דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן מה שצריך לדעת על רכישת נדלן בארהב
מה שצריך לדעת על רכישת נדלן בארהב
מה רוצה 30/09/12 |  צפיות: 3270

לגור בארץ או בחו"ל? לצערנו הרב, כיום הנושא של קניית בית הפך והשתנה מנושא טריוויאלילדבר כמעט בלתי מושג ובגלל זה, עלינו לנסות להבין ולמצוא רק את השיטות הטובות ביותר כדי לרכוש בית בעלות שפויה ויותר מכך, לקנות בית בעל פוטנציאל שישא רווח חיובי כאשר נרצה למכור.

במאמר שלי אנסה לשים דגש על נקודות החשובות הקשורות לרכישת נכסים בארץ ובאירופה, לספק מידע ולענות על שאלות מרכזיות העוסקות בנושאים בעלי משמעות לדוגמת - השקעות בנדל"ן בחו"ל, התעסקות ושימוש במשרדי תיווך בעולם או קניית נכס בחו"ל.

נדל"ן בארה"ב

אחת מהסוגיות החשובות שמי שמחפשים בית נדרשים לתת לה למענה, בנוסף לגודל הבית והאזור, היא אם כדאי להעזר במתווך. ברור לכל שלא חסרים יתרונות - מדובר בנותן שירות מנוסה שיודע ומכיר את שווי השוק של הבית, טיב הדירות והדיירים בשכונה ובנוסף, את יחסי הביקוש והיצע. מה שכן מנגד עומדת העובדה שישנה עמלה מסוימת, אך חשוב לזכור שהיא במרבית המקרים מתקזזת ברגע שהמתווך שלכם מצליח לגשר ולצמצם את הבדלי המחיר הקיימים בין שני הצדדים בעסקה.

נושא שני מרכזי שחשוב מאוד להתייחס אליו כאשר שוקלים ומתלבטים לגבי רכישה של בית הוא יעוד הנכס. אם מדובר בבית לצורך מגורים או השקעה, אם מחפשים בתים בארץ או אולי בחו"ל. לכל מטרה מסוימת ישנם אספקטים חשובים שחשוב מאוד להתייחס אליהם.

נדלן להשקעה בצפון אמריקה - כאשר בוחרים בזה יש צורך להקפיד על ביצוע עסקאות כאלו באמצעות חברה מקצועית, משום שבשורה התחתונה לא אתם אישית תפקחו ותתכללו את רכישת הקרקע והבית, הליך השיפוץ שלו והשכרתו או מכירותו. אף על פי כן, מספר גדול של משקיעים בוחרים דווקא באפשרות זו כהשקעה לזמן קצר ובעצם כנכס מניב, ולכן מומלץ להבין טוב מבעוד מועד מה המחיר ומהי התמורה העתידית מהנכס.

קניית דירה מקבלן או אולי מוטב יד שנייה? - חלק ניכר מהאנשים בטוחים שקניית כל נכס חדש הוא סיפור יקר יותר משמעותית מקניית נכס יד שנייה, אך בשני המקרים יש צורך לזכור שהעלות הראשונית היא ברוב המקרים רק ההתחלה, מהסיבה הפשוטה שאנחנו נאלצים לשלם מעבר על דברים נוספיםולכן מומלץ, לחשב את העלות הכוללת.

ולסיום, אם קיימות לכם עוד תהיות נוספות על קניית נכס להשקעה, או בכלל על היבטים אחרים שקשורים לנדלן בארץ, באירופה או בארה"ב - http://www.ldf.co.il/נדלן-ארהב ומעל הכל תזכרו שבנדל"ן צריך לפעול בתבונה ולברר את כל השורות הקטנות.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI