דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים בניית אתר תדמית לעסק
בניית אתר תדמית לעסק
kinneret 14/10/12 |  צפיות: 3720

מרבית בעלי העסקים ואנשים המקימים אתרים באמצעות חברות, לא מודעים לעובדה שבניית אתרים מתחלקת למספר סוגים בהם המחולקים לפי נושאים שונים בהם, בניית אתר תדמית, בניית אתר, בניית אתר קטלוג ובניית אתר מכירות ומסחר.

כל הסוגים הללו שונים אחד מהשני ויש להתאים את הסוג הספציפי והדרוש בהתאם לפועלו ותחום העיסוק של הלקוח. בניית אתר תדמית תעשה עבור לקוח המשתמש באתר לצורך שיווק מוצרים או שרותים אותם הוא מציע. כאשר מבצעים בניית אתר תדמית, הדגש יהיה על הצגת פרופיל החברה או העסק, המטרות של החברה ושיווק ומיתוג המוצר בצורה גראפית שתהיה הכי ברורה וישירה עבור הגולש הפוטנציאלי, שבסופו של דבר עשוי גם להפוך ללקוח פוטנציאלי.

בדרך כלל, בניית אתר תדמית תתאים לבעלי מקצוע חופשיים כגון, אדריכלים, סוכני נדלן, עורכי דין שרוצים לייצג את עצמם בצורה הטובה והמרשימה ביותר בפני הלקוחות שלהם.

בניית אתר קטלוג, תבוא כתוספת עבור בניית אתר תדמית. כאשר מדובר על אתר בו יוצגו כל המוצרים או השרותים והמידע עליהן, אך לא תהיה אפשרות לרכוש אותם בצורה מקוונת. המוצרים והשרותים יוצגו כאשר הם נושאים את שמם, התיאור שלהם, תמונה שלהם ומחיר במידת הצורך.

כאשר מדובר על בניית אתר מכירות ומסחר, אנו מדברים רק רכישת מקוונת של מוצרים או שרותים באמצעות האתר על ידי תשלום בכרטיס אשראי, תשלום דרך הטלפון ותשלום על ידי דואר אלקטרוני. בשונה מתהליך בניית אתר תדמית המיועד בעיקר עבור יצירת תדמית לחברה או לעסק עצמו, בניית אתר מכירות ומסחר צריך לא רק לקדם את העסק אלא גם את מוצריו ושרותיו.

לכן, מפני שיש מספר סוגים של בניית אתרים, אנו כלקוחות צריכים לדעת מה מאפיין אותנו ואת העסק שלנו ולפי פרמטר זה לבחון יחד עם חברה לבניית אתרים, האם אנו צריכים בניית אתר תדמית, אתר מכירות ומסחר או אולי בניית אתר קטלוג.

יתרה מזאת, מפני שהשוק תחרותי ויש לא מעט חברות שמציעות בניית אתרים, יש לבצע סקר שוק ולבדוק איזו חברה נותנת לנו את המקסימום הדרוש לנו בבניית האתר. לאחר מכן, יש לבוא עם ידע מקדים ולכוון לבניית האתרים המתאימה לעסק ולבחור מבין בניית אתר תדמית, בניית אתר קטלוג ובניית אתר מכירות ומסחר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI