דף הבית אימון אישי אימון אישי - אחר הכנסה נוספת דרך חשוב והתעשר
הכנסה נוספת דרך חשוב והתעשר
אמיר פטיטו 14/12/11 |  צפיות: 4978

ה המשיך אצלי אחר השינוי שהחל 5 שבועות לפני כן והצליח להחליף לי אחר האופן בו אני מסתכל על הגורמים.

נפוליון היל בזבז מעל עשרים וחמישה שנה בכתיבת הספר תוך אשר הוא חוקר אישיים גדולים בעניינים שונים ויתכן שאף מראיין אותם כדי להבין אחר הסיבות שגרמו להם לנצח.

 

הינו בודק את אותה התנהגותם לעומק ומגלה דפוס זהה עפ"י רוב אצל כמעט כל עשירי העולם.

חשוב והתעשר כדרך חדשה לחיים

בספר חשוב והתעשר נפוליון מדבר על אודות באופן זה שהבסיס להצלחה בחיים העסקיים ובכלל בכל התחומים בחיינו הוא חשיבה חיובית.

חשיבה חיובית הובילה אותי לעשות כסף ברשת לאחר הרבה התמדה ונחישות.

אמנם הוא נשמע כגון עוד קלישאה אינו ברורה של איזה גורו, אולם נפוליון מבסס בספר את הטענות האלו ונותן הסברים אנשים מצליחים ועל גבי אנשים שנפלו שניה לפני שהם כבר הגיעו לזהב.

הוא מדבר על איך שהחשיבה שלנו יוצרת את המציאות שלנו.

בספר חשוב והתעשר מתוארים עקרונות שהיו משותפים עבור כל העשירים והמצליחנים שראיין וחקר במשך השגת הספר:

1.שאיפה, אמונה, שכנוע עצמי, מומחיות, דמיון, החלטה והתמדה, דבקות במטרה.

כמה ספרי התפתחות אישית ועסקית כמו חשוב והתעשר, אבא עני אבא עשיר, בית ספר לעסקים ועוד מגוונים נוספים גרמו אותי לחפש פרויקט חדש שיוכל לסייע לי לצאת מהקופסה וללכת לעצמאות חומרית.

 

ישנו לי הערכה גדולה לעיסוק הזה בגלל ש מעבר לאפשרות של לייצר הכנסה נוספת, ניתן לרכוש ידע ולהתפתח שם ולפגוש הרבה מאוד אנשים עם רצון לעשות משהו גדול מאוד בחיים ולא לחיות סתם חיים רגילים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמיר פטיטו

הכותב עוסק בתחום של שיווק רשתי באינטרנט ובעל עסק של שיווק רב שכבתי. 


מאמרים נוספים מאת אמיר פטיטו
 
מוצרים איכותיים במחירים משתלמים - "קונים ישיר בע"מ"
14/08/13 | מחקרי שוק
השילוב המנצח של קנייה מוצלחת הוא ללא ספק בין מוצרים איכותיים ומחירים נמוכים, וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים. לא פעם קנינו פריט שממש אהבנו אבל הרגשנו ששילמנו עליו קצת יותר מדי והתחלנו להצדיק את הקנייה

הכנסה נוספת - רעיונות חדשים
20/07/12 | בלוגים
כאשר תאסוף את כל מה שאתה צריך לדעת כדי ליצור רווח מכל מה שלמדת ולרכז אותו בספר דיגיטלי של שיווק באינטרנט. ישנם המון תחומים שבהם בני אדם חייבים עזרה לכן אם צברת ידע רב וניסיון בכתיבת ומכירה באינטרנט שיווק ספר אלקטרוני יכול להיות אפשרות מוצלחת עבורך ליצור הכנסה נוספת קבועה בעזרת עבודה מהבית בעזרת האינטרנט.

צריך מוטיבציה לעבודה מהבית ?
אינך לבד. כולנו עוברים תקופות מעין אלה בשלב כלשהו. החדשות הטובות הנן שאנו מסוגלים לעשות דבר חשוב בנידון. הנה מספר רעיונות שיעזרו לשבור אחר השגרה ולהרגיש מאושרים שוב.

השינוי של תעשיית השיווק הרשתי
אנשים מאז ומעולם מפחדים לגבי רעיונות ושיטות שעלולים להביא לשינוי, קורה שאנחנו אפילו ע"י בורות. הפחד של השינוי גרם ללעג אודות האנשים הגדולים מבין כולם בהיסטוריה שלנו.

הכנסה נוספת דרך חשוב והתעשר
הספר אמנם פורסם כבר ב- 1937 אולם החל לצבור תאוצה בעצם בעולם של ימינו, זאת מחמת שהרבה מאוד אנשים מחפשים אפשרות חדשה לחיים ורצון לרענן.

איך אפשר להשתפר בעסק של שיווק רשתי באינטרנט ?
אתה צריך לרכוש ידע כדי לוודא שהשם שלך בא למאות אלפי לקוחות, ועל אודות ידי ניצול בשיטה הזאת, באופן זה את תמנע מלהיות דוחף ואפילו לא תדרש להשתמש בטכניקות סגירה.

האם אפשר לייצר הכנסות נוספות דרך גוגל אדסנס ?
למדו להתחיל לעסוק בדרך יעילה כי הסיבות האלו לייצור הכנסה נוספת אלו בעצם גורם מעולה של פעילות ותעבורה גדולה. רבים מהצרכנים נעזרים באסטרטגיה הזו כדי ליצור הכנסה פסיבית עם אדסנס.

דרך מקורית להרוויח כסף ברשת האינטרנט
זו כנראה הדרך הקלה ביותר בשבילם כדי לעשות כסף. בסוג זה בוודאי של שיווק שותפים, הסוחר משלם לשותפים שבו הוא מתעניין בכל פעם שמבקר נכנס למצוא שלו, כלומר בכל פעם שמישהו לוחץ דרך הבאנר של הסוחר או צורת פרסומים תוכן.

הרגלי ההצלחה של בריאן טרייסי
כולנו אוהבים לחוות הצלחה אבל בואו נסתכל בעבר על הפנטזיה של הצלחה ולברר אחת הסיבות הבסיסיות ביותר מדוע אנשים מצליחים.

על חשיבה חיובית ושיווק רשתי
סיכום זה יראה לכם כיצד לקחת את אותם ההשפעות שליליות בחייך ולהחליף אותם עם תוצאות חיוביות, באופן זה שיהיה לך עלייה במורל ובתפוקה דבר שיוביל לביצועי שיא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI