דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר חיפוש עבודה בצורה מהירה ברשת האינטרנט – כיצד והיכן
חיפוש עבודה בצורה מהירה ברשת האינטרנט – כיצד והיכן
אופיר ענבר 17/11/10 |  צפיות: 4256

חיפוש עבודה הינו תהליך שכל אחד מאיתנו חווה במהלך חייו, אם לאחר לימודיו, אם כתוצאה לא נעימה של פיטורין או צמצום במצבת העובדים בחברה, או אם כתוצאה של רצון אישי להחליף מקום עבודה אחד באחר.

תהליך זה ידוע לכולנו כתהליך ארוך ומייגע אשר דורש מכל אחד ואחת מאיתנו הכנה מתאימה והרבה סבלנות.

כיום, ישנן חברות ובעלי עסקים המודעים לתהליך חיפוש עבודה וכל הקשור אליו ולכן הם שקדו רבות על מנת להפוך את תהליך חיפוש העבודה לקל ויעיל יותר עבורכם.

במאמר זה נפרט מהם הכלים שיקלו עליכם בתהליך של חיפוש עבודה.

חיפוש עבודה - אפשרויות חיפוש משרות

חלק הארי של חיפוש עבודה הוא במציאת חברות אשר מפרסמות מודעות דרושים, שאליהם תוכלו לשלוח את קורות החיים שלכם.

אנשים רבים יודעים שתהליך חיפוש עבודה דורש מהם להיכנס לאתר האינטרנט של כל חברה, לפנות לקטגוריית הדרושים שלה, לטלפן לאדם אשר אחראי על כוח האדם באותו מקום עבודה, לשלוח קורות חיים במייל או בפקס, להתקשר על מנת לבדוק האם קורות החיים הגיעו ולהמתין בסבלנות עד קבלת התשובה אם אכן החברה מעוניינת להזמין אתכם לראיון עבודה.

תהליך ארוך זה הוא לעיתים תהליך מייגע ולשם כך, קמו חברות כוח האדם וחברות השמה אשר החליטו להציע לדורשי העבודה שירות של חיפוש עבודה.

חברות אלו זכו להצלחה רבה בעקבות שירות זה והוכח כי הם קיצרו תהליכים בכל הקשור לתהליך חיפוש עבודה.

כיום, בשנת 2010 תהליך חיפוש עבודה "השתדרג" וזאת באמצעות הטכנולוגיה המודרנית אשר באה לידי ביטוי באינטרנט. חיפוש עבודה כיום נעשה על ידי שימוש באינטרנט.

חיפוש עבודה- באינטרנט

כיום, חיפוש עבודה נעשה על ידי כניסה לאתרי דרושים באינטרנט.

אתרים אלו מספקים לכל דורש עבודה את כל הכלים הנדרשים לו לשם חיפוש עבודה.

דבר זה חוסך בזמן ומייעל את כל התהליך של חיפוש העבודה.

מה ניתן לקבל באתרי דרושים באינטרנט שיעזרו לנו בכל תהליך חיפוש עבודה:                      

  • מנוע חיפוש משרות- אתר אינטרנט דרושים המוגדר כמקצועי יספק לדורשי העבודה מנוע חיפוש משרות אשר ייעל את כל תהליך חיפוש העבודה.

מטרתו של מנוע זה הוא להציג בפניכם את כל המשרות המוצעות על ידי החברות השונות.

אתם תדרשו לסמן את התחום שבו הנכם מעוניינים למצוא עבודה, להגדיר למנוע החיפוש באיזו משרה אתם מעוניינים, כמה שנות ניסיון יש לכם בתחום, באיזה איזור בארץ הנכם מעוניינים לעבוד, מה סוג המשרה המתאימה לכם והאם קיימות חברות שאליהן פניתם בעבר ולכן אינכם מעוניינים במשרות מטעמן.

לאחר פילוח זה, לחצו על כפתור 'חפש' ותוך זמן קצר תקבלו פלט עם מאגר המשרות המוצעות בשוק העבודה בתחום בו בחרתם.

  • כתיבת קורות חיים- בתהליך חיפוש עבודה נדרש מאיתנו לשלוח לאותה חברה המפרסמת את המשרה, את קורות החיים שלנו.

פעמים רבות קורות חיים אשר כתובים בצורה עניינית וממוקדים בהתאם לדרישותיה של אותה משרה יעזרו לנו להשיג ראיון עבודה וקורות חיים אשר כתובים בצורה אשר אינה מקצועית ייזנחו וייזרקו לפח.

כלים חשובים אשר ניתנים לנו באינטרנט הם מדריכים שונים, דוגמאות ומאמרים המלמדים אותנו כיצד לכתוב קורות חיים אפקטיביים.

  • ראיון עבודה- במהלך חיפוש עבודה נדרש להגיע לראיון עבודה, באתר האינטרנט נוכל לקרוא טיפים בכל הקשור לקוד הלבוש בראיונות עבודה, שפת הגוף, שאלות שאותם המראיינים נוהגים לשאול ועוד.
  • תנאים ועוד- כלי נוסף הוא כלי אינפורמטיבי המפרט אודות התנאים המגיעים לנו ממקומות עבודה, סקרי שכר, כיצד להפיץ את קורות החיים שלנו במהלך חיפוש עבודה ועוד.

 

חיפוש עבודה- למצוא עבודה במהירות

בהצלחה !

אודות

Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, כלי חיפוש עבודה, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים לאתרי הדרושים המובילים בישראל ומידע נוסף, רב ערך.

www.jobsindex.co.il

האתר מקודם ע"י SEOfast קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר ענבר

jobsindex פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, לוח דרושים ענקי, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים ומידע לאתרי הדרושים המובילים בישראל.

www.jobsindex.co.il 


מאמרים נוספים מאת אופיר ענבר
 
פורטל הדרושים של ישראל - jobsindex
Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, כלי חיפוש עבודה, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים ומידע לאתרי הדרושים המובילים בישראל.

חיפוש עבודה בצורה מהירה ברשת האינטרנט – כיצד והיכן
במאמר זה נדריך אתכם כיצד לחפש עבודה בצורה יעילה. נפרוש בפניכם מהן האפשרויות השונות העומדות בפניכם בעת תהליך חיפוש העבודה ונפרט מהם החסרונות והיתרונות של כל שיטה.

חיפוש עבודה באמצעות לוח דרושים באינטרנט - כי הטכנולוגיה היא כאן ועכשיו
לוחות דרושים הם כיום הכלי העיקרי בעזרתו המעסיקים מאיישים את המשרות המבוקשות.
במאמר זה נעמוד על יתרונותיו של לוח הדרושים האינטרנטי ההולך ותופס את מקומם של הלוחות הלא מקוונים ביחס למנגנוני חיפוש עבודה אחרים.


דרושים - כתיבת קורות חיים, הפצת קורות חיים
כיצד תגדילו את הסיכוי להיות מוזמנים לראיון עבודה ? השקיעו בכתיבת קורות החיים והפיצו אותם בצורה נכונה. כתיבה נכונה משפיעה מאד על הסיכויים לזימונכם לראיון. הפצת קורות חיים באינטרנט היא הדרך היעילה ביותר להגיע לכמות גדולה של מעסיקים, חברות כוח אדם וחברות השמה.

הפצת קורות חיים באינטרנט – איך לעשות זאת
הפצת קורות חיים באינטרנט היא הדרך היעילה ביותר להגיע לכמות גדולה של מעסיקים, חברות כוח אדם וחברות השמה. כיום, ניתן להפיץ את קורות החיים שלכם על ידי מנגנוני הפצה אוטומטים באינטרנט או על ידי שליחה של קורות החיים לכל משרה בנפרד על ידי אתרי דרושים.

דרושים עובדים – כיצד למצוא עבודה ברשת האינטרנט ובמקומות נוספים
שילוב המילים 'דרושים עובדים' מוכר לכל אדם שחיפש או מחפש משרה חדשה. במאמר זה נשטח בפניכם היכן תוכלו למצוא מאגר של מודעות דרושים, מהי למעשה קטגוריה זו באתרי הדרושים באינטרנט ומהי הדרך הכי קלה למצוא מודעות דרושים עובדים בתחום בו אתם מתעניינים.

לוח דרושים – כיצד זה עובד ברשת
לוח דרושים הינו לוח מודעות שבו מפורסמות משרות מתחומים שונים. המשרות מתפרסמות על ידי חברות שונות, חברות כוח אדם וחברות השמה. בימים אלו לוחות הדרושים המופיעים באתרי אינטרנט הם הלוחות הפופולאריים ביותר בקרב מחפשי העבודה.

עבודה וחשיבותה בחיים – חיפוש עבודה, ראיונות עבודה ועוד
לא סתם נאמר שהעבודה היא חיינו: העבודה מביאה לנו פרנסה, מספקת לנו קשרים וכישורים חברתיים, מכשירה אותנו מבחינת היבטים מקצועיים וכמובן תופסת את מרבית שעות היום שלנו. הכל על חיפוש עבודה במאמר זה.

דרושים - מדוע ראיון עבודה כל כך חשוב בתהליך חיפוש עבודה
ראיון העבודה הוא החלק החשוב ביותר בתהליך חיפוש עבודה. כיצד יש להתכונן לראיון ? היכן ניתן לאסוף מידע על החברה ? כיצד להגיע לראיון ? כיצד להתנהג בראיון ? מהם שלבי הראיון ? מהן השאלות הקשות הנשאלות במהלך הראיון ? מהן השאלות שמחפש העבודה יכול לשאול במהלך הראיון ? על כל אלה – במאמר הבא.

דרושים - היכן ניתן למצוא מודעות דרושים
מדורי דרושים בעיתונים, אתרי אינטרנט וחברות שונות הם דבר מוכר לכל מחפש עבודה.
כיום, כל תהליך חיפוש העבודה הפך להיות פשוט יותר מבעבר, בעקבות קטגוריית דרושים המרכזת את כל המשרות באתר אינטרנט אחד.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI