דף הבית אימון אישי אימון אישי - אחר צריך מוטיבציה לעבודה מהבית ?
צריך מוטיבציה לעבודה מהבית ?
אמיר פטיטו 04/03/12 |  צפיות: 4225

עסק של עבודה מהבית דרך האינטרנט דורש הרבה מאוד כוח - האם גם לך חסרה מוטיבציה כדי להתחיל לפעול ?

אנו מאבדים עניין בחיים ומרגישים עייפים, עצבניים וחסרי מוטיבציה. אנשים מעונינים להתחבא מתחת לשמיכה ואפילו לא להתמודד יחד עם היום. שמא הינכם גורמים לעצמכם להיות מוצפים בעבודה מהבית או סתם חשים עצב על אודות הכאב והסבל בעולם ולפעמים סתם מרגיש משועמם בשגרה של חיי היומיום שלך.

אינך לבד. כולנו עוברים תקופות מעין אלה בשלב כלשהו. החדשות הטובות הנן שאנו מסוגלים לעשות דבר חשוב בנידון.

הנה מספר רעיונות שיעזרו לשבור אחר השגרה ולהרגיש מאושרים שוב:

1) קח "טיים אאוט" - מתח ממושך יהיה מסוגל למשוך אותנו למטה.

מירב ההתלהבות שהייתה לכם אז יכולה להיעלם. בטרם שתעשה דבר שונה, כדאי לקחת כמה דקות לנשום ופשוט להירגע.

רוקן אחר מוחך מכל הלחץ והדאגה. זה לוקח הרבה זמן, אבל אל תוותר. כאשר מחשבות ינסו להיכנס בעדינות דחוף אותם בחזרה החוצה והמשך לשמור על המוח שלך ריק ושקט. קח נשימות איטיות ועמוקות ותלמד לתת לכל השרירים שלך להירגע. שב בשקט ומלא את המצברים שלך. הקפידו לעשות את זה מדי יומיים, או שמא אפילו פעמיים ביום (בוקר וערב). אנחנו צריכים זמן שקט כמה שאנחנו מוכרחים כל דבר אחר בחיים. תן לעצמך את המתנה של שלווה פנימית.

2) קבל השראה של עבודה מהבית - קרא דבר חשוב על מוטיבציה, השראה או משהו מרומם. עבור בנושא מגוון תמונות של טבע יפהפה, או סתם תקרא משהו הומוריסטי. במודע להעביר את אותם המחשבות שלך למקום חיובי מעט יותר. התמקדות באופן בלבדי בעבודה ובמטלות היומיומיות של החברה שלנו בחיים עלולים להשאיר לכם הרגשה רעה.

אנחנו תמיד אמורים לדרוש אחר דברים שיעזרו לנו לרומם את רוחנו ואת מצבי הרוח שלנו.

אל תחכו שההשראה תבוא לדפוק על דלת הבית שלך, צא לאתר אותה.

3) להתרגש – תצית מחדש את אותה ההתלהבות שלך. אם אתה הראשון להתחיל פרוייקט חדש של עבודה מהבית תתלהב לגבי זה.

במשך הזמן, אנחנו יכולים לאבד את אותה ההתלהבות עבור כמות גדולה של תירוצים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמיר פטיטו

הכותב עוסק בתחום של שיווק רשתי באינטרנט ובעל עסק של שיווק רב שכבתי. 


מאמרים נוספים מאת אמיר פטיטו
 
מוצרים איכותיים במחירים משתלמים - "קונים ישיר בע"מ"
14/08/13 | מחקרי שוק
השילוב המנצח של קנייה מוצלחת הוא ללא ספק בין מוצרים איכותיים ומחירים נמוכים, וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים. לא פעם קנינו פריט שממש אהבנו אבל הרגשנו ששילמנו עליו קצת יותר מדי והתחלנו להצדיק את הקנייה

הכנסה נוספת - רעיונות חדשים
20/07/12 | בלוגים
כאשר תאסוף את כל מה שאתה צריך לדעת כדי ליצור רווח מכל מה שלמדת ולרכז אותו בספר דיגיטלי של שיווק באינטרנט. ישנם המון תחומים שבהם בני אדם חייבים עזרה לכן אם צברת ידע רב וניסיון בכתיבת ומכירה באינטרנט שיווק ספר אלקטרוני יכול להיות אפשרות מוצלחת עבורך ליצור הכנסה נוספת קבועה בעזרת עבודה מהבית בעזרת האינטרנט.

צריך מוטיבציה לעבודה מהבית ?
אינך לבד. כולנו עוברים תקופות מעין אלה בשלב כלשהו. החדשות הטובות הנן שאנו מסוגלים לעשות דבר חשוב בנידון. הנה מספר רעיונות שיעזרו לשבור אחר השגרה ולהרגיש מאושרים שוב.

השינוי של תעשיית השיווק הרשתי
אנשים מאז ומעולם מפחדים לגבי רעיונות ושיטות שעלולים להביא לשינוי, קורה שאנחנו אפילו ע"י בורות. הפחד של השינוי גרם ללעג אודות האנשים הגדולים מבין כולם בהיסטוריה שלנו.

הכנסה נוספת דרך חשוב והתעשר
הספר אמנם פורסם כבר ב- 1937 אולם החל לצבור תאוצה בעצם בעולם של ימינו, זאת מחמת שהרבה מאוד אנשים מחפשים אפשרות חדשה לחיים ורצון לרענן.

איך אפשר להשתפר בעסק של שיווק רשתי באינטרנט ?
אתה צריך לרכוש ידע כדי לוודא שהשם שלך בא למאות אלפי לקוחות, ועל אודות ידי ניצול בשיטה הזאת, באופן זה את תמנע מלהיות דוחף ואפילו לא תדרש להשתמש בטכניקות סגירה.

האם אפשר לייצר הכנסות נוספות דרך גוגל אדסנס ?
למדו להתחיל לעסוק בדרך יעילה כי הסיבות האלו לייצור הכנסה נוספת אלו בעצם גורם מעולה של פעילות ותעבורה גדולה. רבים מהצרכנים נעזרים באסטרטגיה הזו כדי ליצור הכנסה פסיבית עם אדסנס.

דרך מקורית להרוויח כסף ברשת האינטרנט
זו כנראה הדרך הקלה ביותר בשבילם כדי לעשות כסף. בסוג זה בוודאי של שיווק שותפים, הסוחר משלם לשותפים שבו הוא מתעניין בכל פעם שמבקר נכנס למצוא שלו, כלומר בכל פעם שמישהו לוחץ דרך הבאנר של הסוחר או צורת פרסומים תוכן.

הרגלי ההצלחה של בריאן טרייסי
כולנו אוהבים לחוות הצלחה אבל בואו נסתכל בעבר על הפנטזיה של הצלחה ולברר אחת הסיבות הבסיסיות ביותר מדוע אנשים מצליחים.

על חשיבה חיובית ושיווק רשתי
סיכום זה יראה לכם כיצד לקחת את אותם ההשפעות שליליות בחייך ולהחליף אותם עם תוצאות חיוביות, באופן זה שיהיה לך עלייה במורל ובתפוקה דבר שיוביל לביצועי שיא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI