דף הבית פיננסים וכספים משכנתא כל המידע על מחזור משכנתא
כל המידע על מחזור משכנתא
moti4321 15/11/12 |  צפיות: 4712

מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר. כמובן, מחזור משכנתא יכול להתבצע גם במצב בו יכולת ההחזר שלכם נפגמת ואתם רוצים לפרוס את התשלומים לעוד כמה שנים כדי להקטין את ההחזר החודשי לסכום אשר בו אתם יכולים לעמוד. לכן, רבים מגיעים למצב בו במהלך תקופת המשכנתא שלהם הם מבצעים מחזור משכנתא המעניק להם יתרונות רבים מאוד.

עמלות אודות מחזור משכנתא

הבנקים השונים אשר בהם מבצעים מחזור משכנתא גובים מגוון עמלות אשר עליכם לשלם בעת ביצוע מחזור משכנתא ולכן יש לקחת בחשבון את גובה העמלות הללו ולבצע מחזור משכנתא רק במצבים של שינוי משמעותי מאוד ולא סתם, אחרת תשלמו עמלות לשווא וייתכן כי זה בכלל לא ישתלם לכם. בין העמלות אותן גובים הבנקים בעת מחזור משכנתא ניתן למצוא עמלות כמו עמלות פירעון מוקדם, עמלה תפעולית, עמלות אי הודעה מוקדמת, עמלת היוון בגין הפרשי ריבית, עמלת מדד ממוצע ועוד עמלות שונות ומשונות. לכן, מחזור משכנתא בצעו בליווי מקצוענית והתייעצו עם מומחים קודם לכן כדי לדעת האם זה בכלל משתלם לכם.

האם ניתן לבצע מחזור משכנתא בבנק חדש ?

אם אתם לא מרוצים מהבנק המקורי אשר בו נטלתם את המשכנתא אתם יכולים לבצע מחזור משכנתא בבנק חדש אך קחו בחשבון כי מדובר בתהליך ארוך מאוד הכולל פתיחת תיקים, מילוי טפסים שונים ועבודה רב עד לביצוע מחזור המשכנתא. יחד עם זאת, מחזור משכנתא בבנק חדש לעיתים יכולה להיות משתלמת כי הבנק החדש רוצה למשוך אתכם לבד ולכן הוא יעניק לכם הרבה יותר הטבות ואפשרויות נוחות אשר יהפכו את המשכנתא שלכם להרבה יותר משתלמת ומשכנתא שתוכלו להחזיר בצורה הרבה יותר נוחה והרבה יותר טובה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI