דף הבית אימון אישי אימון עיסקי הרגלי ההצלחה של בריאן טרייסי
הרגלי ההצלחה של בריאן טרייסי
אמיר פטיטו 27/11/11 |  צפיות: 5328

כרגע, תחשוב על מישהו שאתה מכיר באופן אישי שמצליח. אתה יכול לראות את הפנים שלו בראש שלך?

עכשיו שאלו את עצמכם את השאלה הזאת, "האם האדם הזה יש שגרת מוצלחת או ההרגלים שלו הם שגורמים לו להיות מוצלח?".

לפעמים ההבדל היחיד בין להצליח ולהיות ממוצע הוא להיות בעל הרגל מוצלח.

כמה דוגמאות של הרגלים מוצלחים:  יכולת לקום מוקדם, לעשות דבר כאשר הם צריכים לעשות, להיות מוכן, או לדאוג ליצור לעצמם ארגון זמן יעיל.

אז איך מתחילים לבנות הרגלים אלה להצלחה בחיים שלך ?

הנה 4 טיפים על יצירת הרגלי הצלחה:

1. זיהוי - מצא את התחומים בחיים שלך, כי צריך שינוי. תכתוב את הרגלים חדשים שצריכים להיווצר. אל תהיו המומים בבית מנסה להבין איך אתה הולך להקים את כל ההרגלים האלה.

2. רוב האנשים פוגעים בעצמם בניסיון לשנות את הכל בבת אחת. במקום זאת, לבחור אחד או שני הרגלים שברצונך ליצור. במשך 30-90 ימים אלה יהיו הרגלי הצלחה תיצור. בריאן טרייסי תמיד אומר שצריך צעד אחד בכל פעם.

3. התחילו בקטן - עכשיו שיש לך הרגלים להצלחה, ליצור שגרה יומית או שבועית לעקוב אחרי זה.

למשל, נניח שאתה רוצה להתעורר שעה קודם לכן, כך שאתה יכול להשיג יותר דברים.

צריך רק להגדיר את השעון 2-5 דקות קודם לכן בכל בוקר עד שתגיע למטרה שלך. ככה זה ייקח לך 30 יום או 12 יום בהתאמה כדי ליצור הרגל להצלחה שלך. בריאן טריסיי כתב כל זה בכתבה על נוסחת ה -1000 %.

4. חזור - לאחר שיצרת הרגלים חדשים, חשוב על 2 ההרגלים הבאים שברצונך ליצור. לפני שאתה יודע את זה תצטרך ליצור חיים חדשים של הרגלי הצלחה.

תארו לעצמכם איפה תהיו בעוד שנה אם אתה מבין ארבעת המפתחות ליצירת הרגלי מוצלח. אם זה לוקח לך רק 60 ימים כדי ליצור 2 הרגלים אז תייצר 12 הרגלי הצלחה בשנה אחת בלבד.

תוכלו לקרוא עוד הצלחה בכתבות על בריאן טרייסי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמיר פטיטו

הכותב עוסק בתחום של שיווק רשתי באינטרנט ובעל עסק של שיווק רב שכבתי. 


מאמרים נוספים מאת אמיר פטיטו
 
מוצרים איכותיים במחירים משתלמים - "קונים ישיר בע"מ"
14/08/13 | מחקרי שוק
השילוב המנצח של קנייה מוצלחת הוא ללא ספק בין מוצרים איכותיים ומחירים נמוכים, וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים. לא פעם קנינו פריט שממש אהבנו אבל הרגשנו ששילמנו עליו קצת יותר מדי והתחלנו להצדיק את הקנייה

הכנסה נוספת - רעיונות חדשים
20/07/12 | בלוגים
כאשר תאסוף את כל מה שאתה צריך לדעת כדי ליצור רווח מכל מה שלמדת ולרכז אותו בספר דיגיטלי של שיווק באינטרנט. ישנם המון תחומים שבהם בני אדם חייבים עזרה לכן אם צברת ידע רב וניסיון בכתיבת ומכירה באינטרנט שיווק ספר אלקטרוני יכול להיות אפשרות מוצלחת עבורך ליצור הכנסה נוספת קבועה בעזרת עבודה מהבית בעזרת האינטרנט.

צריך מוטיבציה לעבודה מהבית ?
אינך לבד. כולנו עוברים תקופות מעין אלה בשלב כלשהו. החדשות הטובות הנן שאנו מסוגלים לעשות דבר חשוב בנידון. הנה מספר רעיונות שיעזרו לשבור אחר השגרה ולהרגיש מאושרים שוב.

השינוי של תעשיית השיווק הרשתי
אנשים מאז ומעולם מפחדים לגבי רעיונות ושיטות שעלולים להביא לשינוי, קורה שאנחנו אפילו ע"י בורות. הפחד של השינוי גרם ללעג אודות האנשים הגדולים מבין כולם בהיסטוריה שלנו.

הכנסה נוספת דרך חשוב והתעשר
הספר אמנם פורסם כבר ב- 1937 אולם החל לצבור תאוצה בעצם בעולם של ימינו, זאת מחמת שהרבה מאוד אנשים מחפשים אפשרות חדשה לחיים ורצון לרענן.

איך אפשר להשתפר בעסק של שיווק רשתי באינטרנט ?
אתה צריך לרכוש ידע כדי לוודא שהשם שלך בא למאות אלפי לקוחות, ועל אודות ידי ניצול בשיטה הזאת, באופן זה את תמנע מלהיות דוחף ואפילו לא תדרש להשתמש בטכניקות סגירה.

האם אפשר לייצר הכנסות נוספות דרך גוגל אדסנס ?
למדו להתחיל לעסוק בדרך יעילה כי הסיבות האלו לייצור הכנסה נוספת אלו בעצם גורם מעולה של פעילות ותעבורה גדולה. רבים מהצרכנים נעזרים באסטרטגיה הזו כדי ליצור הכנסה פסיבית עם אדסנס.

דרך מקורית להרוויח כסף ברשת האינטרנט
זו כנראה הדרך הקלה ביותר בשבילם כדי לעשות כסף. בסוג זה בוודאי של שיווק שותפים, הסוחר משלם לשותפים שבו הוא מתעניין בכל פעם שמבקר נכנס למצוא שלו, כלומר בכל פעם שמישהו לוחץ דרך הבאנר של הסוחר או צורת פרסומים תוכן.

הרגלי ההצלחה של בריאן טרייסי
כולנו אוהבים לחוות הצלחה אבל בואו נסתכל בעבר על הפנטזיה של הצלחה ולברר אחת הסיבות הבסיסיות ביותר מדוע אנשים מצליחים.

על חשיבה חיובית ושיווק רשתי
סיכום זה יראה לכם כיצד לקחת את אותם ההשפעות שליליות בחייך ולהחליף אותם עם תוצאות חיוביות, באופן זה שיהיה לך עלייה במורל ובתפוקה דבר שיוביל לביצועי שיא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI