דף הבית בריאות גברים

מאמרים בנושא בריאות גברים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תחתונים סופגים
אם אתם גברים בגיל מבוגר יחסית יכול להיות שאתם סובלים מן הבעיה הזו. אתם אומנם לא תודו בבעיה במקרים רבים אך חלק מכם אף ינסו לטפל בה בכל דרך. הבעיה הזו הינה בריחת שתן, בעיה נפוצה מאוד בקרב גברים ועוד יותר מכך בקרב נשים, ומיליוני אנשים בעולם סובלים מן הבעיה הזו. תחבושות לגברים מבוגרים של דיפנד יכולות מאוד לסייע אם כי לא לפתור את הבעיה, וניתן למצוא אותן בתוך חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים. תחתונים לגברים דיפנד יפתרו לפחות חלק מן הבעיה בכך שהן תמנענה ריחות ורטיבות לא נעימים בכלל.
למאמר המלא...

הכל על גברים ודליפת שתן
דליפת שתן אצל גברים הינה תופעה שכיחה ומוכרת. גברים הסובלים מדליפת שתן רצוי שידעו כי יש פיתרון לבעיתם. מדובר בפיתרון פשוט, יעיל וקל נטול כאבים או אי נוחות.
למאמר המלא...

מניעת סוכרת מסוג 2
יש חוקרים הטוענים שניתן למנוע סוכרת מסוג 2, זאת ע"י שינוי בהרגלי החיים. היות ותוכנית תזונה ודיאטה נכונה המותאמים לפרט בשילוב תוכנית אימונים אכן עשויים למנוע את התפתחות הסוכרת מסוג 2. סוכרת מסוג 2 או סוכרת מבוגרים בלשון העם, בעלת מרכיב גנטי חזק יותר, תזונה ואורח חיים משפיעים על הסיכוי שהמחלה תתרחש בגיל צעיר יותר-40 או מבוגר יותר 60 ומעלה או אולי לעולם לא?!. הסיכון לסוג להופעת סוכרת מסוג 2 וסוכרת הריונית יכול להיות ירידה ע"י בשמירה על משקל תקין – כלומר השמנה יתרה ותזונה לא בריאה.
למאמר המלא...

מחפשים מכון אסתטיקה?
03/03/13 |  מאת: moosheyoni | בריאות גברים
עקירה זה מושג מפחיד עבורכם? רוב הזמן אנחנו מלאים בהרגשה שאמא אדמה העניקה לנו מעט. הנהירה של אלפי ישראלים למכוני האסתטיקה בכל יום כמעט מדגישה את המציאות. כל אדם חש שגופו אינו מושלם זה יכול להיות חזה קטן או משקל יתר,
למאמר המלא...

אסתטיקת שיניים
ולאחר שבועות מספר, ככה תחושי בטוחה כי בחרתם את הרופא שהכי נכון עבורכם.
למאמר המלא...

רשימת המלאי לבריאות הגבר
15/10/12 |  מאת: מיכל ז | בריאות גברים
היום גבר בריא, מטופח וכזה שדואג לעצמו היטב צריך לרכוש כמה מוצרים קבועים שיהיו על המדף
למאמר המלא...

טיפול שתלים לשיניים
השיניים עולה הרבה אבל יש תחרות גם בתחום הזה ואתם יכולים להשיג הוזלות משמעותיות
למאמר המלא...

עלות הלבנת שיניים
לכן חשוב לערוך בדיקה של עלויות וכמובן לברר מהם אפשרויות התשלום שמציעה כל מרפאה.
למאמר המלא...

הכל על השתלות שיניים
משמעותיות, לכן מומלץ לערוך בדיקה של עלויות וגם לבדוק מהם אפשרויות התשלום שיכולים להציע לכם.
למאמר המלא...

השתלות שיניים ושיקום הפה
ממקצועיות ואיכות הטיפול, מיחס אישי למטופל, זמינות רופא השיניים והתאמת הטיפול והמחיר לפי התקציב שברשותכם. מרפאות מתקדמות מתאפיינות במכשור מתקדם
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI