דף הבית אינטרנט והחיים ברשת בלוגים הדרך הטובה ביותר להרוויח מהבלוג שלך
הדרך הטובה ביותר להרוויח מהבלוג שלך
yossi_Nafkar 25/09/12 |  צפיות: 14717

מיליוני בעלי אתרים ובלוגים יודעים היטב שהדרך הטובה ביותר עבורם להרוויח כסף מבלוגים היא באמצעות שילוב מודעות של גוגל. אם אתה שואל אותי, אז אני רוצה לומר לך שזוהי בהחלט דרך מהירה להפוך את האתר או הבלוג למקור להכנסה נוספת. בגוגל יודעים להתאים את תוכן המודעות לתוכן שמופיע בעמוד האינטרנט, כך שהמודעות משתלבות באופן טבעי עם התוכן של העמוד.

כמה כסף אפשר להרוויח מבלוג שמארח מודעות גוגל אדסנס? זה מעניין שרבים שואלים את השאלה הזאת, אבל התשובה אינה חד משמעית. זה תלוי בכמה גורמים. האחד הוא באיזה תחום פועל הבלוג שלך, ומהו סוג התכנים. ישנם תחומים שבהם המפרסמים מוכנים לשלם יותר בעבור קליק, וישנם אחרים שמשלמים פחות בעבור קליק. אם המפרסמים בוחרים שהמודעה שלהם תופיע כאשר מישהו מחפש את המונח, לימודי עיצוב פנים, הוא  ישלם יותר אם הוא מעוניין שהמודעה שלו תופיע כאשר מישהו חיפש איך בונים עפיפון. ישנן מילות מפתח שהמפרסמים מוכנים לשלם בעבורן עשרות דולרים בעבור כל קליק.

כדי להתחיל ולארח מודעות של גוגל בדפי האינטרנט שלך אתה צריך להירשם לחשבון אדסנס. מדובר בתהליך מהיר וקצר, שאינו עולה לך כסף. לאחר שתאושר לתוכנית, היכנס לחשבון אדסנס שלך, אתה עושה את זה ממש כפי שאתה מתחבר לחשבון גוגל אימייל. את הקוד אתה מדביק אל עמודי האינטרנט שלך. הרבה יותר פשוט לעשות את יש לך בלוג בפלטפורמה של בלוגר, וזאת מיכוון שהאופציה הזאת מובנית במערכת וקלה מאוד לביצוע.

אתה יכול להרוויח בין כמה סנטים עד כמה דולרים בעבור כל קליק על מודעת פרסום. אם יש לך כמה בלוגים אתה תבחין שהביצועים שלהם אינם זהים. יהיה בלוג שמרוויח יותר, ויהיו בלוגים שיתקשו לעשות דולר אחד ביום.

תסתכל היכן מציבים המתחרים שלך את המודעות שלהם. זה נשמע פשוט אבל זה בעל עוצמה רבה. אם ישנם בעלי אתרים ובעלי בלוגים ותיקים ומצליחים, אתה יכול פשוט לבדוק היכן הם ממקמים את המודעות שלהם, ובאילו פורמטים של מודעות גוגל הם עושים שימוש. אם זה טוב להם, ועושה להם כסף, אז יכול להיות טוב גם עבורך. נסה את זה לפרק זמן של שבועיים ותראה האם זה משפר את הרווחים שלך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 yossi_Nafkar


 


מאמרים נוספים מאת yossi_Nafkar
 
הדרך הטובה ביותר להרוויח מהבלוג שלך
25/09/12 | בלוגים
מה היא הדרך הקלה והפשוטה ביותר להפוך את הבלוג שלך למקור של הכנסה ולהרוויח ממנוה כסף?

עבודה לנוער בחופש
בחופש הגדול נערים ונערות רבים מוצאים עבודה ומרוויחים כסף אשר משמש אותם לרכישת דברים שתמיד רצו לקנות אבל לא היה להם מספיק כסף. מעבר לכך, צריך כסף כדי לממן את כל הבילויים של החופש הגדול.

איפה הכסף צומח?
המחירים מאמירים ומטפסים מעלה, והצרכן מוצא עצמו עם אותה כמות הכסף, אבל עם יותר הוצאות על דלק יקר, ומים יקרים מפז. אחד הפתרונות הוא לגרום לכסף שלנו לצמוח.

אליס בארץ הפלאות / לואיס קרול
12/06/11 | ספרות
מהו סוד קסמו של הספר אליס בארץ הפלאות, וכיצד הפך לאחת הקלאסיקות הכי ידועות בתולדות ספרות הילדים והמבוגרים. נדמה שזהו הספר הראשון שראה אור, שנהנהים לקרוא בו גם ילדים וגם מבוגרים.

איפה הכסף שלך?
רבים מתלוננים שהם לא מצליחים לסגור את החודש, ושהוצאות המחייה גבוהות להדהים. המשכורת רק נכנסת לבנק, ודי מהר מתכלה.

שיטות מתקדמות לעשיית כסף באינטרנט
מהן השיטות המתקדמות לעשיית כסף באינטרנט? ואיך ניתן באמצעותן להרוויח הרבה מאוד כסף.

תגיד כן לעבודה מהבית
לפופולאריות הגואה לתופעת העבודה מהבית ישנן סיבות רבות. אחת הסיבות היא התפתחות טכנולוגית מואצת, המאפשרת לעשות דברים שבעבר כלל לא היה ניתן אפילו לחשוב עליהם.

כסף באינטרנט בסדר מופתי
16/08/10 | בלוגים
מה קשר בין סדר לבין להרוויח כסף באינטרנט? ומהי העצה הראשונה לכל אחד שרוצה לעשות את צעדיו הראשונים באינטרנט ולהרוויח כסף?

אין כסף באינטרנט ללא נוכחות באינטרנט
אחד הפקטורים שייקבעו אם תרוויח כסף באינטרנט וכמה תרוויח כסף באינטרנט
הוא מידת הנוכחות שלך און ליין.


להרוויח
ספרים רבים טוענים שהם פיצחו את הנוסחה להרוויח כסף באינטרנט
מהי האמת, ומה עומד מאחורי הספרים הללו?

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI