דף הבית בידור ופנאי רדיו הפקת סרטי תדמית הקצב והזמן
הפקת סרטי תדמית הקצב והזמן
יוסי בוזגלו 14/02/12 |  צפיות: 11801

אם החלטתם על הפקת סרטי תדמית לשם שדרוג תדמיתכם אל מול הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים. אתם בודאי כבר מודעים לכוחה של סרטונים אלו בכל הנוגע לנוחות, נגישות ופתיחות העסק. אך אל לכם לחשוב שכל סרטי התדמית מביאים לאותה התוצאה. הפקת סרטי תדמית שאינם עונים על חוקי הזמן והקצב האינטרנטיים עלולים לשעמם או להתיש את הצופה שלכם. במקרה כזה יש סיכוי טוב שהצופה יוותר עם טעם מר מן הסרטון ורושם רע מהחברה שלכם.

אורך סרטי תדמית ממוצע

לרוב, סרטי תדמית חברה יגזלו 2-3 דקות מזמנו של הצופה בעוד שסרטי תדמית למוצר רק דקה או שתיים. בעידן התזזיתי והמהיר של זמננו, איבדנו את היכולת לספוג מידע לאחר זמן קצר זה. אם עיקר מעייניכם הוא הפקת סרטי תדמית  להקרנה בפני אולם, אורך סרט מסוג זה ינוע בין רבע שעה לעשרים דקות, הסיבה לכך נובעת מחוסר היכולת של הצופה לבצע כל פעולה אחרת פרט לצפייה.

המקצב

גם אם הצלחתם לכלוא את הצופה שלכם לעשרים דקות וגם אם הוא צופה מזדמן לסרט באורך דקה  לא כדאי להתעלל בו. סרט בעל מקצב איטי ישעמם את הצופים בו, יעייף אותם, יגרום להם לנדוד במחשבותיהם ואחרי שהשקעתם כל כך הרבה על הפקת סרטי תדמית, זה הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה. לכן, דאגו לרתק את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם באמצעות מקצב מהיר. המקצב מתקבל משימוש במוזיקה ושינויים מהירים בזוויות הצילום.

אם אתם מחפשים סרטי תדמית העונים לחוקי המקצב והזמן היכנסו ליוטיוב והקלידו blender תוצאת החיפוש הראשונה שתצא לכם תהיה will it blend של חברת Blendtec . לשם פרסום מוצר יצרה החברה של סרטי תדמית רוב הסרטון הבלנדר מבצע את עבודתו אך אין רגע דל כי המצלמה עוברת למדען, חזרה לבלנדר ואז מזווית אחרת.הסרטונים קצרים מהירים ומשעשעים כל כך שאנשים צופים בהם גם כאשר הם אינם מחפשים בלנדר.

שימו לב!

כאשר אתם בוחרים חברה שתבצע עבורכם הפקת סרטי תדמית בדקו היטב שהתוצר שתקבלו ישרת אתכם נאמנה.ניתן לבחון את טיב הסרטונים אותה היא מפיקה דרך הדוגמאות המוצגות באתרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI