דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן השקעות נדל"ן - בארץ או בחו"ל?
השקעות נדל"ן - בארץ או בחו"ל?
מה רוצה 04/10/12 |  צפיות: 3190

להשקיע בנכסים בארהב. לצערנו, בדור שלנו הנושא של קניית בית פרטי השתנה כמעט לחלוטין והפך מנושא שהיה מובן מאליו לדבר כמעט בלתי מושג ובהתאם לזאת, אנו צריכים לנסות למצוא את הדרכים הטובות ביותר כדי לקנות בית במחיר מציאה ומעבר לזה, לקנות נכס שיאפשר לנו תשואה במקרה של מכירה עתידית.

בכתבה שלי אנסה לשים דגש על דברים המהותיים הקשורים לרכישת בתים בארץ ובצפון אמריקה, לתת אינפורמציה ולענות על שאלות מהותיות העוסקות בנושאים מרכזיים כמו - כיצד לבחון השקעות נדל"ן, שימוש במשרדי תיווך או רכישת נכס מניב.

ניהול השקעות

אחת מהשאלות החשובות שמחפשי נכסים צריכים לתת לה למענה, מעבר לגודל והאזור, היא אם להעזר בשירותי משרד תיווך. ללא צל של ספק יש לא מעט יתרונות - מדובר בבעל מקצוע שמבין ומכיר היטב אתטווח העלויות, טיב השכונות המבוקשות וכמובן, גם את היצע השוק. אולם מנגד, קשה להתעלם שישנו נתון לא פחות חשוב - שישנה עמלה מסוימת, אבל היא ב-90% מהמקרים מתקזזת כאשר סוכן הנדלן שלכם מצליח לצמצם את פער המחיר הקיים בין הצדדים בעסקה.

היבט נוסף שכדאי מאוד להתייחס אליו כשמתלבטים לגבי קניית בית חדש הוא מטרת הבית. אם חושבים על נכס להשקעה או למגורים, אם מחפשים נכסים בארץ או מעבר לים. לכל יעוד יש דגשים חשובים שמהותי מאוד להתייחס אליהם.

נדל"ן להשקעה בארצות הברית - במקרה כזה מהותי מאוד להקפיד על ביצוע עסקאות כאלו בעזרת חברה ותיקה ומוכרת, הרי בשורה התחתונהלא אתם אישית תפקחו ותנהלו את קניית הנכס, שיפוצו והשכרתו. למרות זאת, משקיעים רבים בוחרים בדרך זו כהשקעה לזמן קצר ולמעשה כנדל"ן מניב, ע"כ כדאי להבין טוב מראש מה היא העלות ומהי התמורה העתידית של הנכס.

רכישת דירה ישירות מקבלן / יד שנייה- יש אנשים שבטוחים שקניית דירה חדשה היא סיפור יקר יותר משמעותית מקניית בית יד שנייה, אבל בשתי האופציות מוטב לזכור שהעלות הראשונית היא לא הכל, בגלל שאנו נאלצים להוסיף כסף על כל מיני דברים נוספים ועל כן, מומלץ להתייחס ברצינות לצד הכלכלי.

ולסיכומו של עניין, אם יש לכם עדיין מחשבות נוספות על קניית נכס, או לגביתחומים נוספים שקשורים לקניית נכסים בארץ ובארצות הברית - http://www.ldf.co.il/ וחשוב מזה אל תשכחו שבנושא זה צריך לפעול בצורה אחראית ולבדוק בקפידה את כל סעיפי בעסקה.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI