דף הבית בניין ואחזקה גינון להשקיע בגינה ובריהוט גן
להשקיע בגינה ובריהוט גן
יוסי בוזגלו 25/10/12 |  צפיות: 2902

הגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית, יש לתת לו תשומת לב כשמעצבים אותה. רצוי קודם כל להשקיע בגינון ובעיצוב הגינה בכלל. בחירה של עצים נכונים וצמחייה תעשה לנו את הגינה מעוצבת ונעימה, הכול צריך תכנון, רצוי כי תבחרו מעצב גינות שיעזור לכם בבחירה הנכונה.  אחד הפריטים החשובים ביותר לאחר עיצוב הגינה זה ריהוט גן. ריהוט גן, אמור להיות מאוד נוח לישיבה ומיולד לישיבה באוויר הצח והפתוח.

שיהיה לנו נוח לאכול בגינה

ריהוט גן,  אמור לשמש לישיבה נוחה ושיהיה גם נוח לאכול על גבי ריהוט זה. הגינה היא מקום אידיאלי לערוך בו פיקניק ולמנגל. רוב הארוחות החגיגיות במיוחד בשבתות, עורכים עם המשפחה בחצר, לכן אנו אמורים לספק את הנוחות המרבית באירוח אצלנו בגינה. ריהוט גן אמור להחזיק מעמד הרבה זמן. בחירת ריהוט גן היא בהתאם לכמה פרמטרים חשובים, אם למשל יש לכם ילדים קטנים בחירת הריהוט תהיה שונה, אם הגינה גדולה או קטנה, אם אתם אוכלים יותר בגינה מאשר בבית. מומלץ להתייעץ עם שאר בני המשפחה  לגבי בחירת ריהוט הגן.

בקניית ריהוט גן, ציינו את מיקום הריהוט

חשוב לציין את מיקום ריהוט גן בפני המוכר שלכם, ישנם הרבה אנשים שמשרטטים את הגינה ואפילו מביאים תמונות ממנה, כך שיהיה הרבה יותר קל לתכנן איזה ריהוט גן נקנה שיהיה המתאים ביותר. ישנו ריהוט גן שנדרש לתחזק, כמו ריהוט גן העשוי מעץ, לא כולם בנויים לזה , לכן ציין בפני המוכר עובדה זו, כך שהוא יוכל להציע לך ריהוט שיתאים לצרכיך.

להקנות אחידות בין הסלון לגינה

עשנה מגמה או טרנד עיצובי חדש וזה להקנות מראה אחיד בין הסלון לגינה, רצוי לטשטש את ההבדלים בין פנים הבית לחוץ, ישנן מערכות של ריהוט גן שהן מראות כמו מערכת סלונית, אך מחומרים קצת שונים. בבתים פרטיים הסלון מוביל לגינה , ומפרידה בינו לבין הסלון דלת הזזה מזכוכית, כך שהגינה היא בעצם ההמשך של הסלון. גם שילוב של אלומיניום עם זכוכית תפס תאוצה לאחרונה, כיום יש גם הקלות נוספות בריהוט גן זה, הגדלת השולחן  באמצעות תוספת פנימית הניתנת בקלות לקיפול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI