דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר קייטרינג חלבי בתל אביב
קייטרינג חלבי בתל אביב
איתי 26/08/12 |  צפיות: 3324

הטעם עושה את האירוע

אירוע מצריך הכנות רבות הכוללות את בחירת מקום האירוע, התקליטן, העיצוב ועוד. אך בסופו של יום האורחים ישפטו את האירוע שלכם בהתאם לבלוטת הטעם שלהם. לכן, חשוב מאוד שתבחרו בחברת קייטרינג חלבי אשר תוכל לספק לכם מאכלים מיוחדים וקינוחים מלאכת יד אשר יהפכו את האירוע שלכם לאירוע מהול בריחות וטעמים מהנים.

כיום, כל חברת קייטרינג מציעה ללקוחותיה אפשרות ליום טעימות, בו הלקוחות יוכלו להתרשם מטעמם ואיכותם של המנות השונות אותן החברה משווקת. קבעו עם חברת הקייטרינג מועד לטעימות והגיעו להחלטה האם תפריט המזונות אותו היא מציעה תואם לטעמכם.

בחירת חברת קייטרינג חלבי

בחירה מושכלת של חברת קייטרינג בתל אביב צריכה לכלול את הפרמטרים הבאים:

  • החברה- יש לוודא כי מדובר בחברה חוקית אשרמספקת קבלות ויכולה להציג בפניכם אישורים מהרשויות כי היא פועלת על פי חוזיםובצורה חוקית. בנוסף, יש לוודא כי מדובר בחברה בעלת ניסיון קודם אשר פועלתבשקיפות מלאה ותשמח לתת לכם שמות של לקוחות אשר שכרו בעבר את שירותיהקייטרינג החלבי של החברה וכן קייטרינג לאירועים קטנים.
  • ייעוץ- בחרו בחברת קייטרינג אשר מציעהללקוחותיה פגישת ייעוץ וכן הכוונה באשר לסוגי המזונות, העיצוב וסוג ההגשההמומלץ. חשוב לוודא שההכוונה ניתנת על בסיס התקציב עליו החלטתם.
  • הכנה מקדימה- חשוב לקבוע מה תהיה כמותהמשתתפים פלוס אחוזי הסטייה. לאפיין את אופי האירוע ואת המוזמנים אליו וכןלקבוע מה יהיה התקציב המיועד לקייטרינג.
  • הצעת מחיר- הצעת מחיר של חברת קייטרינג חלביצריכה לכלול את מחיר המנה, הציוד, השירות הניתן על ידי המלצרים ושירותיםנלווים נוספים בהם אתם מעוניינים, כמו למשל שירותי ליווי לאורך כל האירוע,תוספת של בר, עוגות מעוצבות מלאכת יד ועוד.
  • הבחירה והחתימה- חברת קייטרינג במרכז אשרמגדירה עצמה כמקצועית ומספקת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים ואירועים נוספים חייבת לספק לכם מחיר כולל לאספקה שלהמנות ושאר השירותים. בנוסף, חשוב שהכימיה ביניכם לבין החברה תהיה טובה, וזאתעל מנת שהאירוע יהיה מוצלח ונטול תקלות.

צורות הגשה שונות

קייטרינג חלבי יכול להיות מוגש בשתי צורות עיקריות ותפקידו של כל לקוח הוא לבחור את צורת ההגשה המתאימה לאורחיו ולאופיו של האירוע אותו הוא חוגג:

  • מזנון בופה- כאן מדובר על דוכני מזון אשריכולים להיות מחוברים יחדיו או מפוזרים בחלקים שונים של האולם או במבואותהאולם. בכל דוכן יהיה מלצר של חברת הקייטרינג אשר יגיש את המזון לצלחת שלהאורח.
  • הגשה של מלצרים- המלצרים מסתובבים באולםומגישים את האוכל לכל שולחן.

חברת קייטרינג מקצועית תכוון את לקוחותיה לאפשרות הטובה ביותר ותדאג לספק לכם את המאכלים האיכותיים ביותר, כך שהאירוע שלכם יהפוך לחגיגה צבעונית של טעמים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איתי


 


מאמרים נוספים מאת איתי
 
הבחירה הנכונה- קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי?
רבים מתלבטים האם לבחור קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי לאירוע אותו הם מתכננים לערוך.
במאמר זה נגולל בפניכם את ההבדלים בין השניים ונייעץ לכם מהו סוג הקייטרינג המתאים ביותר לאירוע שלכם. בנוסף, נביא בפניכם דוגמאות לסוגי מזונות וצורות הגשה שונות אשר יאפשרו לכם לבחור את הסגנון המתאים לאירוע שלכם.


קייטרינג חלבי בתל אביב
במתגוררים מרכז או מתכננים לחגוג את האירוע שלכם באזור המרכז? מאמר זה יעזור לכם לבחור חברת קייטרינג אשר תהפוך את האירוע שלכם לאירוע מנצח.

אפייה ביתית
אז מי לא אוהב עוגה טובה ליד הקפה ? להתעורר עם מתוק, להלחם בצורך אחה"צ עם הקפה...יש מאות סוגי עוגות, אותן ניתן לחלק לכמה סוגים עיקריים: עוגות בחושות...אלה שברוב המתכונים שלהם תמצאו "ערבב/י", בתוך הקטגוריה הזו יש גם כאלה שמצריכים "הקציפו"... יש כמובן גם דברים מעט יותר מורכבים כמו עוגות פאי / טארטים, עולם שלם של קרמים, עוגות שמרים, עוגות גבינה עוגות מוס, מרנג, שוקולד, פרלינים...וזה לפני שדיברנו על מנות אחרונות, פטיפורים או גלידות .
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI