דף הבית אימון אישי אימון עיסקי על חשיבה חיובית ושיווק רשתי
על חשיבה חיובית ושיווק רשתי
אמיר פטיטו 25/11/11 |  צפיות: 4822

אם אתה שואף להעביר את אותו החיים של החברה שלך שלב אחד קדימה אתה נדרש להחליף את הגורמים השליליים בחיים של העסק שלך עם הגורמים החיוביים.

חלקנו אינם מודעים לכמות ההשפעות השליליות בחיינו. אנחנו מופגזים שדרים שליליים מן התקשורת, הציבור סביבנו, ומזיק הרבה יותר מכל אף מעצמנו.

בספר אבא עשיר אבא עני מדברים על כך שאנחנו נדרשים להתרכז הרבה יותר ברצון לצאת מהקופסה וממירוץ העכברים, גם כאשר הסביבה היא שלילית בנושא זה.


השלב הראשוני בהליך של החלפת השליליות יחד עם התוצאות החיוביות זו החלטה להתחיל לחפש את אותם המסרים השליליים כדי להחליף אותם יחד עם תוצאות חיוביות. החלט ש אתה תוכל להתעסק בחיובי בעולם הזה.

הסירו באופן דרסטי את כמות החדשות שאתם קוראים מפני ש שרוב החדשות הם חדשות רעות, שריפות, שיטפונות ועוד. השקיעו את אותו פרק הזמן הזה בקריאת ספרים הקשורים להשכלה פיננסית.

רבים מאיתנו רגילים לצפות בחדשות בטרם השינה ולהשיג מנה אדירה של דברים שלילי טרם שנחליט ללכת לישון.

מה הפלא שלכל כך הרבה אנשים יש בעיות שינה? האווירה ששוררת שאנחנו בטרם שאנחנו הולכים לישון חלה על למחרת בבוקר, לאחר מכן אתה מגדיר את עצמך להתחלת היום למחרת במצב רוח רע.

מרבית הסיכויים שאתה לא צריך את מרבית המידע השלילי שאתה לוקח מן החדשות, ואתה תתפקד בסדר גמור ללא זה.

מעבר לספרים של השכלה פיננסית החלף את החדשות בקלטות מוטיבציה, מוסיקה מרוממת ואתרים הנוגעים בעניין של התקדמות פרטית.

חברות של שיווק רשתי מעודדות השכלה פיננסית.


חפש סיפורי הצלחה, ביוגרפיות של אנשים מצליחים כדי ולראות מה עובד בשבילך. תתחיל לחוש יותר טוב באורח מיידי.

הצעד הבא של החברה שלך הינו לקבוע אחר כמות הטלוויזיה שאתה צופה. מחקר שנערך לאחרונה הראה שלמרת שרוב האנשים צופים בטלוויזיה, אינם רוצים בתוכנית שהם צופים בכל זמן נתון.

הצעד השני הינו לקבוע את החשיפה של החברה שלך לאנשים שליליים. אנשים שליליים יכולים למשוך את העסק למטה.

 

אם תשאלו את איפה הכסף ? אז הוא בחיבור לאנשים הנכונים.

בספר אבא עשיר אבא עני הוא מדבר גם על איך שאנחנו צריכים למצוא דמות חיקוי לעקוב אחריה וללמוד ממנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמיר פטיטו

הכותב עוסק בתחום של שיווק רשתי באינטרנט ובעל עסק של שיווק רב שכבתי. 


מאמרים נוספים מאת אמיר פטיטו
 
מוצרים איכותיים במחירים משתלמים - "קונים ישיר בע"מ"
14/08/13 | מחקרי שוק
השילוב המנצח של קנייה מוצלחת הוא ללא ספק בין מוצרים איכותיים ומחירים נמוכים, וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים. לא פעם קנינו פריט שממש אהבנו אבל הרגשנו ששילמנו עליו קצת יותר מדי והתחלנו להצדיק את הקנייה

הכנסה נוספת - רעיונות חדשים
20/07/12 | בלוגים
כאשר תאסוף את כל מה שאתה צריך לדעת כדי ליצור רווח מכל מה שלמדת ולרכז אותו בספר דיגיטלי של שיווק באינטרנט. ישנם המון תחומים שבהם בני אדם חייבים עזרה לכן אם צברת ידע רב וניסיון בכתיבת ומכירה באינטרנט שיווק ספר אלקטרוני יכול להיות אפשרות מוצלחת עבורך ליצור הכנסה נוספת קבועה בעזרת עבודה מהבית בעזרת האינטרנט.

צריך מוטיבציה לעבודה מהבית ?
אינך לבד. כולנו עוברים תקופות מעין אלה בשלב כלשהו. החדשות הטובות הנן שאנו מסוגלים לעשות דבר חשוב בנידון. הנה מספר רעיונות שיעזרו לשבור אחר השגרה ולהרגיש מאושרים שוב.

השינוי של תעשיית השיווק הרשתי
אנשים מאז ומעולם מפחדים לגבי רעיונות ושיטות שעלולים להביא לשינוי, קורה שאנחנו אפילו ע"י בורות. הפחד של השינוי גרם ללעג אודות האנשים הגדולים מבין כולם בהיסטוריה שלנו.

הכנסה נוספת דרך חשוב והתעשר
הספר אמנם פורסם כבר ב- 1937 אולם החל לצבור תאוצה בעצם בעולם של ימינו, זאת מחמת שהרבה מאוד אנשים מחפשים אפשרות חדשה לחיים ורצון לרענן.

איך אפשר להשתפר בעסק של שיווק רשתי באינטרנט ?
אתה צריך לרכוש ידע כדי לוודא שהשם שלך בא למאות אלפי לקוחות, ועל אודות ידי ניצול בשיטה הזאת, באופן זה את תמנע מלהיות דוחף ואפילו לא תדרש להשתמש בטכניקות סגירה.

האם אפשר לייצר הכנסות נוספות דרך גוגל אדסנס ?
למדו להתחיל לעסוק בדרך יעילה כי הסיבות האלו לייצור הכנסה נוספת אלו בעצם גורם מעולה של פעילות ותעבורה גדולה. רבים מהצרכנים נעזרים באסטרטגיה הזו כדי ליצור הכנסה פסיבית עם אדסנס.

דרך מקורית להרוויח כסף ברשת האינטרנט
זו כנראה הדרך הקלה ביותר בשבילם כדי לעשות כסף. בסוג זה בוודאי של שיווק שותפים, הסוחר משלם לשותפים שבו הוא מתעניין בכל פעם שמבקר נכנס למצוא שלו, כלומר בכל פעם שמישהו לוחץ דרך הבאנר של הסוחר או צורת פרסומים תוכן.

הרגלי ההצלחה של בריאן טרייסי
כולנו אוהבים לחוות הצלחה אבל בואו נסתכל בעבר על הפנטזיה של הצלחה ולברר אחת הסיבות הבסיסיות ביותר מדוע אנשים מצליחים.

על חשיבה חיובית ושיווק רשתי
סיכום זה יראה לכם כיצד לקחת את אותם ההשפעות שליליות בחייך ולהחליף אותם עם תוצאות חיוביות, באופן זה שיהיה לך עלייה במורל ובתפוקה דבר שיוביל לביצועי שיא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI