דף הבית רוחניות אסטרולוגיה היכונו היכונו ל 21 בדצמבר!!
היכונו היכונו ל 21 בדצמבר!!
shimi 18/12/10 |  צפיות: 5551

מבחינה אסטרולוגית ה 21 בדצמבר הוא יום בעל חשיבות עילאית, בו השמש עוברת ממזל קשת אל מזל גדי, דרך נקודת רום השמיים המשמעותית. זהו זמן המעבר הרישמי בין הסתיו אל החורף. זהו הזמן, על פי מפת הלידה, שבוא אדם מגיע לבגרות. ומדי שנה זה הזמן שבו אנו מחליטים אם אנחנו עוברים לשלב של חורף, שבו אין יותר צמיחה, אלא רק מיצוק של כל מה שהשגנו עד עכשיו, או שמא בזמן זה בדיוק אנו נפתחים לידע חדש, אשר יכול לסייע לנו להפוך את מעגל השנה, ממעגל לספירלה. המעגל יסתיים, או שימשיך למחזר עצמו לנצח, אך אם נהיה פתוחים לידע החדש שמגיע לעולם בזמן הזה נוכל להפוך את המעגל לספירלה ובכך בכל מחזור להתעלות ולהתפתח עוד ועוד עד אין קץ.

בימים אלה השמש עוברת בנקודה המיוחדת הזו, כשרגע המעבר עצמו ושיאו של התהליך חל ב 21 בדצמבר. השנה המעבר המיוחד הזה של השמש מקבל משמעות ונופח נוספים בגלל מערך הכוכבים המיוחד אשר נמצא על פני הצלב האמצעי של מפת השמיים בין השנים 2008-2012. השנה, באופן יוצא דופן, כאשר השמש תגיע לנקודת רום השמיים היא תפגוש שם את כוכב פלוטו המשמעותי אשר מאפשר טרנספורמציות, את נקודת ראש דרקון המסתורית אשר מהווה אפשרות ליצור תיקונים קארמתיים. בנקודת רום השמיים השמש תיצור זוויות בעייתיות עם אוראנוס ויופיטר כמו גם עם סאטורן, אשר נמצאים גם הם על הצלב הקרדינאלי בתקופה מיוחדת זו שבין השנים 2008-2012. אוראנוס ויופיטר מאיצים ומזרזים את תהליך השינוי והמהפכות הנדרשות, סאטורן נחשב גם ל"אדון הקארמה" ומוסיף נופח של חשיבות לכל התהליך, ובו בזמן מדבר על צורך ביצירת מסגרות חדשות.

כוכב מארס כבר עבר את הנקודה הקרדינאלית, כזכור, ביום רביעי שעבר והחל את השריפה בכרמל. הוא עדיין נמצא בסביבה ומאיץ בנו לפעולה.

אולם, זה לא הסוף - השמש מוצאת בנקודה זו גם את מרקיורי שנמצא בנסיגה ומקשה על החשיבה והתקשורת שלנו. ובנוסף, כאילו לא די בצירופי מקרים, בדיוק ביום המשמעותי הזה הירח בכבודו ובעצמו, ירח מלא, בדיוק מול השמש, מתמקם אחר כבוד גם הוא על הצלב הקרדינאלי, בנקודת המעבר בין תאומים לדגים.

כמעט כל גרמי השמיים (פרט לוונוס, כירון ונפטון) לוקחים חלק במערך הכוכבי יוצא הדופן הזה אשר מעולם לא ראיתי כמותו בכל 10 שנות העיסוק שלי באסטרולוגיה...

ורק לשם התזכורת: לוח השנה של המאיה מסתיים בדיוק בתאריך... 21.12.2012...

מה משמעותו של מערך הכוכבים יוצא הדופן הזה?
בפעמים הקודמות בהם היו היערכויות מיוחדות של הכוכבים על פני הצלב הקרדינאלי בשנים האחרונות חווינו את נפילות הבנקים (עם המעבר של כוכב פלוטו על פני אותה נקודה בדיוק בה תעבור עתה השמש ועבר בשבוע שעבר מארס), חווינו את התפרצות הר הגעש באיסלנד, ובכלל – אנו נמצאים עתה בתקופה מואצת של שינוי. את תוצאות המעבר של מארס ראינו כולנו בשבוע שעבר.

מרבית הכוכבים הנמצאים על הצלב הקרדינאלי הם כוכבים איטיים ומרוחקים, וזה אומר שמדובר במהלכים עולמיים, מדיניים, גורפים. אבל כאשר השמש והירח נמצאים גם על הצלב הזה, מדובר במודעות חדה של כולנו לאירועים של השינוי, ובהשתקפות של אירועים אלו בחיינו אנו.

זמן זה של שינוי אינו בא יש מאין. מדובר בהמשכו של תהליך שהחל, לפחות, ב 2008. הכוכבים והאדמה עצמם אינם מוכנים יותר לסבול את הפער בין מה שבני האדם אמורים לעשות בעולמינו, ומה שהם עושים בפועל. האדם, נזר הבריאה, יצור בעל מודעות אשר יכולה לחבר את כדור הארץ שלנו לכוכבים. במקום לקדם ולפתח את עצמו ויכולותיו, במקום לפתח את האדמה ואת הבריאה – האדם בחר לעשות פלסטיק, זיהום אוויר, ניצול של אדם וטבע. פער עצום וקשה לגישור נפער בין היכולות המופלאות של הגוף בו אנו חיים וכל מה שטיבעי, לבין מה שקורה בפועל בעולם הזה. אנחנו הולכים נגד הטבע של האדמה ושל עצמינו, אנחנו לא ממלאים את תפקידנו הרוחני, ואין לכך עוד מקום.

הזמן הזה הוא זמן של שינוי מואץ. נפילות הבנקים קרו בשל הפער העצום בין החזית אשר הציגו מטי מעט בכלכלה, לבין העובדות האמתיות. לבועות של סרק אשר לא עומד דבר מאחוריהן אין עוד מקום בזמנים האלה. הכלכלה של איסלנד היתה בין הנפגעות העיקריות מנפילות הבנקים, וכאשר בני האדם לא ידעו איך להתמודד עם הסיטואציה, האדמה עצמה פערה את פיה וזעקה שם. אנחנו מחוברים לטבע ולאדמה ואת השינויים אנחנו עומדים לעבור ביחד, כפי שאנחנו כבר יכולים לראות מתופעות הטבע המשתוללות בשנים האחרונות.

השינויים שאנו נמצאים בעיצומם הם שינויים מבחוץ ומבפנים. כל מה שאינו עומד בקריטריונים של מה שטבעי ונכון, עובר תהליך מואץ ביותר וחסר רחמים של שינוי. אם זו כלכלה, מדינה או נוף.

בזמנים אלה שוטפת את העולם אנרגיה חדשה אשר מגיעה ממקור שהוא הרבה יותר גבוה מן הרמה האסטרולוגית. מערך הכוכבים הזה מהווה מעין שער דרכו עוברת האנרגיה החדשה לכדור הארץ ופוגשת אותו. מדובר בתדר חזק ביותר שמאיץ ומגדיל את הכל. מה שטוב ונכון - יהיה טוב עשרות מונים: האינטואיציה תגבר, הידיעה המוקדמת, יכולות הריפוי הטיבעיות של האדם ועוד ועוד. אך מה שאינו טיבעי ואינו נכון יגבר כל כך עד שלא יוכל לעמוד בלחץ ופשוט יתפרק: ממסדים שזמנם תקף, כלכלות שהן בועה ללא גב, ממשלים שאינם נושאים באחריות האמיתית של להיטיב עם העם...

ומה אנו, בני האדם, יכולים לעשות בתקופה הזו?
בני האדם והאדמה אחד הם. בני האדם הם שהיו מושפעים מן השריפה, מהתפרצויות הר הגעש, מן ההוריקנים ומנפילות הבנקים. בדיוק באותו האופן תפקידם של בני האדם עכשיו הוא לסייע לאדמה לקבל בצורה הטובה ביותר את התדר החדש שמגיע לכדור הארץ, לטובתם הם ולטובת האדמה. תפקידינו הוא להיות פעילים ביותר בזמן זה של שינוי מואץ ולקחת חלק בהתרחשות, ולא לחכות בצורה פאסיבית.

נתחיל בעצמינו ונבדוק: מה ממה שאנו עושים הוא טבעי ונכון לנו? נכון לאדמה? נכון למהות הגבוהה של האדם כמגשר בין האדמה לכוכבים? עדיף שנעשה בעצמינו את התיקונים והשינויים הדרושים בחיינו, ולא נחכה לאיזשהו אסון נוראי שיעשה עבורנו את ההחלטות...

מה הם כל אותם דברים שאני רוצה לעשות ולהביא לעולם? מה הם התוצרים המיוחדים שלי? מה הם הדברים אותם אני יכול לקרון לסביבתי ולהעביר ליקירי גם מבלי מילים? זה הזמן לעשות, לפעול, להוציא לאור, לחייך, לחבק ולקדם את כל אותם דברים אשר באו אלינו דרך השראה ומטרתם לקדם את המין האנושי ולסייע לאנשים נוספים לעמוד על יעודם ועל הצד הטוב שלהם.

הנקודה המיוחדת הזו שבה עוברת השמש מביאה למודעות בצורה ברורה וחדה את השינויים הנדרשים מאיתנו. הירח משקף לנו את חיינו ולטוב ולרע כל הדברים גלויים וברורים. האינטואיציה שלנו אומרת לנו בזמנים אלה מה לעשות.

מערך הכוכבים הזה הוא מערך אשר יכול להיות קשה ביותר, עם שינויים דרמטיים, מהפכות של הטבע עצמו והרבה זעזועים. מצד שני המערך הזה בדיוק מאיץ אצלנו את השינויים המיוחלים. מארס ויופיטר מסייעים לנו לפעול. אוראנוס עוזר לנו לברוא יש מאין ופלוטו עוזר לנו לעשות טרנספורמציה.

למרות שזה נראה לא סביר ולא הגיוני - למודעות שלנו, לפעולות שלנו ולבחירות שלנו, יש קשר ישיר עם מה שיקרה בעולם כתוצאה מן המערך הכוכבי המיוחד של זמנים אלה.
תזונה | אסטרולוגיה | הורוסקופ

שם הכותב: קרני צור
אודות הכותב: אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 shimi


 


מאמרים נוספים מאת shimi
 
שיעורי קונטקט מה זה כולל?
10/09/11 | מדיטציה
הריקוד ידוע כדרך הטובה ביותר ליצירת איזון בין הנפש לגוף באופן בלתי אמצעי ומשחרר. לימודי קונטקט מאפשרים לכל אחד לחוות את הריקוד דרך טכניקת תנועה של מגע זוגי או קבוצתי בתנועות מיוחדות הנותנות דגש על העברת שיווי המשקל מנקודה לנקודה באופן מאולתר לחופש יצירתי וביטוי עצמי אופטימלי.

מהו דמיון מודרך?
10/09/11 | מדיטציה
דמיון מודרך היא שיטה אשר באמצעותה ניתן להביא את החלומות והרצונות הפנימיים לידי מציאות אמיתית לשינוי דפוסי המחשבה הרגילים והמקובעים על ידי שימוש בדמיון שבו ניתן לראות כתמונה חיה את הכל מתגשם תוך כדי מתן דגש ותשומת לב לכל פרט ופרט ותחושה כאילו המדובר בחוויה עצמה עד אשר היא תתגשם

כרתים – כובשים את אי היווני
נומיינד ו Yoga Travels חוגגים עשור להקמתם – ומטיסים אתכם לחגיגה שלא נראתה עד היום. פסטיבל ריקוד מדיטציה, מסיבות וסדנאות עם מיטב המורים ל 5 לילות באי הקסום כרתים. 2 מטוסים, 350 משתתפים ב 3 מתחמים עם חגיגה ענקית במפרץ הכי יפה באי כרתים יוון.

יוגה צחוק - זה לא צחוק
18/06/11 | יוגה
במאמר זה החלטתי לתת במה למוסד הזה - יוגה צחוק - שנכנס בשנים האחרונות גם לארץ, נכנס בחטף וסחף המונים. אני חייבת לציין כי ההתהדרות הזאת של כל סדנה איזוטרית במושג יוגה קצת מכעיסה אותי אבל יחד עם זה אני מודה ומתוודה, עכשיו, לאחר שקראתי קצת חומרים בעניין, כי בכל זאת יש כאן משהו.

ואם סדנאות ה יוגה צחוק מאמצות אי אילו כלים מעולם היוגה על מנת לשחרר עכבות ולעודד צחוק - לכבוד הוא לנו - אנשי היוגה.


מדיטציה ודמיון מודרך חלק ב'
18/06/11 | מדיטציה
מדיטציה, על שלל סוגיה, היא מסע. כמו לקראת כל מסע מוצלח כדאי להתכונן מראש: להכיר את המקום, לאן כדאי ללכת, איך כדאי להתלבש, מה קוד ההתנהגות המקומי. מכאן, השמים הם הגבול. לכו תדעו את מי תפגשו, לאן תתגלגלו, ואילו חוויות מדהימות תאספו בדרך.

מדיטציה ודמיון מודרך - חלק א'
18/06/11 | מדיטציה
אחר צהרים אחד, לפני כחמש שנים, אחרי תקופה של כמה חודשים בחו"ל, ללא עבודה, ללא דירה ועם תחושה של יאוש צורב ומחלחל, התפללתי אל אלוהים מכל ליבי שיעזור לי למצוא את הכח להמשיך ואת הנתיב שלי למקום טוב יותר.

סיימתי את התפילה בתחושה של הקלה, וכמה דקות אחר כך תפסו עיני את הספר "כוחו של התת מודע" של ד"ר מרפי. קניתי את הספר כשנתיים לפני כן בעקבות המלצה של ידיד ומעולם לא עיינתי בו. הפעם הרגשתי צורך לפתוח אותו מתוך תחושה שזה המענה של אלוהים לתפילה שלי.

מאז ועד היום אני עושה מדיטציה מידי יום, וחיי השתנו לבלי הכר. החוויה הקיומית של בלבול וחוסר אונים פינתה עם הזמן את מקומה לתחושה של שמח


הומאופתיה- מה זה אומר, באמת?
תמצית ההיגיון ותפיסת העולם ההומאופטית - מלווה בדוגמאות המובאות בגוף הטקסט. זהירות!!!! המידע המוגש בשורות הבאות, יכול, בקלות יחסית, לשנות את תפיסת מציאות החיים.

על הטופו לבדו
מקורו של הטופו מפולי הסויה והוא מהווה מרכיב עיקרי וחשוב בתזונת ארצות המזרח. אנחנו פוגשים אותו בחנויות הטבע ובסופר, רואים אותו מופיע ככוכב" טרנדי" בתפריטים וספרי בישול ולא תמיד מפנימים את יתרונותיו הרבים והאפשרות לשלבו במטבחנו.

היכונו היכונו ל 21 בדצמבר!!
מבחינה אסטרולוגית ה 21 בדצמבר הוא יום בעל חשיבות עילאית, בו השמש עוברת ממזל קשת אל מזל גדי, דרך נקודת רום השמיים המשמעותית. זהו זמן המעבר הרישמי בין הסתיו אל החורף. זהו הזמן, על פי מפת הלידה, שבוא אדם מגיע לבגרות.

סלט סלק עם שומר ונענע
פעמים רבות יוצא לנו להיתקל באנשים שאינם אוהבים סלק. לחלקם, בעיקר יוצאי מזרח אירופה, טראומות ילדות מסירים עמוסי סלק המתבשלים על הכיריים לצורך הכנת בורשט תוך כדי הפצת ריח דומיננטי בחלל הבית. אחרים פשוט נרתעים מהשורש הסגול הזה המשאיר את הידיים מוכתמות כאילו זה עתה סיימנו משמרת בבית מטבחיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI