלעד רימר


 


מאמרים נוספים מאת גלעד רימר
 
אומנות הפיתוי - איך להתחיל עם בחורה
מאמר שמסביר על הבדלי הגישות בין הגישה הישירה והגישה העקיפה

חברות לבניית אתרים - למי הכי כדאי?
מה שכדאי לשקול לפני שפונים לחברות לבניית אתרים באינטרנט

מוצרי פרסום - למה כדאי לשים לב?
דברים שכדאי או שחשוב לדעת על מוצרי פרסום לפי שמזמינים אותם

בתי מלון בתל אביב
15/07/12 | בתי מלון
על מה כדאי להסתכל לפני שמחליטים על בתי מלון בתל אביב?

ניוזלטר
מדוע הניוזלטר זוכה לכזאת פופלריות? מבט פנימי

טיסה לברצלונה - למה העיר כל כך פופולרית?
קצת הסברים על טיסה לברצלונה

טיסה לני יורק
מה כדאי לעשות אחרי טיסה לניו יורק

טיסה ללונדון
למה כדאי לטוס ללונדון

מאמן אישי
הסברים כללים על תורת העבודה הנכונה שבה מאמן אישי צריך לנקוט.

עצות לרכישת רכב
עצות מועילות שיעזרו לכם בכל הקשור לרכישת רכב, ואיך לחסוך כסף כשקונים אוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI