דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים משחקי איפור
משחקי איפור
דניאל אהרון 13/07/12 |  צפיות: 4462

משחקי איפור

הפעם במאמר תוכלו לקרוא על סוג של משחקי בנות שהוא בעצם משחקי איפור שווים ומדליקים במיוחד. אני אכתוב לכם על מה הם משחקי איפור למי שלא יודע, מה אני אוהב במשחקי איפור מדליקים ושווים שתוכלו למצוא בהמון אתרי אינטרנט מדליקים כמו למשל בדף הבית הראשון שלי, ואתן לכם דוגמה למשחק איפור שאני אישית נתקלתי בו בזכות בנותיי היקרות שממש אהבתי והוא גם די משחק איפור סטנדרטי ככה שזה אחלה של דוגמה בשביל משחקי איפור. כמובן שאת המשחק שאני אתן כדוגמה לקחתי מהאתר דף הבית הראשון שלי אך נגיע אליו בהמשך המאמר כאשר אכתוב עליו.

אז למי שלא יודע מה הם משחקי איפור, זה בעצם משחקים שהילדה או הילד שמשחקים בהם מקבלים דמות מסויימת (לפעמים זו היא דמות מפורסמת ולפעמים סתם דמות שיוצר המשחק יצר) ועליהם לאפר את הדמות הזאת בעזרת הכלים שהם מקבלים במשחק. בין אם זה אלהיינר או מסקרות ופודרות וכל מיני גוונים מיוחדים של סמקים ואודם או שפתונים יפים ומנצנצים למיניהם, צלליות לעיניים, עפרונות בצבעים לעיניים, ואפשרויות שונות של תסרוקות ותספורות ולפעמים יש גם משחקי איפור משוכללים יותר בהם יהיה גם כל מיני קרמים שתוכלו לשים על הדמויות כך שהן יהיו יותר בריאות וגם הילדים שמשחקים בזה ירגישו יותר חיבור לדמות כאילו היא יותר אמיתית. במשחקי איפור יוכלו הילדים לבחור גם את התכשיטים שיהיו על הדמויות האלו כמו עגילים או שרשראות וכל מיני דברים מדליקים ומגניבים כאלה.

אני אישית מאוד אוהב משחקי איפור וכיף לי לראות את הילדים שלי משחקים במשחקי האיפור השונים שיש באינטרנט כיוון שזה מלמד אותם כיצד לעצב פנים ומקנה להם כישרון ומיומנות בראייה והבחנה של צבעים גם אם ההבדלים דקים, ובלי קשר אני מאושר לראות אותם משחקים בזה ואז כשהם מסיימים שהם מתלהבים בפניי על הדמות המאופרת שהם יצרו ועיצבו בצורה כל כך מושקעת ויפה. משחקי איפור הם משחקים שיכולים לגרום לילדים הנאה רבה במיוחד ואם אתם רוצים שגם הילדה או הילד שלכם ישחקו במשחקי איפור אני ממליץ בחום על דף הבית הראשון שלי.

המשחק איפור שכתבתי לכם עליו בהתחלה הוא משחק איפור מייקאובר מושלם שיש בדף הבית כפי שכתבתי לכם. במשחק זה עליכם לבחור את בוג השיער שיהיה לנערה היפייפה ולאפר אותה בצלליות בעיניים וכל הדברים המגניבים שהזכרתי קודם שקיימים במשחקי איפור. אתם מוזמנים להיכנס ולשחק בו ובעוד מגוון רחב של משחקי איפור ומשחקים אחרים שיש באתר.

אני רוצה לסכם ולכתוב שמשחקי איפור הם משחקים שווים במיוחד שאני אישית כמו שאמרתי מאוד אוהב ואני מקווה שגם אתם תאהבו :)

להתראות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל אהרון


 


מאמרים נוספים מאת דניאל אהרון
 
דרגון פייבל
מאמר קצר על עולם וירטואלי דרגון פייבל

משחק אנגרי בירדס
מאמר על משחק אנגרי בירדס

משחקי כדורגל
מאמר על משחקי כדורגל

פסטיגל 2012
פסטיגל 2012 מאמר מעניין במיוחד

באבלס משחקים
באבלס משחקים מאמר מעניין

משחקי מכוניות
פוסט מעניין על משחקי מכוניות

משחקי איפור
מאמר על משחקי איפור שווים

משחקי בנות
מאמר על משחקי בנות באינטרנט

משחקי הלבשה
מאמר מרתק על משחקי הלבשה בדף הבית הראשון שלי

מועצת החלב
מאמר מעניין ומרתק במיוחד על מועצת החלב של דף הבית הראשון שלי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI