דף הבית ביטוח ביטוח משכנתא השוואת ביטוח משכנתא
השוואת ביטוח משכנתא
רונן בן ארצי 05/10/12 |  צפיות: 3990

ביטוח. מילה שאף פעם לא ממש הבינו רבים החפצים לבטח את קניינם. עולם הביטוח מגוון מאד. אמנם חלק בסיסי ופשוט, אך ייתכן וניתקל במקרים מורכבים יותר. הכוונה לשאוף להגיע למצב בו לא נגלה הפתעות לא נעימות. אחנו ודאי יודעים שלכל סוגי הפוליסות, לדוגמא ביטוח דירה שכורה יש פרמיה.

הפרמיה היא החלק שמעביר המבוטח לחברה. התשלום מועבר לחברת הביטוח חודש בחודשו ומכסה את עלויות הביטוח. ישנן חברות ביטוח רבות. כיצד נבחר את הנכון לנו? איך נדע להשוות בין החברות השונות?.

למעשה, עלינו לדעת איזה ביטוח אנחנו מחפשים. נאמר כי ואנו לא זקוקים לביטוח מורכב - כל סוכן או חברה שמציעים פוליסה בתחום של ביטוח נכס למשכנתא תענה לנו לדרישות.

ניתקל ודאי בשלל חברות ביטוח שמתאימות את ההסכם מול הלקוח ולכן נקבל מחיר הוגן ונח. כפי שידוע, התחרות בין חברות הביטוח רבה, מומלץ לעשות סקר מקדים, לקבל עלויות, להתייעץ עם המכרים שלנו שעשו ביטוח. או לבדוק עצמאית באינטרנט.

נוכח העובדה כי אנו חיים בימים בהם הטכנולוגיה מאד מפותחת , כאשר לכולם יש מחשב בהישג יד ובאמצעות גלישה באינטרנט נמצא ביתר קלות חברת ביטוח, נשאיר מספר טלפון שלנו, נקבל ממנה הצעת המחיר ואף נסגור עסקה בקלות.

בדרך נוספת , תמיד נוכל להיעזר בחיוג הטלפוני , או פשוט לקבוע פגישה עם הסוכן של חברת הביטוח. אבל כידוע, בתקופה בת ימינו בה זמן הוא חלק מאד חשוב בימינו וחיסכון בזמן הוא משאת נפשנו- אם כך כדאי דווקא כן לנצל את האינטרנט.

עולם הביטוח מלא במונחים ובחלקים, המקיימים מקרי ביטוח במקביל. כך גם המציאות. אם כך במידה ותזדקקו להשוואת ביטוח משכנתא, התאימו את סוג הביטוח, למציאות בה מתנהלים חייכם. לדוגמא: אם הרכב שברשותכם הוא לצרכי עבודה– ודאו שיבטחו אתכם בביטוח לרכב עבודה, כך שיהיה באפשרותכם להרוויח ולדעת שפעלתם נכון. נניח כי הינכם גרים באזור די מפוקפק, עשו לכם ביטוח נגד שריפה,מבנה ותכולה.

אף כדאי למצוא סוכן ביטוח שיהיה שם בשבילכם, שיסביר איך לנהוג בזמנים בהם תזדקקו לביטוח. במידה ותרצו לשנות או להוסיף סעיפים בפוליסה, כדאי שהחברה תגלה גמישות בעניין ותקבלו את מירב באינפורמציה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן בן ארצי

רוצים לשמוע עוד על קבלן שיפוצים בבית? שיפוץ אמבטיה? מחפשים שיפוץ דירה? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il 


מאמרים נוספים מאת רונן בן ארצי
 
ניתוח העלמת צלקות
שמחליטים לעבור ניתוח העלמת צלקות אתם מתחילים מסלול די ארוך ומחייב, לכן חשוב מאוד לא

כדאי לקחת קורס אורקל
או פסיכומטרי תמיד באפשרותכם לבחור לבחור בקורס מקצועי. לרוב מדובר בתנאי קבלה פשוטים יותר, שעות הלימוד אינו ארוך, המחירים נוחים ופרמטר נוסף-

דלקת חניכיים חריפה
מהימן למצב השיניים ויתרה מזאת שתקבלו מחיר הוגן. באופן הנ"ל תדעו שהמחיר

אסתטיקת שיניים
ולאחר שבועות מספר, ככה תחושי בטוחה כי בחרתם את הרופא שהכי נכון עבורכם.

טיפול עם כתרי זירקוניה
שיניים הם יקרים מאוד אבל כמו כל שוק תחרותי כל אחד יכול למצוא מחיר שפוי ונוח, לכן כדאי לעשות

איך בוחרים טכנאי מחשבים?
05/10/12 | שיפוצים
בעל מקצוע טוב ישמח להציג לכם את עבודותיו, אם עדיין יש לכם ספקות תגיעו לפגישה

דיני גירושין
זה נובע מבעיות בעסקים ומקרים דומים כמו הפרדות, ילדים ועוד. ונניח לרגע את הסיבה, אם אתם בצרה כדאי מאוד שיהיה לכם צוות עורכי דין טוב.

השוואת ביטוח משכנתא
אם כך במידה ותזדקקו לביטוח נכס למשכנתא, התאימו את סוג הביטוח, למציאות בה מתנהלים חייכם. לדוגמא: אם הרכב שברשותכם הוא לצרכי עבודה– ודאו שיבטחו

הובלת פסנתרים טיפים ועצות
05/10/12 | מעבר דירה
שמתוכננים להגיע והקפידו שביום ההובלה הבית יהיה ארוז. רכזו את כל הארגזים ואל תדחו

השלמת בגרויות
אנחנו לא מתחילים לדבר עדיין וכבר עולה השאלה מה נהיה כשנגדל? וכך אנו מתוודעים לעקרון שטוען שמקצוע זה מאוד חשוב, ושאם משקיעים בלימודים קוצרים הצלחה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI