דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
moti4321 05/07/12 |  צפיות: 4539

הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים. מסיבה זו מומלץ מאד אחת לשנה לקראת הקיץ להזמין בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הדברות כדי לבצע הדברה מקיפה ויסודית ולסייע לכם לזכות בקיץ נעים וללא מזיקים בבית. אז מה ניתן לעשות כנגד המזיקים השונים? איזו הדברה עדיפה במקרה שיש ילדים קטנים בבית? עד כמה הדברה ירוקה היא יעילה? כל זאת במאמר שלפניכם.

סוגים שונים

למי שמעוניין לקבל כיום שירות בתחום של הדברות כדאי לדעת שיש כמה סוגים של הדברות שניתן לחלקן לשתי קבוצות עיקריות: בקבוצה אחת תמצאו את חומרי ההדברה השונים על פי סוגי המזיקים- ג'וקים, עכברים, נמלים, יתושים ועוד. החלוקה השנייה היא לפי סוג החומרים ועושה אבחנה בין חומרי הדברה רגילים ובין חומרי הדברה ירוקים.

תיקנים

הדברה שמטרתה להדביר תיקנים או בשמם העממי ג'וקים היא כזו שמרוססת על רצפת הבית. כאשר מדובר בהדברה רגילה יש צורך לכסות את כל כלי האוכל שלנו ולאטום אותם כדי לשמור שלא יבואו במגע עם חומרים כימיים מסוכנים. הדברה כזו תתנדף תוך יומיים לפחות כיוון שחומרי ההדברה מכילים חומרים שההתפרקות שלהם היא איטית מאד.

חומרים ירוקים

חומרים ירוקים שמשמשים להדברת תיקנים לעומת זאת מתפרקים מהר יותר. יעילותם זהה לחומרי ההדברה הרגילים, והם אינם מחייבי את דיירי הבית לצאת מהבית או לחשוש במקרה שיש ילדים קטנים שמבלים שעות רבות על הרצפה.

עכברים

הדברות עכברים נעשות לא על ידי חומרי הדברה אלא על ידי מלכודות או על ידי אוכל מרעל לאחר שימוש בהדברה של מזיקים,  מה שמבטיח שהעכבר ימות. למי שלא מעוניין בכך, אין הכרח להרוג את העכברים. ניתן ללכוד אותם במלכודות שבהן יש כלוב ולשחררם במקום מרוחק יותר.

נמלים

חומרי הדברה שמשמשים לטיפול במפגע נמלים יפוזרו על ידי המדביר בבית ובגינה ומשום כך יהיה עלינו לצאת מהבית למשך מספר ימים עד שיתפוגג הריח.  גם כאן ניתן להזמין הדברות ירוקות ואפילו יעילות יותר שמחייבות עבודה של בעלי מקצוע מיוחדים שיאתרו את קן הנמלים וידבירו אותו. דרך נוספת להדברת נמלים היא לתת לנמלה אחת מזון מורעל שאותו תעביר למלכת קן הנמלים. משתמות מלכת הקן יודבר הקן כולו יחד אתה.

עדיף למנוע

כאמור ניתן לפתור את בעיית המזיקים בעזרת הדברה. ההמלצה היא למנוע את הופעתם על ידי הדברה מבעוד מועד לפני בוא הקץ אם תקפידו לבצע אחת לשנה הדברה על ידי מדביר מקצועי סביר להניח שתמנעו מהתענוג המפוקפק של מציאת מזיקים כאלה ואחרים בביתכם.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI