דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים משחקי כדורגל
משחקי כדורגל
דניאל אהרון 14/07/12 |  צפיות: 4241

משחקי כדורגל

כאשר אתם שומעים את רצף המילים משחקי כדורגל אני מאמין שישר עולים לכם משחקי כדורגל אמיתיים וקבוצה מול קבוצה, בין אם זה משחקים בארץ או משחקים בחו"ל. רוב האנשים, במיוחד חובבי הכדורגל כאשר הם ישמעו את רצף המילים הנ"ל יחשבו ישר על המונדיאל שמתקיים פעם בארבע שנים או על המשחק כדורגל הקרוב שהקבוצה שהם אוהדים או השחקן כדורגל שהם מעריצים הולכים להשתתף בו ומתחילים להיכנס למתח מי ינצח. כששומעים משחקי כדורגל המון אנשים יכולים ישר לחשוב על ספרד או על מדינות אחרות בהם התקיים המונדיאל או משחקים חשובים אחרים, או אפילו על השיר של הזמר אייל גולן "חולה על כדורגל". אפילו שכותרת המאמר היא משחקי כדורגל, אני לא אכתוב לכם על כל הדברים שהזכרתי עד עכשיו אלא אני דווקא אכתוב לכם על משחקי כדורגל שקיימים באינטרנט, משחקים וירטואלים עם שחקנים וירטואלים ולא אמיתיים כמו במציאות. תוכלו לקרוא במאמר על מה הם בעצם משחקי כדורגל שבאינטרנט ולמה ילדים אוהבים כל כך לשחק במשחקי כדורגל וגם על איזה אתה אני ממליץ ובאיזה אתר הילדים שלי משחקים במשחקי כדורגל כאלה ואחרים (אולי אכתוב על משחק כדורגל ספציפי אך נראה בהמשך המאמר איך ומה יזרום לי לכתוב).

משחק כדורגל לדעתי יכול להיות כל משחק שיש בו כדור כדורגל מסוג כלשהו והוא בעצם מרכז המשחק. במשחקי כדורגל, אם תיכנסו לאתרים שיש בהם משחקים כאלו כמו לאתר שהבאתי לכם בתחילת המאמר, תוכלו לראות אפילו רק מהתמונות של המשחקים כי יש שם כדורגל ושעושים איתו משהו. זה יכול להיות משחקי כדורגל שבהם בעצם אתם משחקים בתור קבוצה שלימה ומתחרים מול הקבוצה היריבה שבעצם המחשב משחק בשבילה. משחקי כדורגל גם יכולים להיות סתם משחקים בהם צריך להבקיע גולים לשער כמו בפנדלים וכל מיני דברים כאלה, יש גם משחק כדורגל שפשוט צריך להקפיץ כדור ועוד המון סוגים של משחקי כדורגל קיימים באינטרנט ותוכלו למצוא על ידי חיפוש קל.  רוב הילדים שאוהבים מאוד לשחק במשחקי כדורגל הם ילדים חובבי ספורט ומשחקי כדור. כמובן שאם ילד חובב ספורט וכדורים הוא יאהב יותר משחקי כדורגל ומשחקי ספורט מאשר סתם משחקים שונים כמו חשיבה או ארקייד וכדומה.

בדף הבית הראשון שלי (שתוכלו להיכנס אליו גם מהלינק שלמעלה) יש דף שלם שנוגע במשחקי כדורגל ויש בו מעל 20 משחקי כדורגל שונים ושווים במיוחד שאפילו אתם כהורים תוכלו לאהוב ממש! אני ממליץ בחום להיכנס ולשחק שם ולתת לילדים שלכם במידה והם חובבי כדורגל או ספורט גם כן לשחק בהם. אני לא אספיק לכתוב על משחק כדורגל ספציפי אבל אני שמח שיצא לי מאמר יפה כל כך ואני מקווה שתהנו ממנו :)

להתראות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל אהרון


 


מאמרים נוספים מאת דניאל אהרון
 
דרגון פייבל
מאמר קצר על עולם וירטואלי דרגון פייבל

משחק אנגרי בירדס
מאמר על משחק אנגרי בירדס

משחקי כדורגל
מאמר על משחקי כדורגל

פסטיגל 2012
פסטיגל 2012 מאמר מעניין במיוחד

באבלס משחקים
באבלס משחקים מאמר מעניין

משחקי מכוניות
פוסט מעניין על משחקי מכוניות

משחקי איפור
מאמר על משחקי איפור שווים

משחקי בנות
מאמר על משחקי בנות באינטרנט

משחקי הלבשה
מאמר מרתק על משחקי הלבשה בדף הבית הראשון שלי

מועצת החלב
מאמר מעניין ומרתק במיוחד על מועצת החלב של דף הבית הראשון שלי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI