דף הבית חינוך ולימודים חינוך אחר למה אתם רוצים ללמוד?
למה אתם רוצים ללמוד?
moosheyoni 13/03/13 |  צפיות: 4939ב 2012 אפשר לומר שלא ממש חייב תעודת בגרות מלאה בכדי לבנות לעצמו עתיד. יש מקרים בהם תעודת בגרות לא מעידה תמיד על העתיד הכלכלי והמקצועי, אבל, תעודה בציון גבוהה זה הישג שעוזר בעתיד וכמובן למי שרוצה לפתוח בקרירה אקדמאית. ולמה אתם מתאימים? בואו ללמוד עוד על לימודים וקורסים בישראל.

עבודה מועדפת עשיתם? עכשיו צריך לחפש וגם למצוא את הכיוון שאליו תלכו בעתיד, יש להקדיש חשיבות רבה לעניין ההשכלה להחליט על המסלול שקיים עבורכם. אם תשתהו זמן רב כך תתקשו יותר להשתלב שוב במסגרת לימודים. אז ללא כל תירוצים, בחרו את מה שמעניין אתכם ובנו לכם עתיד!.

יש לכם בגרות? הבגרות חשובה לכל אחד שרוצה לגשת ללימודים במוסדות ההשכלה הגבוהים., אם יש לכם ציונים נמוכים, אתם יכולים לקחת קורס ולהשלים, אם חסרים לכם מספר מקצועות, יש מבחר מסלולי לימוד. הירשמו לבתי ספר עם אווירת לימודים נעימה עם ימי לימוד גמישים ובנוסף- צוות מהשורה הראשונה. ואם אתם לקראת סיום הצבא- תוכלו ללמוד על חשבון הפקדון.

קורס פסיכומטרי מחירים? הפסיכומטרי הוא המדרגה הגדולה ביותר בדרך לאוניברסיטה אבל זה לא בלתי אפשרי, ממוצע ציונים טוב עם ציון הבגרות קובע את התחומים שאותם תרצו ללמוד. ציונים גבוהים ותוכל ללמוד את מה שאתם רוצים, אם הציונים נמוכים מדי אל תרימו ידיים, יש הרבה כמוכם שמנסים שוב יהיה לכם קל יותר בפעם השנייה.

לימודי מדעי המדינה או פסיכולוגיה? קצת קשה להאמין אבל ל 40% מהנשים והגברים בארץ יש טוב. יש לכם מקצוע בראש? למרות כל זאת הבעיה היא הצרה היא שרק מעטים בוחרים את המקצועות הנכונים וכך מבזבזים המון זמן על תואר בתחום שלא יעסקו בו או שאין בו ביקוש. לכן כדאי להיות סבלניים. חשוב לעשות ברור לגבי אפשריות הקידום בתחום משכורות אפשריות ותנאים הביקוש שקיים - או שלא ורק שיהיו לכם את כל התשובות המשיכו הלאה.

אמא ואבא רוצים תואר? רוצים להצליח? סקרנים לגבי פסיכומטרי הרשמה? צאו לדרך ישראלים- בכל הגילאים מתקדמים ללימודי תעודה בתי ספר ומכללות- אנחנו מעצמת לימודים לא קטנה והשפע גדול: תואר ראשון ושני, מכוני פסיכומטרי, מחשוב שוק ההון ועוד, רק צריך לבחור מהו התחום שמתאים לכם ותתחילו להתקדם. השכלה היא העתיד שלכם!.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moosheyoni


 


מאמרים נוספים מאת moosheyoni
 
קורס עיסוי תמיד משתלם
מה אתם מחפשים ללמוד? על פי פרסומים שונים מחציתם של הישראלים לומדים לתואר במהלך חייהם,

למה לדאוג בגלל שפתיים?
קורה לכם לפעמים שאתם יוצאים למועדון ונדמה לכם שכולם סביבכם יפים ומטופחים הרבה יותר מכם? נכון שיש רגעים רבים בהםחשבתם

איך להסיר שומות?
משהו מציק לכם בגוף? לכל אחד {ולא משנה מאיזה מין} יש הרגשה שכל מי שמסביבנו נראים יותר מדי טוב,

רוצה שפתיים יפות?
קורה לכם לעיתים שאתם יוצאים לבלות ומרגישים שכולם יפים יותר ומושכים יותר מכם? יצא שחשבתם לעשות ניתוח אסתטי

הכל בסדר?
אפשר להצליח בלי לימודים? לפי כל אומדןכמעט למעלה מ 40% מהישראלים למדו או לומדים לתואר ראשון,

איפה לעשות?
רוצות להגשים את החלום ולהגדיל את החזה? מחפשים להראות הכי טוב שרק ניתן? הכול ניתן! היום ישנם מגוון רחב של טיפולים הכוללים

הבדלים במחירים?
אצל כל אחת ואחד מאיתנו יש לא מעט הוצאות כספיות כל שבוע, אנחנו יודעים שחיינו כאן יקרים יותר ממדינות מובילים במערב אבל,

למה אתם רוצים ללמוד?
13/03/13 | חינוך אחר
2012 אפשר לומר שלא ממש חייב תעודת בגרות מלאה בכדי לבנות לעצמו עתיד. יש מקרים בהם תעודת בגרות לא מעידה תמיד על העתיד הכלכלי והמקצועי,

מהי לימודי תזונה קלינית
מתעניינים בלימודים? לפי כל הערכותכמעט מחצית מהישראלים עושים תואר במהלך חייהם, ולכן זה לא מפתיע שכבר בשלבים הראשונים של הילדות כל הסביבה יוצרת ציפיות אשר נוגעות לתחומי עיסוקנו בעתיד.

כמה עולה שאיבה?
רוצות להגשים את החלום ולהגדיל את החזה? מדמיינים את עצמכם אחרי? זה הזמן הנכון! כיום קיימים שלל טיפולים ובניהם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI