דף הבית בית משפחה וזוגיות מעבר דירה מעבר דירה - מתקין פלזמות, מתקין קולנוע ביתי
מעבר דירה - מתקין פלזמות, מתקין קולנוע ביתי
תמיר 01/05/11 |  צפיות: 4645
מעבר דירה - מתקין פלזמות ומתקין קולנוע ביתי

לא פעם ולא פעמיים נתקלתי בלקוחות שחשבו לעומק על כל יתר הדברים בתקופת מעבר הדירה שלהם אבל לא עצרו לשאול את עצמם: "מי יתקין לי את הLCD\פלזמה\LED\מערכת קולנוע ביתית בבית החדש?" כמובן שאפשר להבין אותם, לעבור דירה זה לא פשוט, על זה כולנו מסכימים. לכן, הרגשתי צורך לכתוב מאמר קצר, להזכיר לכם שהעברת הדירה שלכם כוללת גם את מכשירי החשמל היקרים שלכם, חברות הובלה אכן יפרקו לכם אותם מהקירות של הדירה הקודמת אך לא ירכיבו אותן בדירה החדשה.

טיפ למעבר דירה

לתאם עם מתקין מקצועי ואמין שיתקין לכם את המכשירים יום לאחר מעבר הדירה, אתם לא הייתם רוצים "להיתקע" עם המכשירים שוכבים זה על גבי זה בסלון ולהתחיל לחפש מתקין שיגיע אליכם SOS."איך אני יודע מי מקצועי ומי לא?" - ובכן, ראשית כל, בדקו את רמת הידע שלו בנושא. למשל, קחו בחשבון שמתקני התליה לטלויזיות בדירה הקודמת אולי לא יתאימו לצרכים שלכם בדירה החדשה. מיקום הטלויזיות עלול להשתנות, מה שיצריך מתקן תלייה שונה (זרוע מתכווננת, מתקן הטייה...). מתקין מקצועי ישאל אותכם לגבי סוגי המסכים שברשותכם וגדליהם, השתדלו להכין רשימה על מנת לקבל ממנו הצעת מחיר מדויקת עד כמה שאפשר (על מנת למנוע "הפתעות" בעת ההתקנה).מחירי התקנת זרוע לטלויזיה כיום נעות בין 120 ש"ח - 250 ש"ח במידה והמתקין משתמש במתקן הקיים שלכם. שימו לב לאיכות המתקין. שימו לב האם הוא מחזיק שלל של זרועות לטלויזיה להתאים למסך שלכם ולא להגביל אתכם. מומלץ מאד לרכוש את הזרוע למסך שלכם ישירות מהמתקין ולא עצמאית ברשתות.למתקין פלזמות וקולנוע ביתי מנוסה ומקצועי בדרך כלל יהיה ידע נרחב גם במחשבים, לא יזיק לשאול אם יוכל לחבר לכם את המחשבים למסכי הLCD או פלזמה שלכם (זה פינוק אמיתי).התקנת קולנוע ביתי - מתקין מקצועי גובה בדרך כלל בין 350 ש"ח - 600 ש"ח עבור התקנת מערכת סטריאו. במידה ובדירה החדשה ישנה הכנה של צנרות להעברת החוטים, הוא יגבה תוספת תשלום עבור 1 מטר של כבר מקצועי (או ישתמש בכבל הישן שלכם). לא מומלץ להשתמש בכבל הישן מהסיבה הפשוטה שהוא עלול להיות פגום, מתוח מידי, מעוך או קרוע מעט. אם המתקין הוא מקצועי, הוא יציע לכם כבר מקצועי בעלות סמלית ל-1 מטר.במידה ואין הכנות של צנרת לחוטים בקיר, המתקין יציע תעלות PVC דקות ויגבה תשלום סמלי עבור כל 1 מטר.

אז זכרו - העברת דירה יכולה להיות מהנה מאד או סיוט. תדאגו לטלויזיות\קולנוע ביתי שלכם, אחרי הכל אלו מכשירים יקרים ואמצעי הבידור המרכזיים של ביתכם.

מוגש בחום,תמיר התקנות

surround-sound.co.il

0722616515


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 תמיר

סייטלינקס - חברה לקידום אתרים 


מאמרים נוספים מאת תמיר
 
קבוצת גבאי פינוי בינוי- בכל הארץ!
30/12/19 | נדל"ן
קבוצת גבאי הוותיקה, מהחברות המובילות בארץ בתחום הנדל"ן, חולשת היום על פרויקטים רבים של פינוי-בינוי בהצלחה רבה.

איפה להחביא את טבעת האירוסין לפני ההצעה?
אם אתה רוצה להציע נישואין אך לא יודע היכן להחביא את הטבעת, אנחנו יכולים לעזור!

פיתוחי טכנולוגיות אבטחה והשפעתם על חיינו
אנחנו מבינים במהירות שחידושים טכנולוגיים אינם מפלים כשמדובר בשיבוש מגזרים. החל מתקשורת וכלה בבריאות, הטכנולוגיה משנה את העולם בהדרגה. להלן מבט על כמה מהדרכים שבהן חידושים טכנולוגיים יכולים להתקדם וכיצד זה עשוי להשפיע על חיינו בשנים הבאות.

KONKA (קונקה) - המותג
המותג אשר עשה תפנית והצליח להדהים את אירופה, גם בישראל

זרועות חשמליות למסכי טלויזיה - הלהיט הבא
למה לקום מהספה, כיום, רק לחיצה קטנה על השלט והמסך יגיע אליך.

מעמד לטלויזיה - עץ, מתכת או זכוכית?
החלטתם לא לתלות את מסך הטלויזיה על הקיר? ודאי מתלבטים איזה מעמד עדיף להנחת המסך עליו?

זרועות ברקן – מה הוא זרוע ברקן?
חברת זרועות ברקן נוסדה בשנת 1988 וזכתה להפוך למותג המוביל ביותר בארץ ובמדינות רבות בעולם. הידע והניסיון המצטבר של מומחי הפיתוח בחברה, עזרו רבות להעצמת חווית הצפייה של הצרכן תוך שמירה על מראה קלאסי ונקי.

מקרן קול, מה זה? שווה? מה ההבדל בין מקרן קול למערכת קולנוע ביתית?
מקרן קול? מה זה?
הסבר קצר על אופן הפעולה של מקרן קול, אופן התקנתו וההבדלים העיקריים בינו לבין מערכת קולנוע ביתית


מעבר דירה - מתקין פלזמות, מתקין קולנוע ביתי
01/05/11 | מעבר דירה
עוברים דירה? חברות הובלה אכן מפרקים לכם את המוצרים מהדירה הישנה אך לא מרכיבים בדירה החדשה. יש לי פתרון עבורכם...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI