דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל מאמר על לימודי טיסה בתאילנד
מאמר על לימודי טיסה בתאילנד
מישל ארנסט 13/02/11 |  צפיות: 4872

בית ספר לטיסה בעיר צ 'יאנג מאי

סמוך לעיר צ'יאנג מאי יש מועדון טיסה למטוסים קלים, 25 דקות דרומה נסיעה ממרכז העיר.

מועדון הטיסה נוסד בשנת 1998 על ידי קבוצה של חובבי טיסה,

נכון להיום המועדון נפתח ונסגר לסירוגין, היו בו מעל 250 חברים. במועדון היו פועלים סוגים רבים של מטוסים שאפשרו טיסות בתאילנד ביניהם הססנה 152 ססנה 150 ומטוסי אימון בני 2 מושבים. בנוסף היו עוד שלושה ארבעה מטוסים בעלי מושב אחד לרבות פייפר ו 2 מטוסים מסוג C172. מטוסים אלו הם בבעלות פרטית אך זמינים לשכירות מחברי המועדון לשעבר בעלי רישיון מוסמך, את מטוסי המועדון מכרו. 
שדה התעופה Lamphun נמצא בתוך השטח של פארק התעשייה סאהה . סאהה היה שדה תעופה קטן

שתוכנן לענות על צרכים מקומיים בעלי פעילות נמוכה אך ברבות השנים הגיעו טייסים חובבים והחלו להשתמש בשדה לצורך טיסות תיירות. השדה מאויש בשעות העבודה הרגילות ונמצא סמוך לנמל התעופה הבינלאומי של העיר צאנג מאי. 
למי שיש רישיון טייס ומגיע לתאילנד, יפגוש אנשים ידידותיים, שדה תעופה מאובזר, מנחיתים טובים ומקצועיים, פקחי אוויר היודעים את עבודתם ונותנים עדיפות מסוימת לתיירים שבאים לכאן כדי להרגיש נהדר ולעוף מעל צפון תאילנד. יש מעט מאוד ימים בשנה שבהם מזג האוויר ב תאילנד קשה לטיסה, רוב ימות השנה הטיסה מתבצעת בנוף מהמם בין גבעות והרים של מחוז איסן הצפוני עם תצפיות על לאוס.
למי שאין רישיון טיסה יש אפשרות לעשות את זה כאן, בואו והצטרפו לקורס אינטנסיבי של 40 שעות טיסות אימונים. הקורסים מותאמים לדרישות התלמידים ולמי שהפסיק מתישהו מקבל את המשך הקורס עד לסיומו. בתאילנד יש מחלקה מיוחדת שעורכת  בדיקות תעופה כל שלושה חודשים בשדות התעופה,  בנוסף לכך בסופי שבוע מופעל בשדה בית ספר רגיל הנותן קורסים טכניים לשירותי קרקע. 
אם הגעתם עם רישיון מהבית יש מצב להמיר את הרישיון לתאילנדי,

ככה שעם רישיון תאילנדי אפשר לשכור מטוס מהנהלת השדה או מפרטיים, נושא הבטיחות הוא על אחריות השוכר. אפשר להצטרף לטיסה עם טייס תאילנדי מוסמך.
אם החלטתם ללמוד כאן, הנהלת השדה מתחייבת ללמד את הטייס הפרטי קורסי הכשרה לרישיון תחת סמכותה של המחלקה התאילנדית לתעופה. הקורסים כוללים לימודים הן בשטח בית הספר הטכני לימודי קרקע והן הכשרה לטיסות משדה התעופה של בית הספר Lamphun . שיעור ניסיון: 
אם אי פעם רצית לנסות את הידיים שלך על טיסה אז בוא לשיעור טיסה עם אחד ממדריכים הטיסה של  השדה,

בתדרוך 1 שעה + 1 שעה טיסה, איסוף מ / ואל המלון בעיר צ'אנג מאי יש להביא  תעודות וכובע!
בשדה ניתנים שירותי חנייה וגרירת מטוסים ל- hangarage עבור בעלים פרטיים, מתקני תחזוקה וחוזה לחתימה זמינים ובאמצעות משא ומתן עם מהנדס מורשה של שדה התעופה חותמים עסקה.
תוספת מידע:

מי שמעוניין לטוס בטיסנים אולטרלייט

חייב להגיע לצפון תאילנד .

הנה הפרטים של השדה :

שם : CHIANG MAI SKY ADVENTURE AIRPORT
כתובת: T.Cherngdoi, Doisaket, Chiang Mai

לדבר עם: Prayote Chaimongkol

פרטים: פתחו מ 8  עד 11. ומ 4 עד 6.

עלות: 30 דקות 3000 באט.

רק לנוסעים רזים עד 110 קילו בטיסה.

כולל תה קפה ומי שתייה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מישל ארנסט

http://www.2uk.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת מישל ארנסט
 
ברלין 10 אתרי ביקור
ברלין היא אחת הערים המעניינות ביותר בגמניה אם לא הכי הכי.

גרמניה מדריך למטייל
גרמניה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם, מיקומה במרכז אירופה מקנה לה מגוון אפשרויות בכל תחומי החיים

תאילנד ויהודים
28/02/11 | דתות
עד המאה העשרים בתאילנד לא הייתה קיימת אוכלוסיה יהודית למרות שברחבי אסיה התגוררו יהודים משחר ההיסטוריה . בשנת 1920 הגיע לתאילנד אדריכל יהודי מרוסיה, כדי לבצע פרויקט עבור בית המלוכה התאילנדי ובכלל זה ארמון המלך, ובסיום העבודה החליטו בני המשפחה להישאר.

מזרח תאילנד למטייל
מחוז טראט הוא המחוז הדרומי ביותר בחלק המזרחי של תאילנד, המחוז שוכן על החוף המזרחי ביותר של מפרץ תאילנד, לטראט יש גבול עם קמבודיה, המעבר הוא גבול מסודר וחוקי כמובן עם תשלומים נאים עבור המעבר והחתמת הדרכונים.

תאילנד מזג אויר וחיי העם
האקלים בתאילנד הינו טרופי אשר מאופיין בעיקרו במונסונים על פי תקופות: בתקופה מאמצע מאי עד סוף ספטמבר תאילנד נמצאת בהשפעת מונסון ד' -מערבי, גשום חם ולח. בתקופה מנובמבר עד אמצע מרץ מושפעת תאילנד ממונסון צפון-מזרחי,יבש וצונן. אזורי הצפון והמזרח בד"כ קרירים יותר מעיר הבירה- בנגקוק בעונת החורף, וחם יותר בקיץ. עונת התיירות המומלצת- מומלץ לבקר בתאילנד כל השנה, אולם, מחירי הטיסות והמחייה זולים יותר הינם בין מאי ליוני, מכיוון שזוהי עונה גשומה ואינה מתויירת., הגשם היורד בעיקר בבנגקוק, גורם לשיפור איכות האוויר בבנגקוק ומטהר את המבנים , הכבישים וערפיח בעיר עצמה. כמות המשקעים השנתית הממוצעת נעה בין 900 מ"מ

מאמר על לימודי טיסה בתאילנד
בית ספר לטיסה בעיר צ 'יאנג מאי סמוך לעיר צ'יאנג מאי יש מועדון טיסה למטוסים קלים, 25 דקות דרומה נסיעה ממרכז העיר.
מועדון הטיסה נוסד בשנת 1998 על ידי קבוצה של חובבי טיסה,


למה לטוס לתאילנד ?
בשנים האחרונות הפכה תאילנד ליעד נופש מבוקש בקרב צעירים ישראלים חיילים משוחררים ומשפחות עם ילדים.

תאילנד מסלול מומלץ 15 יום.
מסלול מומלץ תאילנד מאורגן 15 יום.

חשמלאות תעשיה
13/02/11 | תעשייה
את החשמל המציאו לפני כמאה שנים, החשמל ברבות הימים החליף את כוח האדם וכוח הסוס שהיוו את כוח העבודה העיקרי. עד היום, חוזק של מנועים מחושב בכוחות סוס גם לגבי מכוניות. אם נדע להשתמש נכון נוכל להפיק הרבה מאוד "מכוח החשמל".

תאילנד פוקט והאי קופיפי
תאילנד : הופכת בשנים האחרונות לאחד היעדים התיירותיים הנחשקים והפופולאריים במזרח הרחוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI