דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב גינות רהיטי גן מעץ או אלומיניום
רהיטי גן מעץ או אלומיניום
הדס כהן 13/08/13 |  צפיות: 3222

עץ ומתכת, שני חומרים כה שונים זה מזה המציעים כל אחד תכונות ומאפיינים מיוחדים. תחום אחד מיני רבים בהם העץ והאלומיניום נפגשים, לעיתים באופן מנוגד ולעיתים באופן מחובר היוצר מכלול הוא ריהוט גן. אלו שני חומרי גלם (כאשר כל אחד מהם מציע שילובים שונים, של עצים ושל סגסוגות אלומיניום) המשמשים רבות בתעשיית רהיטי הגינה, וישנם רבים המתלבטים בין רכישת רהיטי כן מעץ לגינה או למרפסת שלהם לבין ריהוט גן מאלומיניום.

רהיטי גן מעץ מציעים מראה טבעי ו"חמים", הם חזקים ועמידים כאשר משתמשים בעצים המתאימים ובשיטות הטיפול הנכונות. רהיטי עץ נחשבים בעלי מראה כפרי וביתי יותר לעומת רהיטים מתכתיים, הם לרוב כבדים יותר. רהיטי גינה מעץ דורשים לרוב תחזוקה שנתית מסוימת כגון צביעה, שימון, כיסוי בעת גשם חזק או שמש חזקה וכיוצא באלו. אין ספק כי ריהוט מעץ יוצר אווירה נעימה ומזמינה בגינה, נעים לשבת עליו ולהשתמש בו וניתן לשלב ברהיטי אלו מרכיבים רבים כגון פרזול, כריות, בדים ועוד.

מצד שני, ריהוט גן מאלומיניום מציע עמידות רבה מאוד לאורך זמן וכמעט ללא תחזוקה. אלו רהיטים חזקים ועמידים, אך בעלי משקל נמוך באופן מפתיע בזכות תכונות האלומיניום. ריהוט אלומיניום מתאים לגינות בעלות עיצובים מודרניים יותר, למרפסות, לגינות ליד הים, אך בהחלט ניתן למצוא דגמי אלומיניום המתאימים גם לגינות מסורתיות יותר ואשר מספקים אווירה נעימה ומזמינה בגינה.

אפשר גם לשלב

אפשרות נוספת לאלו המתלבטים ארוכות בין רהיטי גן מעץ או ריהוט גן מאלומיניום היא שילוב של השניים. הכוונה אינה חלק מהסוגים השונים של רהיטי גן מעץ וחלק אחר רהיטי גן מאלומיניום אלא רהיטים המשלבים בין שני חומרי גלם אלו. זה יכול להיות שולחן אלומיניום שהמשטח שלו עשוי עץ, כיסאות המשלבים עץ ואלומיניום וכיוצא באלו. כאשר המוצרים איכותיים ומעוצבים, התוצאה מסוגננת, חזקה ומרשימה מאוד בשילוב בין העץ למתכת המבריקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
הערכת יהלומים
01/04/24 | ביטוח
רכישת תכשיטי יהלומים דורשת השקעה כספית נכבדת. מטבע הדברים, כרוכשים אנו מצפים לקבל תמורה מלאה למחיר, ומאמינים כי היהלומים שרכשנו הינם אכן יהלומים טבעיים ומקוריים. הבעיה היא שבשוק הזיופים המתפתח של ימינו, לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים כשמדובר ביהלומים יוקרתיים, אלא לפנות לבדיקת הערכת יהלומים מקצועית

הערכת אומנות
תחום האומנות כולל תחתיו מגוון יצירות יוקרתיות ובעלות ערך רב במיוחד, המשמשות פעמים רבות כחלק מאוספים ייחודיים של אספנים חובבים ובעלי הון. בין אם ברשותנו יצירת אומנות ובין אם אנחנו מתכוונים לרכוש אחת כזאת, כדאי תמיד שנדע מה הסיפור שעומד מאחורי יצירת האומנות, וכמובן - מה השווי שלה

שווי יהלומים
01/03/24 | חתונות
עבור רבים מאיתנו, יהלומים הם הבחירה הטבעית כאשר מתכוונים לרכוש תכשיט יוקרתי. בכדי לוודא כי אכן מדובר ביהלום איכותי, ושאנחנו מקבלים תמורה מלאה למחיר הקנייה, חשוב לבדוק את שווי היהלומים. כיצד עושים זאת בדיוק? מוזמנים לקרוא ולגלות

הערכת תכשיטים
01/03/24 | עיצוב
בין אם בחרנו לרכוש תכשיט כמתנה יוקרתית, ובין אם קיבלנו את התכשיטים בירושה, אין ספק כי מדובר בפריטים העשויים להיות שווים כסף רב. בכדי לוודא שאכן מדובר בתכשיטים כאלו, חשוב ומומלץ לקחת אותם לבדיקת הערכה מקצועית ומהימנה, שתצביע על השווי המדויק של כל תכשיט

שווי יהלומים
28/01/24 | נישואין
יהלומים הם ללא ספק הבחירה המועדפת של רבים מאיתנו במסגרת מגוון התכשיטים השונים. לצד היוקרתיות והערך הרב שיש לכל יהלום, ניתן למצוא גם לא מעט חיקויים וזיופים. אז כיצד נדע להעריך שווי יהלומים?

הערכת תכשיטים
בעולם התכשיטים ניתן למצוא מגוון נרחב של תכשיטים, כך שאין פלא שעסקאות רכישה/ מכירה של תכשיטים הן עסקאות נפוצות למדי. מאחר ומדובר בעסקה הכרוכה בהשקעה של סכומים לא מבוטלים, מומלץ יהיה לפנות לשירותי הערכת תשיטים, בכדי לוודא כי התכשיט המיועד אכן שווה את ההשקעה שלנו

שווי יהלומים
יהלומים הם בעלי מקום ייחודי בהיסטוריה, וזה כך כבר מאות שנים. מעבר ליופי המיוחד שלהם, הם גם בעלי משמעות סימבולית- יהלומים מייצגים אהבה, כוח ויוקרה. מסיבות אלה ליהלומים יש שווי גבוה, אותו מודדים דרך ארבעה קריטריונים. השילוב של ארבעתם נותנים לכם את הערך של היהלום ואת השווי שלו בהתאם. את כל אלה מודדים אנשי מקצוע בתחום היהלומים.

הערכת תכשיטים
תכשיטים קיבלו מקום של כבוד בעולמנו, ורבים בוחרים לענוד אותם - גם ליומיום וגם לאירועים מיוחדים. יש להם ערך מבחינה תרבותית ומבחינה היסטורית, והשווי שלהם בהתאם. הערכת תכשיטים היא חיונית מסיבות רבות, ואותה מבצעים אנשי מקצוע שידעו לבחון את הקריטריונים השונים.

הערכת תכשיטים. שווה השקעה
על מנת לבצע הערכת תכשיטים נכון וכדאי לגייס אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר ומתקדם בחומרים בהם מיוצרים תכשיטים: כסף, פלטינה, זהב ועוד.. היום ניתן למצוא כמעט כל תכשיט שרק נדמיין בטווח רחב של מחירים. לצד תכשיטים שווי ערך המיוצרים מחומרי גלם משובחים קיים שוק עצום של תכשיטים שעל פניו נראים המיטב שבמיטב אבל בפועל הם מיוצרים מחומרים זולים ופשוטים.

שווי יהלומים – כי יש להם ערך רב
שווי יהלומים צריך להיעשות על ידי מביני עניין ודבר בלבד. אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע וכלים. ומדוע זה חשוב? כי יש לזה ערך. האם הייתם רוצים שיהלומים שבידכם יוערכו מחצית משווים? ככל הנראה לא. ההשערה היא שתבחרו לגשת למי שייתן לכם הערכה מדויקת. לכן, בדיקה מקצועית של שווי יהלומים שווה את ההשקעה ואת הזמן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI